Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 907: Boş Taht

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    360
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ya Morgans'ın neyini sevmiyorsunuz Allah aşkına. Adam Luffy'i 5. Yonkou yaptı neredeyse. Tamam belki fazla abarttı ama olsun

Ben de anlamadım gitti valla :D
Adam gidip gorosei ile buluştu diye demedikleri şey kalmadı ha ellerinde veri bile yok ona rağmen karalamaya devam :D
En azından shanks hükümetin düzenlediği toplantıya gitmiyor anlayan anladı :)
:oleyo:
@amaneden
Sen konuşma pleb,konuşacaksan da şundan haber ver; kuşun ötüyor mu kuşun? Anca feyk nivs.
Gün geçtikçe plebleşiyorsun he.
Ya Morgans'ın neyini sevmiyorsunuz Allah aşkına. Adam Luffy'i 5. Yonkou yaptı neredeyse. Tamam belki fazla abarttı ama olsun
Morgans'ı sevmeyen samimi değildir; tasarımdan anlamıyordur; üzerinde durulmadan geçilmesi gerekir. Şu endama bak.

Garp çok ciddi bir adam değil. İleride olası bir savaşı öngörüp onun için sırıtmış olabilir. Zaten gözlerindeki bakış pek mutlu bir bakış değil.
Evet haklısın ciddi bir adam değil. Ama ısrarla sorulması ve havada bırakılması acaba dedirtti bana. Luffy ile ilgili endişelenmemesini sağlayan bir durum mu var acaba?

Bu düşünce de @Acacia'nın Luffy'nin annesi Rocks içerisinde fikrine götürdü beni.

Garp'ın endişelenmemesi önemsiz bir detay gibi gözüküyor ama yine de bu şüphe burada kalsın : o)

Ve yine bahçeli: Garp o umursamaz tavrıyla neyi ispatlamaya çalışmaktadır. Torunu hakkında bir düşünce belirtmekten kaçınıp alçakların safında mı yer almak istemektedir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık