Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 907: Boş Taht

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    360
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geçen bölümle seriye şapka gibi bir gizem kattığı yetmediği gibi şimdi de Rocks,Shanks-Gorosei,Shanks'ın ne b.k olduğu gizeminin artması gibi şeylerde çıktı.Ve kim bilir bunları kaç yüz chapter sonra öğrencez.

Yav gizeminde bi dozu olur.1 gizem açıklayıp 88 gizem eklemede soğutuyor beni bu ne abi.

Sence bu konudan neden bahsediyor Garp? Hina neden kaptanlarını kaybetmesine rağmen hala güçleniyorlar diyo?
Görmediğimiz birilerinden bahsdiyorlar, Roger'ın yönettiği dönemden önce "taa 40 yıl önce". Linlin desen hep kendi kaptanıydı,40 yıl önce 26 yaşında ediyor zaten, Kaido genç nesilden(Shanks ile aynı), başka birilerinden bahsediyorlar.

Geçen bölümle seriye şapka gibi bir gizem kattığı yetmediği gibi şimdi de Rocks,Shanks-Gorosei,Shanks'ın ne b.k olduğu gizeminin artması gibi şeylerde çıktı.Ve kim bilir bunları kaç yüz chapter sonra öğrencez.

Yav gizeminde bi dozu olur.1 gizem açıklayıp 88 gizem eklemede soğutuyor beni bu ne abi.
"Kahraman" Garp şimdi katılmış bir gizem değil, admaın bu sıfatı hep vardı ve açıklanmamıştı.

Geçen bölümle seriye şapka gibi bir gizem kattığı yetmediği gibi şimdi de Rocks,Shanks-Gorosei,Shanks'ın ne b.k olduğunun gizeminin artması gibi şeylerde çıktı.Ve kim bilir bunları kaç yüz chapter sonra öğrencez.

En azından editörün söylediği şey ilk kez doğru çıktı: Bölümlerde laga luga yok, dolu dolu. Bir bölümde 5 farklı mekanı işlediğini hatırlamıyorum daha önce.

Bigmom ve Kaido Rocks grubundan çıkabilir. Bu ikilinin üstüne WB de bunların gruptan çıkarsa yok artık derim. Gizli Yonkou tarikatı mı la bu? :D
BigMomın geçmişinde değinilirdi öyle olsa, BM yoktur ama Kaidou olabilir belki. Nasıl Shanks, Ray, Buggy gibi adamlar Rogerdan çıktıysa bunlardan da bu ikisi çıkmıştır. Hem Kaidou-WB bağlantısı, hem WB-yeni düşman bağlantısı oluşur hem de Garpın hayvanlığı gözler önüne serilir. :)
WB sağ kol, Kaidou miço. Hakikaten Rocks.
Tabi bunlar hep göle çalınan mayalar. :fool:

40 yıl önce Kaidou ve Big Momun çağı imiş. Roger gelmeden önce humm....
Shanks ve Five Elder ilginç şeyler oluyor ne çıkıcak cidden kestiremiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık