Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 870 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kid'ten örnek veriyonuz da Big Mom'ın adamı değil miydi bunları kaçırtan? Cracker de değildi. Oruç'un yendiği Komutan bu adamları kaçırmış.:D Kaido karşısında belki de kaçmak istedi kaçamadı.
Kendini kurtarmak istese idi Apo gibi biat edebilirdi. Biat ettikten sonra da kaçar kuryulurdu. Bence kaçmak istemedi.

Forumda Luffy'ye abartılı bir şekilde yüklenildiğini düşünüyorum. Zaten Orojackson spoilerının sonunda Reiju'yu korumak için Sanji ile saraydan çıkıp Mom'ın karşısına dikildikleri yazıyor. Adam daha Dressrosa'nın sonunda kaçmak ilgili bir konuşma yapmıştı. Bu yüzden arc sonunu beklemeden Luffy hakkında olumsuz konuşmaya çekiniyorum. Ayrıca Garp'ın orduların karşısında kaçmadan dikildiğini söylediği Roger bile Mom ile karşılaşıp poneglyph içeriğini yürütüp gitmiş.

Forumda Luffy'ye abartılı bir şekilde yüklenildiğini düşünüyorum. Zaten Orojackson spoilerının sonunda Reiju'yu korumak için Sanji ile saraydan çıkıp Mom'ın karşısına dikildikleri yazıyor. Adam daha Dressrosa'nın sonunda kaçmak ilgili bir konuşma yapmıştı. Bu yüzden arc sonunu beklemeden Luffy hakkında olumsuz konuşmaya çekiniyorum. Ayrıca Garp'ın orduların karşısında kaçmadan dikildiğini söylediği Roger bile Mom ile karşılaşıp poneglyph içeriğini yürütüp gitmiş.
Bunu bazıları kasıtlı yapıyor.:D Farkeden birilerini görmek güzel.

Senin yazdığın konuya değineyim bari. Bence de Luffy'de bir pasiflik var ama senin düşündüğün kadar değil bence. Bir de Luffy her zaman pervasız olsa da yeri geldiğinde durmasını da bildi. Şu şartlar altında her zamanki gibi davranırsa kendisini geçtim, arkadaşları ölüp gidecek. Luffy gibi bir kalın kafalı birisi bile bunun farkında bence.

Ha Bigmom "Hasır şapka çık dışarı ve ikimiz kozlarımızı paylaşalım!" dese, daha cümlesi bitmeden dışarı fırlar Luffy. Kendisine olan güveni hala aynı, zerre fark yok ama işte yanındakiler sıkıntı. Sabaody'de de kaçmasının sebebi bu değil miydi zaten?
Yahu Bege orada acı çekiyor Luffy neden gidip kendisini feda etmiyor? Gidip BM a dalsın diyen mi var? Gidip kendisi tüm saldırılara karşı durabilirdi Bege yerine. Hala bak BM inmedi diye diyen var bugün banlanacağım sanırım. :( ben ne diyorum millet ne diyor. Luffy BM ile dövüşmek dışında da bir şey yapmıyor anlıyor musunuz şu BM inmedi diyen arkadaşlar? Adam kendisi gibi davranmıyor işte. Arcın Sanjisi gibi oldu. :/

Komutandan kaçma meselesi de tam olarak ortada değil diye hatırlıyorum. Belki Kid, kolunu orada kaptırdı ve kaçmak zorunda kaldı.
Her halükarda kaçıyor işte. Ben kaçmasına bir şey demiyorum. Ama Luffy de kaçarsa zorunda kaldığı için kaçacak. O zaman neden kaçıyor diye Luffy yeriliyorken Kid övülüyor? :D

Luffy'nin adamlığını geri kazanması için bir doz Bon Clay gerek. 200 bölümde bir görünür adamlık dersi verirdi, Impel Down'dan sonra görülmedi. Timeskip'ten sonra tanıştıkları hep boş beleş adamlar.

Yahu Bege orada acı çekiyor Luffy neden gidip kendisini feda etmiyor? Gidip BM a dalsın diyen mi var? Gidip kendisi tüm saldırılara karşı durabilirdi Bege yerine. Hala bak BM inmedi diye diyen var bugün banlanacağım sanırım. :( ben ne diyorum millet ne diyor. Luffy BM ile dövüşmek dışında da bir şey yapmıyor anlıyor musunuz şu BM inmedi diyen arkadaşlar? Adam kendisi gibi davranmıyor işte. Arcın Sanjisi gibi oldu. :/
Orası öyle tabi. Bir şeyler yapması gerekiyor. Zaten böyle bitmez bu arc. Biterse söverim. :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık