Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 908: Dünya Toplantısı Başlıyor

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    290
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zaten sırf yüksekte kalalım diye yaptıklarını söylemiyorum ki ben.Artık nasıl bir amaçları varsa dünyayı parçalara bölmek istediler.Ben kralım tanrıyım böyle istiyorum diye bile olabilir.Bunu başardıklarında da Red line otomatik olarak yüksekte kaldı.Çünkü silahın ateşlendiği yer orasıydı.Hatta tam olarak Mary Geoise idi.Böyle olabilir.Yeni dünyayı o noktada dizayn ettikleri için orayı kutsal ilan etmiş olabilirler.

Senin dediğin şekilde Red Line oluştururken kara parçalarını çekip büyülterek biraraya getirip yükselttiler mi yani.Bu aşağı yukarı yönlü hareketle mi tek parça olan dünyayı şu anki haline getirdiler.Bu bana baya bir zorlama geliyor o yüzden silahı orada ateşlediklerini düşünüyorum.

Aynen bu da var haç olayı Mihawk konusunda hep gözümüze sokuldu.Bağlantı olmaması çok zor her dakika yeni birşey farkediyoruz.
Mihawk reisin peşini bırakmayacağız, reisin gücünü her geçen gün daha fazla fark ediyoruz.

Zamanında dünya hükümeti vs 4 imparator dediğimizde , ya 1 tanesi ile zor baş ettiler 2 tanesi siler süpürür hükümeti deniyordu.

Adamlar resmen Im sama emri ver çizelim diyor.

Kuma'yı kurtarma operasyonu çok heyecan verici olacak gibi..
Jewelly neden Kuma için bu kadar üzülüyor onu hatırlayamadım?
Kuma ona ne iyilik yapmıştı veya kendi ülkesinin kralıydı diye mi bu üzüntü ?
Bonney acaba içeride ne yaapcak ? daha 1 kapı geçti... Devrimcilere mi çalışıyor acaba :/

Zamanında dünya hükümeti vs 4 imparator dediğimizde , ya 1 tanesi ile zor baş ettiler 2 tanesi siler süpürür hükümeti deniyordu.

Adamlar resmen Im sama emri ver çizelim diyor.
Kendileri harekete geçecekler fena şeyler olacak.4 isim için dördü ayrı ayrı gidecek bence.
Bu adamların her biri yonkou ayarı dediğimiz zaman olur mu öyle şey deniyordu.Çıkarsa şaşırmam.Kong altlarında değil mi bir mertebe üstü bunlar işte.Garp falan filan Kong-san diye hitap ediyor adama baya saygı var.Yani bu kadimlerin bir filo amiralinden aşağı güçte olmalarına imkan vermiyorum.Sakazuki ve Shanks karşısında bu kadar rahat olmaları bu sebeptendir.

Kılıç tutan Mihawk'ı ben eğittim diyecek.
Bir başkası Lucci'ye sana bildiklerini ben öğrettim diyecek.

Artık diğerleri ne çıkar tahmin edin.Bunlar bu kadar güçlü olunca diz çöktükleri adam da haliyle çok tehlikeli olacak.İster kendi çok güçlü olsun ister kullandığı silah çok güçlü olsun tehlike katsayısı çok yüksek olacak.Belki Hody gibi bir nesneyle yenilmez güce sahip olabilir hatta.

Zaten sırf yüksekte kalalım diye yaptıklarını söylemiyorum ki ben.Artık nasıl bir amaçları varsa dünyayı parçalara bölmek istediler.Ben kralım tanrıyım böyle istiyorum diye bile olabilir.Bunu başardıklarında da Red line otomatik olarak yüksekte kaldı.Çünkü silahın ateşlendiği yer orasıydı.Hatta tam olarak Mary Geoise idi.Böyle olabilir.Yeni dünyayı o noktada dizayn ettikleri için orayı kutsal ilan etmiş olabilirler.

Senin dediğin şekilde Red Line oluştururken kara parçalarını çekip büyülterek biraraya getirip yükselttiler mi yani.Bu aşağı yukarı yönlü hareketle mi tek parça olan dünyayı şu anki haline getirdiler.Bu bana baya bir zorlama geliyor o yüzden silahı orada ateşlediklerini düşünüyorum.

Aynen bu da var haç olayı Mihawk konusunda hep gözümüze sokuldu.Bağlantı olmaması çok zor her dakika yeni birşey farkediyoruz.
Doflamingo Mary Geoise'in savaştan sonra kurulduğunu söylüyordu yanlış hatırlamıyorsam.
O kıtayı oluşturmak için için sadece antik silahlar gelmemeli akla. Yeryüzünü şekillendiren şeytan meyveleri var.
Bana kalırsa Red Line 900 yıl önce kesinlikle yoktu. Bu ada balinalarının davranışlarında da görülebilir. Alışkın oldukları gibi tüm dünyayı turlayamadıkları için Red Line'e kafa atıyorlar sürekli. Çünkü 800-900 yıl öncesine kadar önlerinde bu engel yoktu ve rahatlıkla göç ediyorlardı. Bugün bile eski göç yollarını zorlamak için önlerindeki engeli yıkmaya çalışıyorlar.

Doflamingo'nun içeriden çıkarılması lazım...
Devrimcilerin onu kaçırması lazım onların çok işine yarayacaktır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık