Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 868 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
BM sinirli ya. Tayfası morali yerine gelsin diye buna hazineyi getirecekler.

Bu da açacak o ara büyük patlama olacak. Bizimkiler de o patlamanın etkisi devam ederken fırsat bu fırsat kaçacaklar.

Çok basit oluyor ama açıkçası hiç tatmin olmam böyle olursa. Morgan Reyiz bunu mu haber yapacak şimdi?

BM sinirli ya. Tayfası morali yerine gelsin diye buna hazineyi getirecekler.

Bu da açacak o ara büyük patlama olacak. Bizimkiler de o patlamanın etkisi devam ederken fırsat bu fırsat kaçacaklar.

Çok basit oluyor ama açıkçası hiç tatmin olmam böyle olursa. Morgan Reyiz bunu mu haber yapacak şimdi?
Yok la böylesi olmaz. Kadının pasta malzemesi için bile ada yaktığını gösteren adam intikam için orayı yaktırmazsa saçma olur. Hele hele o patlayan hazine de BAA'dan geliyorsa. Bir de Baratie'si, Kamabakka'sı var işin daha. Bizimkiler Sunny ile gezerken üç paket düşer, Neptün'ün, Zeff'in ve İvankov'un kafası olur içinde. Mantığı bu kadar hiçe sayacağını sanmam.

Enies Lobby'de yaptığını yapacak. Akıl almaz bir atlama yapacaklar. Bu da saçma ama savaşlarda bu atlamalar olabiliyor serilerde, bunu daha makul karşılayabiliriz.

Big Mom inecek olsa handikap yaratmış o kadar füze diye, bahanesini elinin tersiyle böyle niye itsin Oda? Kadının zarar görmemiş haliyle vs yaptırıp Luffy'nin kazanacağını mı düşünüyosunuz harbiden? Nedir bu düşürme sevdası anlamadım gitti. Basbayağı ortada işte düşmeyecek kadın. Ters köşeye ters köşe yapıp işin cılkını çıkarmanın lüzumu yok. Oyun bitti bebeler, topunuz patladı. Gidin kendi mahallenizin önünde oynayın diyor işte spoiler.

Sakinim la :D Ben g4 sınırlı olduğu için sağlam haline yetmez yetmez diyordum. Hem bu yüzden hem de Bege'nin de bir katkısı olsun diye böyle bir yol izlendiğini düşünmüştüm. Ama katkısı olmadı. Yani Luffy bir şeyler üretecek. Bir sekil haki patlaması yasar da g4'ü mü uzatır yoksa g5 falan mı açar bilmem. Ama muhtemelen tek devirecek.

Belki Mom tayfasını falan arada yerse bizim tayfa vs OZ gibi bir şey olabilir ama böylesi pek hoş olmaz. Katakuri, Smoothie gibi adamları iyice göstermeden aradan çıkarması hoş olmaz.
BM güçten düşse dahi tek başına alacağı düşünülmüyordu pek. Şimdi bir de güçten düşmemiş, böylesine delice bir FB verilmiş olan BM'yi Luffy şu seviyede tek indirirse millet seriyi bırakır.

Neyse ben zaten düşmez dedim ve demeye devam ediyorum. :fool:

Düşer denirken bizimkilerin yenmesi gerekmiyor. Hele bölümü görelim. Düşmesi için gereken güç yok ama hikaye düşecek gibi işliyor. Ters köşe yapması için de bir çok şey gerekli. En basiti hadi kaçtı diyelim NW de bir yonkoudan kaçıp diğerine saldırı planı yapmak ve saldırmak dahası kaçabilmek, hadi kaçtın BAA ne olacak, Zeff ne olacak.

Haala düşmez diyen arkadaşları tebrik ediyorum!

Benle de bahse girerek bahsi genişletecek arkadaşlar pm atsın. Gün içerisinde yoğun olacağım. Hemen dönemesem de akşama kaybedenin cezasını kararlaştırırız.

Mama düşer :cool:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık