Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 908: Dünya Toplantısı Başlıyor

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    290
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hem Wb en güçlü adam hem Kaido en güçlü yaratık. Hangisi en güçlü o zaman *******? Roger yaşasaydı o zaman Roger KK iken bu ikisinin de ünvanları yerinde duracaktı. Herkes en güçlü maşallah. Ayrıca BM en güçlü aileye sahip korsansa eğer diğer Yonkoular tayfalarını çöpe atsın. BM'ninkilerden güçsüzlerse çöplerdir doğal olarak. Tayfa değil de kan bağından bahsediyorlarsa eğer en güçlü aile Garp'ınki. Dragon, Luffy yeter hepsine.

Gorosei'nin tavırları benim de gözüme çarptı. Emri ver alak kafasını diyorlar. Bu kral bu güne kadar ne yapıyordu? Roger'ın kafayı da böyle mi aldılar acaba. Roger'ın teslim olmasını her zaman saçma buldum. Korsan kralı oldum tamam sıkıldım mı dedi, yoksa bunlardan korkup mu teslim oldu? Ölecem bari tayfamı koruyayim diye düşünmüş olsa diye düşünsem kendi ailesini neden korumadı. Hemde öleceklerini bildiğini gösterdiler bize.
Belkide Roger İM nin gücüyle bu halde başedemeyecegini anladı ve idam edilme ayagiyla bir reklam yapayımda son bir sözle yeni bir çag açamda bu bayragı birine teslim edeyim demiştir.4

Öncelikle bence adı altında görmek istediğin senaryoyu yazmış gibisin

İkinci olarak da "başka türlü akla yatkın değil" demiş olsan da ben pek olasılığı göz önünde bulundurduğunu düşünmüyorum.

Bana kalırsa tez canlılık ediyorsun, bölümlerim gazına veriyorum. Biraz soluklanıp nefes almak lazım. :sapkali:
Biraz tez canlıyım galiba :flaugh:

E tamam işte en güçlü adam.
En güçlü adam olsaydı “the strongest man” yazardı.
“Whitebeard is the strongest in the world” yazıyor yani “wb dünyada en güçlüydü” demek oluyor bu. Yaratık ile dünyadaki en güçlüyü ayrı tutmuş. Yani wb nin tanımı herkesi kaplarken kaido ve bm nin tanımı herkesi kaplamıyor belirli bir kesimi kaplıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık