Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 894 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O zaman aşağı yukarı dediğime geliyor. Diğer komutanlara göre daha genç bir karakter.
Big Mom tayfasının Acesi olma potansiyeli var mı acaba?

Not:Yeni bir deyim kazandırdım galiba.Yonkonun Acesi olmak=Tayfadaki potansiyel vadeden belki yonko yerine geçebilecek genç commandre.

Luffy Zorodan güçlüdürde, Luffynin gerçekten bu daynıklılığı nerden kazandığını merak ediyorum. En baba Luffy fanlarının bile bir tutarsızlık var demesi gerek bence, anlamsız bir durum. Yani artık öyle olduki bunun üstüne bir bunun kadar daha yese yine savaşabilecekmiş gibi. Bu arc ın başındaki tüm badireleri o 2 saatlik dinlenmede atti desek bile yine tutarsız Kata 15 bölümdür dövüyor ölümcül hasar veriyor yine banamısın demiyor.
Adam serinin başından beri etten fazla dayak yedi. :D Luffy'nin en büyük kozu dayanıklılığı ve o pes etmeme iradesi oluyordu bence. Pek tutarsızlık görmüyorum. Sonuçta enlere oynayacaksa sıradışı bir dayanıklılığı ve iradesi olması normal.

Ben de görüyorum dememiş ki herif, en güçlü kullanıcıları geleceği biraz da olsa görüyor demiş. Roger hakkında her şeyin sesini duyuyor dediğinde bu kendi duyduğu anlamına mı geliyor? Hayır :D

Luffy onu komaya sokmuş, en son hala komada deniyordu :D
En son kardeşleri tarafından komada olduğu söylendi, hala iki seksen yatıyordur.

-----------------------------------

Arcın başında öncelikle en güçsüz komanderi yollarlar, ardından güçlüyü yollarlar falan diyorlardı(Sanji tekken 3 oynuyoruz), bundan dolayı Smoothie Kraker'den güçlüdür falan deniyordu. Aha işte Snack varken Kraker'i yollamış anası? Neredesiniz eyyyyy

Edit:
Şunu da eklemek lazım, Luffy bu enerjiyi nerede buluyor denmiş, adam saatlerdir g4'süz dövüşüyor Katakuri ile,
ruhsal enerjisini toplamıştır bu süreçte.
Adamda sağlam kemik kalmamıştır zaten. :D Son 30 saniyeyi güzel yapmış Toei.
O bölüm yorumunda da yazmıştım. Şu Compote'un yanındaki Cracker zırhı değil mi? Belki kendisi hareket edemiyordur ama askerlerini hareket ettirebiliyordur.

Tam da Daifuku ile Compote arasına çizilmiş, alelade bir asker değildir yani.

Adam serinin başından beri etten fazla dayak yedi. :D Luffy'nin en büyük kozu dayanıklılığı ve o pes etmeme iradesi oluyordu bence. Pek tutarsızlık görmüyorum. Sonuçta enlere oynayacaksa sıradışı bir dayanıklılığı ve iradesi olması normal.
İşin ucu irade pes etmeme diyorsan, yarın öbür gün çıkıpta bir Zoro fanıda 'Zoroda Luffy kadar dayak yese düşmeyebilirdi' diyebilir. Zoroda sağlam iradeli Daz karşısında görmüştük her nekadar Lufy-Kata kadar olmasada :D.

İşin ucu irade pes etmeme diyorsan, yarın öbür gün çıkıpta bir Zoro fanıda 'Zoroda Luffy kadar dayak yese düşmeyebilirdi' diyebilir. Zoroda sağlam iradeli Daz karşısında görmüştük her nekadar Lufy-Kata kadar olmasada :D.
Olabilir ihtimal var. Ama azcık kurguda neler olabileceği de belli. Serinin başından beri zaten Luffy'nin savaştığı rakipler ile Zoro'nunkiler arasında bir fark oldu. Aldığı yaralar darbeler de hep ayrı seviyede oluyordu. Bunun doğal sonucu olarak daha fazla dayanıklı hale gelmiştir. Normalde birini hemen öldürecek zehire karşı bile bu savaşlar yüzünden doğal bir savunma sistemi gelişti adamın.:D Dayağa karşı da arsız olmuştur.:D

@Tilqi_Gin
Bu arada Cracker'in model olarak aldığı tip Snack çıkabilir. Çünkü atılan sayfadaki adam aynı Cracker'in askerine benziyor. Belki de model olarak Snack'i almıştır kendine.

O bölüm yorumunda da yazmıştım. Şu Compote'un yanındaki Cracker zırhı değil mi? Belki kendisi hareket edemiyordur ama askerlerini hareket ettirebiliyordur.

Sanırım başka bir karakterdi bu. Öyle hatırlıyorum ama bulamadım şimdi o adamı.

O adam BM'nin çocuklarından biri. Düğünde Germa 66'yı infaz etmek için silah çekenlerden biriydi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık