Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 885: Adım Brûlèe!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    188
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy yine karnına haki basmamış yalnız :S Oda bilerek yapıyor ya da çizim tarzını değiştirdi daha karna haki basmayacak g4 de iken.

Bölümde Luffy'nin neden nargile dediğini anlamayan arkadaşlar olmuş, onu açıklayayım.

Bildiğimiz gibi bizim Luffy işim özürlü bir arkadaştır. Doflamingo için Mingo, Cavendish için Cabbage (Kavundish olarak çevirmiştim), Law için Tarao, Enel için Kulak Memesi gibi tabirler kullanmıştı. Bu bölümde Brûlée'ye Brûlée diyemediği için, Branch diye sesleniyor. Ben de Brûlée adına yakın olsun diye Nargile olarak çevirdim Branch kelimesini.

Bölüm çıktı okudun mu? İki kelam et, fikrini belirt hele.
okudum beğenmedim luffynin kaçmasını sevmiyorum özellikle ciddi savaşlarda .G4 ün logiaya sakinken zarar verememe olayı bana hala çok saçma geliyor.karşın da yonkou olsa bile koy karşısına bir logia 15 20 dakka dayansın hadi 1 gün olsun sonra o bile yonkouyu yener o yüzden çok boş bir is olmuş logia işi

okudum beğenmedim luffynin kaçmasını sevmiyorum özellikle ciddi savaşlarda .G4 ün logiaya sakinken zarar verememe olayı bana hala çok saçma geliyor.karşın da yonkou olsa bile koy karşısına bir logia 15 20 dakka dayansın hadi 1 gün olsun sonra o bile yonkouyu yener o yüzden çok boş bir is olmuş logia işi
Her logianın bu kadar iyi gözlem hakisi varmı ki logia savunması yapman için gözlem hakin çok iyi olması lazım.

Luffy cidden büyük iş başardı. Tek taraflı fiziksel bir karşılaşmada 2 saatten fazla G4'de kalıp Uyanışlı Kata'ya karşı savaştı. O Logia savunması denilen şey olmasa Kata dayanamaz Luffy karşısında fiziksel bir dövüşte.

Yonkou'lar büyük ihtimal bu noktada tecrubeliler nasıl aşmaları gerektiğini biliyordurlar. Denildiği gibi bütün vücuda etki edecek çapta saldırılar olursa etki edebilir belki.

Luffy cidden büyük iş başardı. Tek taraflı fiziksel bir karşılaşmada 2 saatten fazla G4'de kalıp Uyanışlı Kata'ya karşı savaştı. O Logia savunması denilen şey olmasa Kata dayanamaz Luffy karşısında fiziksel bir dövüşte.

Yonkou'lar büyük ihtimal bu noktada tecrubeliler nasıl aşmaları gerektiğini biliyordurlar. Denildiği gibi bütün vücuda etki edecek çapta saldırılar olursa etki edebilir belki.
Büyük çapta saldırıların kataya etki edebileceğini sanmiyorum. Bu bölümde ve önceki bölümlerde adamın nekadar hızlı olduğunu gördük. Bu hızı k.haki ile birlestirince bu büyük çaptaki saldırılardan rahatlıkla siyrilabilir. Ayrıca KKG çok hızlı bir saldiri değil gibi. Kata yi yipratmadan Kkg vuramazsin bence.
Eğer yenecekse baska bir açık bulmak zorunda.

Büyük çapta saldırıların kataya etki edebileceğini sanmiyorum. Bu bölümde ve önceki bölümlerde adamın nekadar hızlı olduğunu gördük. Bu hızı k.haki ile birlestirince bu büyük çaptaki saldırılardan rahatlıkla siyrilabilir. Ayrıca KKG çok hızlı bir saldiri değil gibi. Kata yi yipratmadan Kkg vuramazsin bence.
Eğer yenecekse baska bir açık bulmak zorunda.
Bence büyük çaplı bir gatling saldırısından sıyrılamaması lazım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık