Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 893 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sonda ki Katakuri repliği mantıklı olabilir. Ama BM böyle bişeyi ister mi bilemiyorum. Belki de BM pastayı yiyip zevkten bayılırsa, Katakuri böyle konuşma hakkına sahip olabilir ama sonrasına Katakuriye ne olur bilemem. Dediklerin olabilir, mantıklı fakat böyle bitmemeli bence. Katayı dövüp sonra topuk yapmaları daha hoş olabilir, Enies Lobby'de olduğu gibi.
İşte BM'nin pastayı yedikten sonra bayılacağını düşünüyorum.BM şu an ki ortamda bizimkiler için fazla güçlü olduğundan mangaka onu bu pasta muhabbetiyle sahneden çekmiş oldu.E BM'den sonra en fazla sözü geçen isim de Kata olucağından bütün sorumluluğu alıp bu seferlik gitmelerine izin vericek bence.

Kata'nın şu son hareketinden sonra Oda bu adamın Cracker gibi yenilmesini sağlamaz bence.Kaldı ki Kata'nın Luffy'nin diğer düşmanlarından daha farklı bir havası oldu.Çünkü ikisi de birbirinden tamamen nefret etmiyor ya da düşmanca hislerle yaklaşmıyorlar birbirlerine.

Kata'nın ellerindeki Aura yoğunluğu ne acaba? Teknik falan sanırım.
Bu arada hangi arc bossu tüm olayların ardından Lütfü'yü yenebilmiş ki?
Burada da farklı bir durum olmayacak...

Eee yarayıda savaşırken almıyor mu?
Yarayı başkası tarafından vurulduğu için alıyor Luffy. Dışardan olaya bir etki var. Ama ilkinde dışardan bir etki yok, hakisini x kişi ile dövüşürken bitirmiyor.

Hani bunları mı anlatacaz artık ? G4 yapıp hakisi bitti diye 10 dakika dinlen uzan hakin toplansın tekrar kapışak mı diyecekler ?

Ama yarayı kardeşi sayesinde veriyor. Bacağından vurulmasa o saldırıyı atlatacaktı. Luffy o yarayı almamış olacaktı. Diğerinde tam olarak böyle bir durum yok.
İyide bu adam zaten Luffy’nin kaçtığı yöne saldırmıyor mu?Bacağından vurulmasa bile saldırıdan sıyrılcağı kesin değil.

İşte BM'nin pastayı yedikten sonra bayılacağını düşünüyorum.BM şu an ki ortamda bizimkiler için fazla güçlü olduğundan mangaka onu bu pasta muhabbetiyle sahneden çekmiş oldu.E BM'den sonra en fazla sözü geçen isim de Kata olucağından bütün sorumluluğu alıp bu seferlik gitmelerine izin vericek bence.

Kata'nın şu son hareketinden sonra Oda bu adamın Cracker gibi yenilmesini sağlamaz bence.Kaldı ki Kata'nın Luffy'nin diğer düşmanlarından daha farklı bir havası oldu.Çünkü ikisi de birbirinden tamamen nefret etmiyor ya da düşmanca hislerle yaklaşmıyorlar birbirlerine.
Aynen öyle bak katılıyorum sana. Senin dediğin şekilde buradan kaçmaları daha hoş, güzel ama Katakuri görevine sadık, tamamlamaya çalışan bir kişiliğe sahip. Ordan öyle kaçmaları ne kadar karakterine hoş olur Kata abimizin bilemem.

Harbi ya artık herkeste çıkmaya başladı. Sanjide çıkarsa artık şaşırmam sonuçta kraliyet kanı var çocukta.
Bence çıkacak. Sanji en azından yonkouların sağ kolu kadar olacaktır. KK tayfası için normal.
Rayleigh'ten dolayı Zoro'da zaten çıkacağını düşünüyordum da bu saatten sonra Sanji'de de çıkar bence.
Rayleigh'i örnek olarak kabul etmiyordu bazı arkadaşlar ama sıradan bir yonkou sağ kolunda çıkıyorsa artık nettir Zoro'da çıkacağı. Aynen Sanji'de de çıkmalı.

Yarayı başkası tarafından vurulduğu için alıyor Luffy. Dışardan olaya bir etki var. Ama ilkinde dışardan bir etki yok, hakisini x kişi ile dövüşürken bitirmiyor.

Hani bunları mı anlatacaz artık ? G4 yapıp hakisi bitti diye 10 dakika dinlen uzan hakin toplansın tekrar kapışak mı diyecekler ?
Valla sen ne dersen de bana tutarsız geliyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık