Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 912 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Öyle tabi geriye bir kılıç kalıyor
1- hazan suyu
2 - luffynin götürdüğü
3 - ?
Şuan elinde bulunan kılıçlar bu ikisine göre daha düşük herhalde onun için bir tane daha güzel bi kılıç lazım.
3.kılıç kuina’nın onu değiştirmez gibime geliyor. Çünkü en çok istediği kılıç da oydu.

Ben aynı fikirde değilim. Oda bazen saçmalasada belli konularda tutarlılığını her zaman korudu. Ve örnek olarak diğer Yonkoulara da bir bakın yancıları dışında hepsinin taş çatlasın 10 adamı var direk kendine bağlı olan. Shanks'ın Marineford'taki meydan okumasında yanındaki adamları açık seçik görünüyor mesela. (Merakımdan bölümü açıp saydım şimdi. Bütün bölümler var bende bilgisayarda. Shanks'ın 7 tane 8. adamın tip tam görünmüyor karade Karasakalınsa 8 adamı vardı. ) Ayrıca Sunny'de zaten küçük bir gemi öyle kalabalık bir grup düşünselerdi Merry'den sonra Sunny'i de daha devasa yaparlardı. Kısacası katılmıyorum yani.
Anladım. Ben o sayıyı biraz aşacaklarını düşünüyorum.

Reis bilerek teslim olma numarası çekmiş ya :a: Açlıktan ölmek üzere olan insanlara da yemeğini vermiş. Luffy yılda 2 kez pirinç yiyen kızın yemeğine çöksün :artiz:
Aynen dolaylı yoldan kurtarmış olmasa külliyen zarar.Ayrıca iyimserliği dışında luffy robot gibi karakter pat diye söylemiş hiç empati yapıp düşünmek yok.Ace'i o açıdan daha insani buluyorum empati yaparken böyle ince noktaları da düşünebilmiş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık