Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 874 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kral Baum'un nişanlısından bize ne yav :( Oda ajitasyon yapacam diye cıvıtıyor bazen gerçekten.Zeus artık Nami'nin himayesine girdi sanırım.Nami nasıl kullanacak görecez bakalım .Çeviri için tşkler @amaneden :good:

Arc'ta şov yapmayan kalmadı Sanji hariç. BM gibi bir Yonkou ne hallere düştü, düşerken ki ifadesini merak ediyorum :D
Luffy'nin derdine bak yahu, koskoca Yonkou peşlerinde bizimkisi Zeus'a binmek istiyor. Pudding Chiffon'u kandırmaya çalışmıyorsa Sanji'ye abayı yakmış. King Baum bu sefer ölmüştür herhalde. Katakuri reis yine oyunculuğunu konuşturmuş. Dövüşmeden kaçma ihtimalleri kalmamış gibi gözükse de Nami Zeus'un kontrolünü eline aldı. Güzel bir avantaj elde ettiler.

Nami'nin Zeus'u kontrol altına alması eğer gerçekse manga tarihinin en büyük hayal kırıklığı, en büyük fiyaskosudur.

Mom'ı saf dışı bırakıp Katakuri'ler ile kapıştırmak istiyorsun bizimkileri bunu anladık sevgili E. Oda.

Peki bu nasıl bir kurgu?

Valla bu spoilerin gerçek olduğuna inanmak istemiyorum.

Not: Arc'ın başından beri Luffy'i bir kere bile eleştirmedim. Ancak şu durumda yaptığı gevşeklik kendi sınırlarının ötesinde.

Oda gittikçe Luffy'i duygulardan yoksun aptal bir karaktere çevirmeye başladı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık