Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 893 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy'e ilerde müttefik olma olayı ile ilgili yorum yapmıştın çok önceden şuan Kata'yı o yönde çiziyor ODA.
Aynen bu bölümle buna daha çok inanmaya başladım.Dediğim gibi bu ikisi en başından beri birbirinden nefret etmiyordu.Kata sadece ana için tehlikeli gördüğünden Luffy'i yok etmek istiyordu ama potansiyelini kabul ediyordu.Luffy bu son roundda biraz üstün gelsin Kata'nın saygısını tamamen kazanacaktır.

Anlaşıldı. Katakuri sırtı yere geldimi kendini yenildi sayacak pehlivan hesabı ve gitmesine izin verecek..Böyle olduğunu Big Mom duyarsa Katayı idam eder mi bilinmez tabi ki

Yahu yazar resmen Luffy kazansın diye böyle bir saçmalığa baş vurdu.
Kardeşim sen daha önceki bölümlerde hakisi bitti diye adamı peşleyip öldürmeye çalışmadın mı. Luffy karşına çıkınca her fırsatta beni yenemezsin , burda öleceksin cart curt aforizma kasan adam şimdi gelmiş kendini yaralayıp '' Kardeş sen ana karaktersin gel bak burdan vur kazanırsın '' diyor resmen.

Luffy burda galibiyet alırsa yenmiş mi sayılacak nedir , yazık yani.

Ya Luffy ile ölümüne dövüş atacaklar

ya da Kata Luffy'nin üstünlüğünü kabul edecek

veee Luffy'nin ve Tayfasının gitmesine diğer tayfa üyelerine emir vererek izin verecek herhalde. Dayak yemiş haliyle bile olsa konuşur öyle kendinden geçer.

Luffy yenerse Kata'yı aynadan kendiyle birlikte çıkarabilir. Bu yüzden etrafını saranlar Kata'nın sözleriyle bir şey yapmayabilirler.

Kata devrimcilere katılsa tadından yenmez. Tabiki böyle birşey olmayacak çünkü çocuklar annelerine sağdıklar.

@Hakili Yumruk
Aynen olabilir. Mantıklı duruyor. Fakat Kata sayesinde kaçma durumu zor duruyor. Kata'nın bayılmacağını ama yerden hemencecik kalkabilecek durumda olacağını sanmıyorum dövüş sonunda.

@Alpamis
İyi gözün aydın öyleyse. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık