Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 907: Boş Taht

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    360
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
As adam olmasına gerek yok ki sadece varsayımsal konuşuyoruz. Rayleigh de görünüşte çöp ama bir haki salıyor sorma gitsin.
Bak işte Ray dedin de en büyük hain daima en yakınlardadır. Rafteli görmüş yeterince güçlü dediğimiz bir adamın, çok sevdiği kaptanın hayalini gerçekleştirmemesi hep garip gelmiştir bana.

Ki kendisi Ace'in ölümünü de sake içip izleyen birisi. Eğer birisi bunlardansa kesin Rayleighdir...

Sakazuki neyden korkmuş Samuraylardan mı?
Adam açıkça diyor ki ordaki mesele bizim dışımızda. Kaido ve Bigmom ortaklaşa harekete geçecek düşüncesine karşılık Borsalino ben gidip ilgileneyim derken Wano'da ki güç hakkında bilgimiz yok oraya asker yollayamam demesinin nesi yanlış?

Garp gibi biri bile demiş zaten mantıklı hareket etmiş Saka diye.

Ordan Borsalino yine kendini kurtarır geri kalanları Samuraylar kuş başı doğrayıp kaç gemiyi telef edecekler acaba o var.

yoksa bireysel olarak hiçbir amiral oraya gitmeye tereddüt etmez , bu adamların teki 2 meyveli yanında dünyanın en azılı suçlularının olduğu adaya tek giden adamlar.

Sakazuki neyden korkmuş Samuraylardan mı?
Adam açıkça diyor ki ordaki mesele bizim dışımızda. Kaido ve Bigmom ortaklaşa harekete geçecek düşüncesine karşılık Borsalino ben gidip ilgileneyim derken Wano'da ki güç hakkında bilgimiz yok oraya asker yollayamam demesinin nesi yanlış?

Garp gibi biri bile demiş zaten mantıklı hareket etmiş Saka diye.

Ordan Borsalino yine kendini kurtarır geri kalanları Samuraylar kuş başı doğrayıp kaç gemiyi telef edecekler acaba o var.

yoksa bireysel olarak hiçbir amiral oraya gitmeye tereddüt etmez , bu adamların teki 2 meyveli yanında dünyanın en azılı suçlularının olduğu adaya tek giden adamlar.
Wano anlatılan kadarıyla güçlü bir ülke. Borsalino güçlü de olsa bir sürü adamın arasında telef olabilir gayet.

Wano anlatılan kadarıyla güçlü bir ülke. Borsalino güçlü de olsa bir sürü adamın arasında telef olabilir gayet.
İşte adamlar bilmiyor ne kadar güçlü olduklarını sadece Samurayların güçlü olduklarını biliyor. Kendi özerkliğini ilan etmiş ülkeye tek amiral ne yapacak zaten.
Yüzlerce herif var koca ülkeyi tek başına yok edecek hali yok.

Onu geçtim Kaido orda olsa Mom'un adamları gelse gibi çok riskli bir durum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık