Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 912 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Duygusuz oldu iyice, ayyaş bunu pro yapacağım diye çok bozdu. Çocuğu tayfaya almaz gibi, abisinin sözünü yerde bırakır. Dün @Raiden kendi dedi.:D
Yani mangaka yine kendiyle çelişiyor.Her arc zulüm gören halkları empati yapıp kurtaran duygularını herkesten iyi anlayan bu durumu hisseden adam küçücük çocuğa empati yapamıyor düşünebilmesini geçtim bak.O bakımdan luffyi gerçek bir karakter olarak görmüyorum çok yapay çelişkiler yumağı.Lastik fanı da öyle dediyse kesin umursamaz emin olabilirsin. :)

Kaido Wano’nun üstünden geçmiş . Mecazi değil Orochi adlı düdük bakmış durum zorda boyun eğmiş .

Yıkımcılar > Headliner > Gifters

Luffy Nidai kitetsu'yu kınından çekmiş. Cümbüş var. :) Bir de Ace'in kibarlığı: Continental. Luffy'nin angutluğu: Comfort Family don lastiği.

Aynen dolaylı yoldan kurtarmış olmasa külliyen zarar.Ayrıca iyimserliği dışında luffy robot gibi karakter pat diye söylemiş hiç empati yapıp düşünmek yok.Ace'i o açıdan daha insani buluyorum empati yaparken böyle ince noktaları da düşünebilmiş.
Şu köydeki kız vardı Ace'e nasıl konuşacağını öğreten ismi aklıma gelmiyor şu an, onun emeği çok büyük ya. Halbuki Luffy de kaldı köyde bayağı ama nasıl kapamamış anlayamadım bir türlü. Ya da hiç umurunda değil Oda'nın, canı istediğinde çok da iyi anlıyor bazen...

Zoofili değil bence ya , fantastik bir seri sonuçta. Sapıkça da değil bence , elf gibi düşünüyorum onları ben. Tartışılabilinir. Pedofili muabbeti de ağır bence.
Carrot'un göğüslerini büyük büyük çizmesi zoofili değil mi?

Movie Z'de nami çocuk olduğu zaman Sanji göğüslerinin büyüyüp olgunlaşmasını görmek güzel olacak falan demişti. Ağır gelir ama Oda'nın hiç yapmadığı şey değil.

Yalnız spoilerde zoro kacıyor diye bir sey yazmıyor. Kacan bir kadın onu kovalayan kotu bir adam ve kotu adamı kesen zorodan bahsediyor. Nereden cıktı bu zoro kacma muhabbeti anlamadım

wano arcı bana efsane "seven samurai" filmini anımsattı.orda da köy haramiler tarafından istla edilecekken köyden bazıları samuray getirmeye gidiyorlar.7 samuray köyü kurtarmaya geliyorlar.ama köyde samuray kıyafetleri görüyorlar daha önce köye gelmiş samurayları köy halkının öldürdüğünü öğreniyorlar.burda da daha önce ace leri yakalıyorlar.ve bence 7samuray burda 7 korsan.kidd,apoo,hawkins,law,uruge,drake ve luffy. tabi zoro ve killerı saymıyorum sadece kaptanları saydım.bence kaidoya karşı 7 kaptan birleşecek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık