Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 912: Amigasa Köyü

Bölüm nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 152 60.3%
  • İyi

Kullanılan: 80 31.7%
  • Orta

Kullanılan: 12 4.8%
  • Kötü

Kullanılan: 4 1.6%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 4 1.6%

• Kullanılan toplam oy
    252
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şu iki bölümde dikkat çeken bir şey daha var, Wano insanlarının borçlarına takıntısı. Tama Luffy'e yemek veriyor hocasından özür dilerken de lütfen bana utanç getirme beni kurtaran adama saldırarak diyor. Bu bir onur meselesi. Aynı şekilde Zoro'nun kurtardığı kadın. Israr ediyor bölümde gördüğümüz üzere. Diyor ki sana borcumu ödemem lazım. Niyetim seni kurtarmak değildi diyen Zoro'ya halen ısrar ediyor bu konuda. O zaman sake ver deyince de yok diyor. Onur-şeref falan çok duyacağız bu arc, haberiniz olsun. Peki Wano'yu kurtarırsa Wano halkının Hasır Şapkalara borcu ne kadar olur? Öl de ölelim gibi bir şey mi olur? Arc sonu varlığından Denizcilerin bile çekindiği Wano güçleri(samuray-ninja vs) Hasır Şapka İttifakına katılır mı acep?
O değil de kadını es kaza Sanji kurtarmış olsaydı iş nereye varırdı acaba :oleyo:

Serinin %80'i bitmiş. Bu arc Kaido ile olan savaş olacak büyük ihtimal. Bu arc'tan sonra Luffy Kaido'nun tahtına oturur.

Onun %80 dediğine bakma.Tatil yapar,prenses çıkarır gene uzatır :D
Yine de Kaido'ya erteleyeceğini düşünmüyorum. Yani sonlara doğru geldik. Imu felan çıktı. Yonkou'ların düşeceği zamanlara geldik bence.

@Master of Puppets

Neredeyse 4 yıl olmuş. Kız 5 yaşına yeni girdiği sıra Ace gelmiş olsa ve ondan sonra neredeyse 4 yıl geçmiş olsa bile kız hala 8 yaşında olur ve bir kaç ay sonra da 9'una girer.;)

Yaklaşık 4 yıl oluyormuş Ace oraya geleli. Savaştan sonra 2 yıl geçti. Ace yola çıktıktan 1 küsür yıl sonra gelmiş galiba Wano'ya.

O ara belki de WB'nin tayfasinda idi.
O nasıl iş len, hani yıllar geçmişti takım adalara gelene kadar :bilmem: Yorumunu yanlış mı anladım acaba ?

Artı WB tayfasında olamaz çünkü adam bizim ekip büyüyecek falan demişti, WB tayfası daha nereye büyüyor o_O

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık