Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 912: Amigasa Köyü

Bölüm nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 152 60.3%
  • İyi

Kullanılan: 80 31.7%
  • Orta

Kullanılan: 12 4.8%
  • Kötü

Kullanılan: 4 1.6%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 4 1.6%

• Kullanılan toplam oy
    252
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O nasıl iş len, hani yıllar geçmişti takım adalara gelene kadar :bilmem: Yorumunu yanlış mı anladım acaba ?

Artı WB tayfasında olamaz çünkü adam bizim ekip büyüyecek falan demişti, WB tayfası daha nereye büyüyor o_O
O demek ki yanlış. Burdaki hesaba göre Ace yola çıktıktan en fazla 2 yıl sonra orda oluyor. O da en fazla. ( Kızın 5 yaşının sonlarında olduğunu kabul ederek hesaplarsak)

Yine de Kaido'ya erteleyeceğini düşünmüyorum. Yani sonlara doğru geldik. Imu felan çıktı. Yonkou'ların düşeceği zamanlara geldik bence.

@Master of Puppets

Neredeyse 4 yıl olmuş. Kız 5 yaşına yeni girdiği sıra Ace gelmiş olsa ve ondan sonra neredeyse 4 yıl geçmiş olsa bile kız hala 8 yaşında olur ve bir kaç ay sonra da 9'una girer.;)
La kız doğum gününden dolayı pirinç yapmayacak mıydı kendine? Nasıl bir kaç sonra 9'una girer?

Roman gg wp mi oldu yani :artiz:

Sen kaç yıl diyorsun hacı ? Kaç yılda gelmiş :hoo:
Yok canım Manga gg wp oldu.:D Neredeyse 4 yıl olmuş olması imkansız. Kızın 8 yaş doğum günü daha yeni olacaktı. Neredeyse 3 yıl olmuş. Şu an bakınca bir sıkıntı yok. Şu hesapla 3+ yıl da olmuş Ace'in yola çıktıktan sonra Wano'ya gelmesi.

Edit: Nedense Ace geleli 4 yıl olmuş diye okumuşum. Manga'da zaten Köylülerin kıtlıkla boğuşması 4 yıl önceymiş. Ace sonrasında geliyor zaten.
@Master of Puppets

Tamam doğum gününü unutmuşum. Yukarıda yeni hesap var.:D Bu hesap işlerini seviyorum ben. :D

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık