Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 870 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Daha ne söz dinlemesi, @Alpamis eski Luffy ölmüş. Nerde o son kararı veren kafasına göre dağıtan Luffy. Kaçarsalar fiyasko zaten, asıl kral Kid derim.

Sanji'ye ne yaptıysa aynı şeyi Luffy'yi yapıyor işte bariz değil mi? Arcın sonuna gelinmiş arc sonu Luffy ne ara böyle davrandı? Kendini sorunu çözmek için fiziksel olmasa bile öne atmıyor. Yahu kaptan adam bir şeye karar verir normalde. Oturup gülüp eğleniyor? Hangi düşmanda bunu yaptı? Gitsin BM a tek atmasın da bir şey önersin. Kendini feda etsin? Niye orada Luffy varken acıyı Bege çekiyor? Luffy bu mu şimdi?

Şu saçma sapan dalga ayağı çekenler listeme aldım sizi. Size saygı maygı yok bundan sonra. Haketmiyorsunuz çünkü.

@Raiden
Mesaj atarken mesajını görmedim. :/

Sanji'ye ne yaptıysa aynı şeyi Luffy'yi yapıyor işte bariz değil mi? Arcın sonuna gelinmiş arc sonu Luffy ne ara böyle davrandı? Kendini sorunu çözmek için fiziksel olmasa bile öne atmıyor. Yahu kaptan adam bir şeye karar verir normalde. Oturup gülüp eğleniyor? Hangi düşmanda bunu yaptı? Gitsin BM a tek atmasın da bir şey önersin. Kendini feda etsin? Niye orada Luffy varken acıyı Bege çekiyor? Luffy bu mu şimdi?

Şu saçma sapan dalga ayağı çekenler listeme aldım sizi. Size saygı maygı yok bundan sonra. Haketmiyorsunuz çünkü.

@Raiden
Mesaj atarken mesajını görmedim. :/
Senin yazdığın konuya değineyim bari. Bence de Luffy'de bir pasiflik var ama senin düşündüğün kadar değil bence. Bir de Luffy her zaman pervasız olsa da yeri geldiğinde durmasını da bildi. Şu şartlar altında her zamanki gibi davranırsa kendisini geçtim, arkadaşları ölüp gidecek. Luffy gibi bir kalın kafalı birisi bile bunun farkında bence.

Ha Bigmom "Hasır şapka çık dışarı ve ikimiz kozlarımızı paylaşalım!" dese, daha cümlesi bitmeden dışarı fırlar Luffy. Kendisine olan güveni hala aynı, zerre fark yok ama işte yanındakiler sıkıntı. Sabaody'de de kaçmasının sebebi bu değil miydi zaten?

Eğer big mom ı indirirse şuan veya daha sonra Roger dan üstün olacak ,kaçarsa korsanlar kralı olduğunda denk olacak onepiece boyunca denk gibiydiler yani kader bakımından bence bundan sonra rogerı geçecek mi yoksa denk mi olacak onu da görecez big mom inerse de inmezse de bu arc herşeyin boyutunu değiştirebilir

Bazı arkadaşlar olayı yanlış anlamış. Mesele Luffy'nin pataküte dalması değil, sürekli yönlendirilmesi. Bu hikayeye de özel değil bu, Rossa'da da böyle idi.

Durum o derece ki Luffy'nin soyadını değiştirmek lazım. Maymun yerine koyun daha iyi olur. Zira koyun gibi güdülüyor.

Sheep D. Luffy :cool:

Dof, PH'ye tek başına geliyor, kaçalım diyorlar.
Luffy: Tamam.

Rossa'da fabrikayı yıkıp kaçalım diyorlar.
Luffy:Tamam.

Franky, kalıp yardım edelim diyor.

Bege'nin plana plana uy Luffy.

Kaçalım Luffy.

Bege'nin plana uyması makul lakin yarın bir gün birisi savaşalım derse Luffy gene tamam diyecek. Kaptan mı kukla mı belli değil. Hoş, kukla diyorum ama Dof'un kuklaları bile Luffy'den daha bağımsızdı :D

Luffy bitmiş, hiçbir ağırlığı yok. Biri bir şey öneriyor, o da kafa sallıyor. Tamam ondan bir Law olmasını beklemiyorum ama boyna kafa sallamasını da beklemiyorum. Arada o da yönlendiren taraf olmalı.

Vivi'yi tokatlayıp bizim de canımızı riske at diyen adam nere -can korkusundan BAA'yı, Baratie'yi, Kamabakka'yı falan unutup kaçmayı öneren- Nami'ye uyan Luffy nere.

Arada kaptan olduğunu hatırlatsa hoş olur. Tabii bir sıkıntı da kaçmaları durumunda sevdiklerinin tehlikeye girme ihtimalini göz ardı etmesi. İlla onu da mı birileri söylemeli?
Bizim tam yazmadığımızı güzelce açıklamışsın. +1

Gerçek bir kahraman asla kaçmaz.
-Eustass Captain Kid

Ben kahraman olmak istemiyorum.
-Monkey D. Luffy

Daha ne söz dinlemesi, @Alpamis eski Luffy ölmüş. Nerde o son kararı veren kafasına göre dağıtan Luffy. Kaçarsalar fiyasko zaten, asıl kral Kid derim.
Ben de diyorum işte arc sonunda o Luffy'i göreceğiz bence. Her arc'ta olan şeyler bunlar. Eski Luffy eski Luffy diyorsunuzda eski arc'ta da bu gibi şeyler oluyordu diyorum size. Ennies Lobby'de Zoro'nun Usopp hakkındaki düşüncelerini de göz önüne aldı bu adam. ID'te Jinbei Teach'e saldırma asıl isteğimiz Ace'i kurtarmak diyince de onu dinledi. Yani şu an olanlar da öyle farklı şeyler değil diyorum.

Bu arc içerisinde Nami'yi dinlemediği oldu Sanji konusunda. Nami'ye kalsa gidiyordular Sanji ile işleri bitmişti. Luffy yemek yemeden durmadı mı orda? :D Şimdi bahsedilen spoilerde Nami'yi kaale alan da Luffy. Ben bunu diyorum eskisinden çokta farklı gelişmiyor olaylar. Hep bir patlama noktası olmuştur. Yine olacaktır. Arc'ın gidişatına bağlı olarak ben de olumsuz şekilde eleştireceğim Luffy'i zaten.:D

Değişim her zaman kötü değildir.Oda saçma sapan ana karaktere torpil verip,her zaman havalı göstermeye çalışmaktan çıkartıp daha gerçekçi davranıyor.Gençler dünya sizin filmlerde sandığınız gibi değil delikanlılık denilen şey gerçek hayatta işlemiyor.Masalsı havadan çıkartıp hikayeye biraz daha mantık katıyor.Bu sizin ego tatmin etmenizi engellediğinden rahatsız edebilir ama beni etmiyor.

Not :Bm düşmeyecek boşa beklemeyin :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık