Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 908: Dünya Toplantısı Başlıyor

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    290
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yıllar sonra One Piece bana bazı hisler yaşatabildi. Kuma'nın o halini görünce çok fena sövdüm çevirirken.

Yahu sözlerde birşeyler gizli gibi. Kaido ve Bigmom'un olayı , 2yıl önceki savaş sonrası dengeleri korumak pek mümkün olmayacak diyorlar.

Rocks adlı bir oluşumdan söz ediliyor ve Hina kaptanları ölmesine rağmen güçleri giderek artıyor diyor ( ki bu muhabbat Kaido ve Bigmom'un adı geçer geçmez başlıyor )

Kaido tüm dünyayı sarsacak bir savaş başlatacağım diyor.

Shanks bir korsan hakkında konuşmak istiyor.

Şimdi de IM Teach ve Luffy'nin posterleri yırtmış Vivi'nin resmi elinde tahta oturuyor.
Oradaki tek falso, Vivi. Diğerlerine göre çok ezik duruyor. Acaba ardından ne çıkacak.

Sabo çok sinirliydi hatta dragon bu duruma daha çok sinir olması lazım. Bakalım iki amiral var bir de şenks :) nasıl gelişecek olaylar acaba.

Dragon ve shanks şöyle içten bi kral hakisi patlatsa zaten ayık kimse kalmaz gibi :)

Yeminle ne dersen arkandayım reis, bende yıkımcıları toplayıp geliyom :at:
Çok fazla kan istiyorum şuan.

Dragon Kuma için boşa endişelenmemiş. Zamanında sormuştu en önemlisi Kuma'a ne oldu diye MF savaşı sonrası ve aldığı bilgi ile yüzündeki öfke çok belliydi.
Bence biliyordu başına gelecekleri onu kurtaracaklar. Umarım o ara Kuma'nın aklı yerine gelip devrimciler sırf kaçabilsin diye kendini patlatmaz.
İçim parçalanıyor lan :(

Şu seride şu kadar hırslandığım hiç bir an olmadı. İçim soğumuyor resmen. Çok kişiselleşti şu arc benim için.

Kuma şu hükümetin ne leş olduğunun kanıtıdır. Adam shibukaidi ulan. Hemde sizin en sadık shibuakiinizdi. Hala da shibukai olarak geçiyor. Hayatını verdi. Hükümetin müttefiği bir kraldı. Şu soytarılara binek olsun diye mi ulan? Herkes ölmeli.
Adam ya, başlığa sabitleyin şu yorumu. Öl de ölelim Dragon reis.

@Smoker bizede söyle reis veya söyleme, bölüm çevrilince sindire sindire okuruz.

Yaw bende bunu anlamıyorum. Madem yeni dünyaya red line degilde diger duvardanda geçilebiliyor neden öteki taraftan geçmiyor bu millet?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık