Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 884: Kim?

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    223
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölüm beni eskiye götürdü. Kata meyve ile kurtarıyor. O darbeler ile tur atacağı kesin, meyve yapışkan ve boşaltıyor etkiyi azaltıyor. Hem de Lufy bitik, Kata hasarsız. Bu bölüm bazı şeyler netleşti benim için.

Bu arada Katanın yenilgi almamış olmasına vurguyla verilmek istenen mesaj bu adamın ve sağ kolların yonkoular harici onlardan güçlü isimlerin olmayışı herhalde. Korsanlar çerçevesinden bakılınca Luffy bir şekilde Katakuri`ye üstünlük kuracak ve diğer yonkoular içinde ciddi tehlikeli bir isim haline gelecek gibi. Arcın genel amacı oluşacak işte, Luffy`i yonkou ligine geçiren köprü kurulacak. Kaido dahil diğer yonkouların ciddiye alması gereken bir isim halini alacak. Bunun içinde bir şekilde Katakuriyi alacak ya da almış kadar olacak
Bölümle beraber emin oldum gibi. Luffy, Kata`yı alacak.

Yahu Dof Kata'nın kılına bile dokunamazmış işte bölümle kesinleşti. Dof muhabbeti yapılmaz herhalde artık. Sağ kolların Amiral seviyesine çok yakın olduklarını düşünüyorum şu an. En azından Kata'nın. Ve Kata'nın uyanışı kullanışı bana Susano'o yu hatırlattı niyeyse :D
@kuroashi.no.sanji1993 Kendini meyvesine dönüştürerek atlattığını söylüyor zaten. Sadece kesinleşmiş oldu Logia savunması yoksa biliyorum ben de o sahneyi :)

Son düzenleme:

Funduska

Bıktım şu one piece'nin kendisini tekrarlamasından,enel vol2 bildiğin dövüş,bastım çok kötüye.

Yalnız Luffy için bahsettiğim uyanışı Mangaka Kata'ya kullandırtmış. Bu arada logia tarzı meyvelerin nasıl üstün olduğunu da görmüş olduk.

Yalnız Katakuri'nin sırtı yine yere gelmemiş. Tam sırt üstü düşecekken kafasını yere vurup kendini sektirdi.

Gerizekalı luffy adamda kenbunshokunun yüksek olduğunu anca anlamış. Biz de bizim bilmediğimiz bişey söyleyecek sandık.
Aynen ya tam bi mal bu çocuk, bi buçuk iki ayda anladığımız mekanizmayı op dünyasında 1-2 saatte anca çözdü xD

Yalnız Katakuri'nin sırtı yine yere gelmemiş. Tam sırt üstü düşecekken kafasını yere vurup kendini sektirdi.
Hahah cidden o neydi dedim ben de. Adam kendisi hariç başkasına vermiyor o fırsatı demek :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık