Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 867: Mutlu Yıllar

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    166
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Biraz daha derin bir fb bekliyordum, şu BM'nin gücünün nedeni, krizlerinin sebepleri açıklansaydı keşke.

Beklemediğim acil bir durumumdan dolayı bugün çeviri biraz gecikecek. Bilginiz olsun arkadaşlar.

Caramel'in neden BM'nin hicbir seyine ses cikarmadigi belli oldu. Evet, hepsini yemis BM. FB'nin kisa surecegini gecenki bolumden anlamistim guzel de oldu. BB ile BM'nin seytan meyvesine sahip olmasini kiyaslayinca; kisinin meyvesini calmak icin oncelikle onun olmus olmasi ve midesinin yenilmek zorunda oldugunu dusunuyorum ya da bir parca bile yeterlidir belki.
Bazi yorumlara bakinca bes yasindaki BM Moria kadar guclu mudur ya da Moria Kaidou ile denk dovustu tarzi seyler gordum. Moria Buggy gibi ezik bir Shiki'ydi. Cok cok abartiliyor. Kaidou ile denk dovusmesini gectim -ki bu her zamanki insanlarin sisirme olayi: gucsuzler her seyi abartirlar, gercek dunyadaki gibi mangada da Mangaka bunu gosteriyor bize; arti Kaidou'nun tum tayfasini yok ettigini hatirliyorum- Haoshoku Hakisiyle falan bayilir bana gore.
Luffy ile muttefik falan olurlarsa mangayi net birakma sebebim olur, hicbir mantigi yok. Pastayi yok et, resmi kir sonra BM seni affetsin bunu gectim KK olmak isteyen iki karakter niye muttefik olsun ki biri yonkou Law veya supernova degil.

2 yıl önceki halinden bahsediyorum Croco moria ve buggy nin, 2 yıl sonraki halinden değil ki orada bile en fazla 5 yaşındaki BM yi geçerler. Croco alabastayı ele geçirememiş bir adam, Luffy nin 500 dourikilik haline yenilmiş birisi aşağı yukarı 2 yıl önce. Elbaf ın bir köyü >>>>> Alabasta Krallığı arada çok fark var.

Moria ise normal haliyle onunda hiç şansı yok o kıza karşı, ama 1000 gölge Moria belki tartışılır, çünkü Oz dan bile güçlü oluyor o haliyle, adayı falan yarıyordu vs işte. Genel olarak BM 5 yaşında bile daha felaket bunların 2 yıl önceki halinden.
yanlış düşünüyorsun en basitinden 5 yaşındaki Anada haki vahiy yolu ile gelmediyse nasıl yensin Crocoyu.
Croco orda 2 kere net galibiyet aldı Luffye karşı buda unutulmamalı.

Cp0Lucci

yanlış düşünüyorsun en basitinden 5 yaşındaki Anada haki vahiy yolu ile gelmediyse nasıl yensin Crocoyu.
Croco orda 2 kere net galibiyet aldı Luffye karşı buda unutulmamalı.
Dof'ta çocukken haki vardı, Bm'dede vardır o devasa haki merak etme.

Croco, ezik Luffy'e karşı 2 kere galibiyet aldı. Croco 2 yıl önce Blueno seviyesinde bir adamdı abartmaya gerek yok, Elbaf köyünü yok etmek 2 yıl önceki Croco için uçuk bir ihtimal hemde Nw de elbaf ın köyü, hakili dev adamları o hale getiriyor BM anlayacağın üzere.

Eğer caramel in meyve bigmom da olmasaydı, yemek verip oyalayarak kaçtılar derdim ama meyvenin bigmomda olması ordaki herkesi yediği anlamına geliyo. :/

Hikaye güzel hatta çok iyiye bastım oyu ama bu dengesizlikle yonkou değilde Shicbukai olarak karşımıza çıksa daha mı iyi olurdu :bilmem:
Bir de carmel'in yeraltındaki ünvanına öğrenmedi mi bu; ne biçim yonkou?

Hani istihbarat ağı acayipti.. cevap ver red, cevap ver terör:p

O değil de BMnin karakter gelişimi 0 ın altında resmen. 5 inde neyse 65 inde o. Carmel Ananın bir haltlar karıştırdıği geçen bölümden barizdi. BMnin yaşlı devi indireceği de barizdi. Geri kalanı işin hikaye kısmı zaten. Vasata bastım gitti. :)
Maşallah herşey bariz size görde:D önümüzdeki bölüm için barizleri alalım:p

Bence koca ana nasıl hala carmel'in gerçek kimliğini öğrenemedi? Hani istihbaratı süperdi...

Zaten değildi diye hatırlıyorum. Wb ile Roger arasındaki tayfa savaşlarından birinde olmamış mıydı o yara?
Öyle bir şey olmuş olsaydı, Shanks gelip bunu Teach yaptı dediğinde beyazsakal şaşırmazdı sanırım. O yüzden bence o olay Roger öldükten sonra ve Shanks yonkou olmadan önce oldu.

Caramel'in neden BM'nin hicbir seyine ses cikarmadigi belli oldu. Evet, hepsini yemis BM. FB'nin kisa surecegini gecenki bolumden anlamistim guzel de oldu. BB ile BM'nin seytan meyvesine sahip olmasini kiyaslayinca; kisinin meyvesini calmak icin oncelikle onun olmus olmasi ve midesinin yenilmek zorunda oldugunu dusunuyorum ya da bir parca bile yeterlidir belki.
Bazi yorumlara bakinca bes yasindaki BM Moria kadar guclu mudur ya da Moria Kaidou ile denk dovustu tarzi seyler gordum. Moria Buggy gibi ezik bir Shiki'ydi. Cok cok abartiliyor. Kaidou ile denk dovusmesini gectim -ki bu her zamanki insanlarin sisirme olayi: gucsuzler her seyi abartirlar, gercek dunyadaki gibi mangada da Mangaka bunu gosteriyor bize; arti Kaidou'nun tum tayfasini yok ettigini hatirliyorum- Haoshoku Hakisiyle falan bayilir bana gore.
Luffy ile muttefik falan olurlarsa mangayi net birakma sebebim olur, hicbir mantigi yok. Pastayi yok et, resmi kir sonra BM seni affetsin bunu gectim KK olmak isteyen iki karakter niye muttefik olsun ki biri yonkou Law veya supernova degil.
Moria kaidou ile denk dövüştü kısmını yazan bendim. Belki kaidou tekleyip geçmiş olabilir. Ama denk dövüşmüş olma ihtimalleri de bir hayli yüksek bence. Mesela Luffy ilerde yonkou yada korsanlar kralı olduğunda zamanında don krieg ile denk dövüşmüş adam olarak anılacak. Anlatmaya çalıştığım şey kaidou eskiden güçsüz olup sonradan güçlenmiş olabilir. Ama Big Mom hep güçlüydü.

Beklemediğim acil bir durumumdan dolayı bugün çeviri biraz gecikecek. Bilginiz olsun arkadaşlar.
Gecileceğini bileydim parodi yapardım:ehe:

Dof'ta çocukken haki vardı, Bm'dede vardır o devasa haki merak etme.

Croco, ezik Luffy'e karşı 2 kere galibiyet aldı. Croco 2 yıl önce Blueno seviyesinde bir adamdı abartmaya gerek yok, Elbaf köyünü yok etmek 2 yıl önceki Croco için uçuk bir ihtimal hemde Nw de elbaf ın köyü, hakili dev adamları o hale getiriyor BM anlayacağın üzere.
Koca ana'nın kriz anı gücü farklı boyuta ulaşıyor; bize bunu gösterdi aslında.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık