Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 908: Dünya Toplantısı Başlıyor

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    290
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sabo da hayırsız bir kardeş.Ace ölürken nerdeydi ? Luffy Mfde elden ele amirallerden kaçırılırken nerdeydi ? Kuma tayfayı yok edecekken nerdeydi ? Nerdeydi ? Yok beyim @Uchiha Itachi Rohan şey pardon Luffy yalnız başına.
Gereksiz savunma.Ace ve Luffynin ismi gazetelerde boy boy yer alıyordu.Görmemesi imkansız.Mangaka seriye yeni bir kardeş sokmak istedi soktu.Olay bu.
Lafügüzaf. Sen alınmazsın. :)

Babanın çocuğuna hiç bakmamasıyla hafızasını yitirmiş Sabonun manevi kardeşlerinin her an yanında olamaması aynı şey değil. 5 yaşındaki Luffy ile şimdiki Luffy bir değil kaldı ki ben şu an yanında olmamasını eleştirmiyorum o at hırsızının, çocukluğunda, büyürken neredeydi diyorum. Dragon hafızasını mı yitirdi, yok öyle bi şey. İmkanı mı yoktu? E, gördük ki var ve en bariz örneği de Sabo.

Ace olayında ise bariz trolle kaçmışsın. Adam Ace diye birini hatırlamıyor üstelik bir babanın bebekken, çocukken çocuğuna olan sorumluluğuyla çocukluk arkadaşlarının büyüdüklerinde birbirlerine karşı olan sorumluluğu bir değil.

Lafügüzaf. Sen alınmazsın. :)

Babanın çocuğuna hiç bakmamasıyla hafızasını yitirmiş Sabonun manevi kardeşlerinin her an yanında olamaması aynı şey değil. 5 yaşındaki Luffy ile şimdiki Luffy bir değil kaldı ki ben şu an yanında olmamasını eleştirmiyorum o at hırsızının, çocukluğunda, büyürken neredeydi diyorum. Dragon hafızasını mı yitirdi, yok öyle bi şey. İmkanı mı yoktu? E, gördük ki var ve en bariz örneği de Sabo.

Ace olayında ise bariz trolle kaçmışsın. Adam Ace diye birini hatırlamıyor üstelik bir babanın bebekken, çocukken çocuğuna olan sorumluluğuyla çocukluk arkadaşlarının büyüdüklerinde birbirlerine karşı olan sorumluluğu bir değil.
Luffye Dragon mu Sabo mu deseler Dragon kim Sabonun hayvanı mı falan der.Gerisini yazmaya gerek yok anlamışsındır.Ha Sabo bu duyguları beslemiyordur.Saygı duyarım ama daha çok sevmem.Luffy Acei o an için tayfasından üstte görüyor ve ölüme koşuyor bir nevi.Aynısı Saboya olsa yine koşar.Mevzu Dragon deģil ki,hem Dragon kim ?

Doflamingo ve Kuma gösterilirken Crocodile yenilmişti.
Şimdi Dof hapiste, Kuma köle ve Crocodile keyifle gazete okuyor.
Hayat.
Ne oldum demeyeceksin diyorsun yani.

Şu bölümü okudukça hükümete olan nefretim arttı , Wano'a bile sempati besledim adamlar resmen hükümete buraya giremezsiniz morukları biz bağımsız demiş.

Kutsal ejderler serinin en pislik ve berbat ötesi karakterleri. Enel bile daha sempatil geliyor egoistlik açısından.

Neyse Luffy reise güvenimiz tam o zaman:

Her Allah'ın kulunun gazete okuduğu seride dünyayı adım adım takip etmesi gereken devrimciler gazete okumuyor öyle mi ? :) Ace öldükten sonra gazete okumak aklına geliyor Sabo'nun ve öyle görüyor.Yersen...

Yani o kadar belli ki şu adamın sonradan uhuyla monte edildiği seriye.Bu kadar olur.Mangaka sonradan adam ekleyeceğim diye kıvırmış uydurmuş da uydurmuş.O yüzden bana Sabo'yu savunmayın çakma karakter işte.Dizide ölen aktörün yerine başkasını geçirmeleri gibi.Mangakayı suçlayın ama gelip Sabo seviyoruz diye çok tutarlı karakter demeyin.

Ne kadar saçma sapan muhabbetler ya, hafıza kaybının o su bu su mu var. Hastalık bu sonuçta ne zaman hafızanın geri geleceğini kim bilebilir. Kaldı ki mangaka'nın elinde olan bir şey ister şimdi getirirdi ister mf savaşında ki zaten o zaman gelse de bir şey fark etmezdi. Sabo şimdi ki kadar kuvvetli değildi o zamanla büyük ihtimal luffy gibi paket olurdu oralarda.

Yeri geliyor yolda bir tanıdığının gözlerinin içine dahi baksa tanımıyoruz. Adamlar karakter gömeceğiz diye amnezi gibi ciddi bir hastalığın her bir özelliğini çözmüş bir profesör edasıyla caka satıyor. :( Ah ne menem şeydir bu hater'lık, ya Rab!

Yeri geliyor yolda bir tanıdığının gözlerinin içine dahi baksa tanımıyoruz. Adamlar karakter gömeceğiz diye amnezi gibi ciddi bir hastalığın her bir özelliğini çözmüş bir profesör edasıyla caka satıyor. :( Ah ne menem şeydir bu hater'lık, ya Rab!
Valla ya :D haterlık yapayım derken adamlar beyin cerrahı kesildi birden.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık