Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 894 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Snack belki yeni uyanmıştır, bilemiyoruz.

Diğer yandan Cracker gönderildiğinde Smooty ve Katakuri adada değildi diye hatırliyorum. Yani Katakuri adada olsa Cracker yerine onu da gönderebilirdi BM.

Edit, ahahahahahahah:hhh::hhh: çok iyi değil mi ya, Katakuri uyanış açtığı halde full gücünde Gsiz Luffyi indiremiyor. Bu sırada Luffy hakisini doldurup yeniden G4 e geçiyor, Katakuri G4 süresi bitene kadar kapışiyor sonra dön başa :hhh::hhh::hhh: Craker olsa milyon yere helvasını yediydik lastik çocuģun :hhh::hhh:
Hakinin dövüştükçe güçlendikçe seviye atladığı ortaya çıktı, şu anki hali Kraker'le kapışsa patates eder yüksek ihtimalle. Geçen sefer, şu anki olduğu gibi bir derdi yoktu, şu an direkt haki olarak adamı geçmek istiyor. Şu an Kraker uyansa kalktığı komaya geri sokar.

@Tilqi_Gin
Snack'in komutan olmadığını biliyorum. Şu an Luffy, Kata'yı pataklarsa bizzat her Süpernova'ya Kocana mı gidecek yani :D

Bu Snack'in seviyesi Dof-Law arasında bir şeydir.Fakat zaten bizimkiler güçsüz olan tarafken bir de Snack bizimkilere karşı mı savaşıcak ? Yenildi diye bunun komutanlığı çöpe gidip hiç kimse hayatını umursamamıştı diye hatırlıyorum.Bu yüzden Snack BM korsanlarına karşı savaşabilir mi acaba.

Artik mangaka oyle bir hava katti ki seriye,luffy bu haliyle big momi alsa gene sasirmam. Gerci adam da hakli bir noktada luffye cok sacma bir power up gelmesi lazimdi yonkoulari indirmesi icin. O power upi yasiyoruz bence.

Hakinin dövüştükçe güçlendikçe seviye atladığı ortaya çıktı, şu anki hali Kraker'le kapışsa patates eder yüksek ihtimalle. Geçen sefer, şu anki olduğu gibi bir derdi yoktu, şu an direkt haki olarak adamı geçmek istiyor. Şu an Kraker uyansa kalktığı komaya geri sokar.

@Tilqi_Gin
Snack'in komutan olmadığını biliyorum. Şu an Luffy, Kata'yı pataklarsa bizzat her Süpernova'ya Kocana mı gidecek yani :D
Bisküvileri geçerse olabilir ama mümkün görünmüyor pek. Katakuriyi alsa bile Crackeri yenemez bence. Hakisi olsa ne olacak, haki bitince geri çöpleşecek Cracker binecek üstüne :D

Sanki Brulle eskiden 4 tatlı komutanımız vardı şimdi üç kaldı diyordu. Ben öldüğünü düşünmüştüm.Demek ki yenilen sadece unvanını kaybediyormuş.
Bence Brulee onu Oruç için diyordu Snack için değil.
Cracker Katakuri'den güçlüdür demedim hiçbir zaman, Kraker'in armamenti Katakuri'den iyi olabilir dedim, hatalı çıktım.
Perospero tatlı komutan mı da emir veriyor, illaki tatlı komutan olması mı lazım birini temizletmesi için?
Yoo güçlü olabilir dedin ben hatırlıyorum. Ha net güçlüdür kesin öyledir demedin. Perospero big bro herkese emir veriyor onun olayı farklı. Katakuriye de emir verir. En güçlü olan emirleri verir diye bir kaide yok.
Olmaması lazım. Ama olabilir de.:D
Bence vardır kesin. Zoronun dayanıklılığı şöyle böyle diyecek olan şu arcta Luffy bir kamyon dayak yedi ve sonun da Katakuri gibi bir rkibi yenicek hala Zoro dayanıklıysa ohooooo.

Bence Brulee onu Oruç için diyordu Snack için değil.

Yoo güçlü olabilir dedin ben hatırlıyorum. Ha net güçlüdür kesin öyledir demedin. Perospero big bro herkese emir veriyor onun olayı farklı. Katakuriye de emir verir. En güçlü olan emirleri verir diye bir kaide yok.

Bence vardır kesin. Zoronun dayanıklılığı şöyle böyle diyecek olan şu arcta Luffy bir kamyon dayak yedi ve sonun da Katakuri gibi bir rkibi yenicek hala Zoro dayanıklıysa ohooooo.
Zoro'nun seviyesi otomatik olarak Luffy'e eşittir. Bundan önceki arc'da Luffy'e eşitken şimdi bu arc'ta gelişen Luffy'e de hiçbir icraatta bulunmadan gayet doğal olarak eşit olabilecektir. Dayanıklılık ise zaten hep öndedir. :D

Zoro'nun seviyesi otomatik olarak Luffy'e eşittir. Bundan önceki arc'da Luffy'e eşitken şimdi bu arc'ta gelişen Luffy'e de hiçbir icraatta bulunmadan gayet doğal olarak eşit olabilecektir. Dayanıklılık ise zaten hep öndedir. :D
Luffy Zorodan güçlüdürde, Luffynin gerçekten bu daynıklılığı nerden kazandığını merak ediyorum. En baba Luffy fanlarının bile bir tutarsızlık var demesi gerek bence, anlamsız bir durum. Yani artık öyle olduki bunun üstüne bir bunun kadar daha yese yine savaşabilecekmiş gibi. Bu arc ın başındaki tüm badireleri o 2 saatlik dinlenmede atti desek bile yine tutarsız Kata 15 bölümdür dövüyor ölümcül hasar veriyor yine banamısın demiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık