Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 908: Dünya Toplantısı Başlıyor

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    290
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O posterdekilerin her biri antik silah :oleyo2:

Shiro = Dev yaratıklar
Luffy = Müttefik, Denizlerdeki en tehlikeli yetenek
BB = Çift meyve artı değişik vücut yapısı
Vivi = Plüton ?

Obaaaa, Garp niye kadimleri sopalıyor la?
Önceleri hükümete bağlı değillerdir. Kendilerini denge sağlayanlar olarak görmüş bir topluluktur. Denizlerde ve doğrudan hükümete saldırmadıkları için Devrimci olarak görülmemişlerdir. Garp, önemli bir durum olmadıkça ortaya çıkmayacaklarını belirtiyor.
Bu bölümde önemli bir duruma ilişkin bir bilginin verilmesiyle beraber bu işi bizzat üstlenecek gibiler. Bu sebeple,
R/Locks= 5 kadim.

Pangea kalesi gerçekten çok ihtişamlı .Ada iki kısımdan oluşuyor bir kısım Kutsal ejderlerin yaşadığı şehir diğeri ana merkez Pangea kalesi.

Baktıkça sanki bize gösterilen kutsal ejderlerde bir tuhaflık var gibi hissediyorum. Şöyle ki Carlos , Roswald felan sanki birer piyon gibi. Asıl kutsal ejderler Im gibi birileri olmalı diye düşünüyorum. Zira bu kadar görkemli olması gereken bir topluluk böyle sümüklü ve yarım beyinli olmamalı.

İşin asıl ilginç yanı ise bence Doflamingo. Ben eminim ki bu IM denilen kişi ile Doflamingo tanışıyor. Dof'un hükümet içinde bu kadar imtiyazlı olması , Gorosei'nin bile karışamayacağı işlerde bulunması direk IM ile bağlantılı olduğnu düşündürüyor ki Kutsal Ejderlerin gizli hazinesini biliyor adam.

IM için Doflamingo ile aralarındaki bağ bence muhakkak açıkalanacaktır.
Don Quixote ailesi hep tuhaf köleleri bile yok gibi açıklamalarda hoşuma gitti demek ki bu sümüklüler hep zalim ve beyin yoksunu değil merhametli olanları da var.

Goroseiler muhafız gibi. Önceden politik tipler olduklarını düşünürdüm ancak fiziki güçleri de var gibi görünüyor. Dünyada ki gelişmeleri yakından takip edip çağın sesi çıkan isimlerini bir şekilde eliyorlar.

Whitebeard nasıl bir güç ise onun ölümünün dengeyi bozduğunun ve bozulan dengenin tekrar sağlanmasının zor olacağının farkındalar.

Ki bunlar Roger içinde çok uğraştmıştır ve belki de hastalığı işinde parmakları olabilir. Onun yada Whitebeard'ın.

İş ilginçleşiyor.

IM ile bağlantılı diğer kişi de Dragon'dur. Dragon'un bizzat tanıdığını düşünüyorum Doflamingo gibi. Ve umarım arc bitmeden ikisinin aralarında bir konuşma çizer oda.

D.'ler tarih boyunca sorun oldular ve bu çağda 2 D. dünyayı çalkalıyor. Luffy ve Teach belli ki bunlara çok çok çektirecek.

Im-sama geleceği görebilen bakire baş rahibe,ardında duran da yardımcı rahibesi.Bu Im-sama dikkatimi çekmedi de cobra ismaile fujitora ne diye mektup verdi ? Üstüne 800 yıldır bu adamlar aşağıda,o zamandan beri ''traitor'' olmadı da şimdi niye oluyor ? Ya fuji sadece dragonun bildiği devrimci,ya da devrimci değil ama KK likle alakalı bişiler biliyor ve planlıyor,ya da devrimci değil ama düzen değişsin diyip kendine göre KK seçmeye çalışıyor.Bu kısım en önemlisi olan.Yok Im-sama yok toplantı fıs kaldı.Durduk yere 20 nin içinde bulunan aileye ''hain'' damgası yapıştırılmaz.Hele ki 800 yıl sonra.Vivi nin resmi de önemli.Luffy ile vivi en sonunda evlenirse de şaşırmam artık :D

Önceleri hükümete bağlı değillerdir. Kendilerini denge sağlayanlar olarak görmüş bir topluluktur. Denizlerde ve doğrudan hükümete saldırmadıkları için Devrimci olarak görülmemişlerdir. Garp, önemli bir durum olmadıkça ortaya çıkmayacaklarını belirtiyor.
Bu bölümde önemli bir duruma ilişkin bir bilginin verilmesiyle beraber bu işi bizzat üstlenecek gibiler. Bu sebeple,
R/Locks= 5 kadim.
Bunlar Garp'ın dedesiyle karşılaşmışlardır la.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık