Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 874 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nami yıldırım oluşturup kontrol edebiliyor. Böylesine güzel bir yeteneği varken Zeus'un da gönlünü çelmesine çok şaşırmadım ben. BM çok salak bir karakter, ruhunu verdiklerinin de böylesine zaaflara sahip olması normal geliyor bana :bilmem:

Nami yıldırım oluşturup kontrol edebiliyor. Böylesine güzel bir yeteneği varken Zeus'un da gönlünü çelmesine çok şaşırmadım ben. BM çok salak bir karakter, ruhunu verdiklerinin de böylesine zaaflara sahip olması normal geliyor bana :bilmem:
İyi de bu karakterler BM'ye bağlı usta. Adı üstünde "ruh". Kendi keyiflerine göre hareket etmek gibi bir lüksleri yoktur/olmamalıdır.

La böyle saçmalık mı olur aga...

@Orcunyus BM kendi ruhuyla yaratmış bunları ama sonuçta akılları var. Ne var yıldırımı sevmiş gidiyor bizimkilerin peşinden işte. Yeni tayfa üyemiz Zeus hayırlı olsun :hhh:

Neyse, diyeceğim son şey şudur; eğer bu spoiler gerçek ise E. Oda'nın aklından geçeni aynen söylüyorum;

Yav ben bu Mom'ı, Kaido'yu falan çok güçlü çizdim bizimkiler bunlarla dövüşemez... Napsam, napsam... Amaaan, uydururuz bişiler...

İyi de bu karakterler BM'ye bağlı usta. Adı üstünde "ruh". Kendi keyiflerine göre hareket etmek gibi bir lüksleri yoktur/olmamalıdır.

ormandaki çiçek bile anaya bağlı olarak mı hareket edecek şimdi ?
Burdaki büyük sorun yıllardır anaya bağlı bir varlığın saniyesinde Naminin arkasından gitmesi.
aşırı fail olan bu. Ana nerde Nami nerde :/

BM, Zeus'un gittiğinin bile farkında değil ki kontrol etsin? Kadının gözü dönmüş ve Nami'nin oluşturduğu kara bulutu yiyor.

Bu arada Oda, Luffy'i Zeus'a bindirir ve idolü olarak gördüğü Akira Toriyama'ya da selam çakmış olur.

Bu adada daha önce hiç mi yağmur yağmadı, yıldırım düşmedi, şimşek çakmadı?

Zeus'un dikkati gökyüzüne kaymayıp neden uçmadı gökyüzüne o zaman?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık