Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 893 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kata vs luffy değil de kata vs zoro olsaymış keşke.Luffy ''adamlık'' öğrenirdi.Helal olsun rakibini daha kolay yenebilecek iken,kendisini onun seviyesine getiriyor.
Hahahaha birisi gider, en büyük düşmanına öğrenci olur. Dİğeri gider düşmanının saygısını kazanır, düşmanın adamdan etkilenir onunla aynı şartlarda savaşmak ister. Ya kardeş şuraya bile başka şeyleri bulaştıryorsun ya ne diyeyim.

Arkadaş madem bu kadar gururla, onurla vs attıracan karekterlere ne diye hakim bitti diye kaçırıyorsun Luffy'i ? Luffy hakim bitti dövüş alanını terkedeyim diyecek bir tip mi ? Sonra Kata'ya tüm bunları yaptırıyorsun ? Oda, Sanji düşmanlığını bırakıp Luffy'e geçirmeye başlamış anladığım kadarıyla.

Kata Dof'tan üstün bir karekter olabilir, K haki eksiği de yokmuş :sapkali:

@Hakili Yumruk @Tilqi_Gin
Bu mermi yeme meselesini sizle tartışmıştım değil mi? Haklı çıktınız :sapkali:Ama ben de mantığa oturtmaya çalışıyordum çünkü dövüş orada bitemezdi ve Luffy'nin yarası da çok çok ciddiydi. Lakin görüyoruz ki dövüş devam ediyor. Hemen Luffy çok çok dayanıklı çıktı diye pay çıkarayım xd

Yalnız bu flampe ne dönek çıktı be sinirimi bozuyor şu aile sinirimi bozdu ne olmuş yani ağzı biraz değişikse bide herkese gösterecekmiş , peh.

Yonkoyu tayfasında iki tane kral hakili adam olması şaşırtmaz. Ben bizim tayfada bu rakamın üç olacağını tahmin ediyorum.

Dövüşün cafcaflı yerine geldik. Luffy artık karşılık verebilecek. Bam güm girecekler birbirlerine. Bence şu hallerine rağmen bayağı da uzun sürecek. Genellikle Luffy'nin savaşı en son biter. Tayfanın eşleşmeleri olacak da bitecek de, daha uzun süre bu savaşı okuruz. Şikayetçi de değilim, kafa kafaya giden, yumruk yumruğa bir dövüşe hasrettik.

Arkadaş madem bu kadar gururla, onurla vs attıracan karekterlere ne diye hakim bitti diye kaçırıyorsun Luffy'i ? Luffy hakim bitti dövüş alanını terkedeyim diyecek bir tip mi ? Sonra Kata'ya tüm bunları yaptırıyorsun ? Oda, Sanji düşmanlığını bırakıp Luffy'e geçirmeye başlamış anladığım kadarıyla.

Kata Dof'tan üstün bir karekter olabilir, K haki eksiği de yokmuş :sapkali:
Reis ne yaptın ya sağ kollar dofu cebinden çıkarır zaten.

Son düzenleme:
@Hakili Yumruk @Tilqi_Gin
Bu mermi yeme meselesini sizle tartışmıştım değil mi? Haklı çıktınız valla saygılar. :sapkali:Ama ben de mantığa oturtmaya çalışıyordum çünkü dövüş orada bitemezdi ve Luffy'nin yarası da çok çok ciddiydi. Görüyoruz ki dövüş devam ediyor. Hemen Luffy fena dayanıklı çıktı diye pay çıkarayım xd
Ben o yarayı harbiden almış olmasını daha çok istiyordum.:D

Şimdi Dof fanları düşünsün.:D Olayın görselliğinden bile Luffy'nin aldığı yaranın ciddiyeti ortada.:D Ama dövüşe devam ediyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık