Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 867: Mutlu Yıllar

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    166
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cp0Lucci

Edilmesi lazım. Efsanevi devi yenerken bilinci yerinde değil semla semla diye sayıklıyor gözlerinin akı görünüyor sadece.
Ben gücüne bakıyorum, krize değil. Croco, Moria ve Buggy'nin haddine değil Bm'nin yaptıkları, adam koca Elbaf köyünü yok ediyor resmen.

Edilmesi lazım. Efsanevi devi yenerken bilinci yerinde değil semla semla diye sayıklıyor gözlerinin akı görünüyor sadece.
Buna ben de katılıyorum; kriz hali başka bir boyut oluyor. Normal gücünün üstüne çıktığı bir zaman dilimi diyebiliriz. %150 ile dövüşmüş orda,:p

Cp0Lucci

Vurgulamak istediğim şey Dağ Haydutu ve Dağ Cadısı lakabına sahip iki üvey ebeveynin arasındaki fark.

Kontrolsüz güç güç değildir tıpkı Hakuba/Cavendish gibi.
Kontrolsüz güçlerde bir güçtür, Hakuba'da bir güçtür yani, tabi konu o değil. BM her an patlamaya hazır birisi bundan bahsediyorum, ne yaparsan yap onun iblisliğini durduramazsın öyle bir canavar bundan bahsediyorum

Puding'in yardımı olabilir tayfaya BM'nin hafızasını silebilir.Çünkü katliam olacağı kesin yerde baygın olarak yatan BM'ın oğullarının çoğu rahmete kavuşacak gibi Puding burda devreye girebilir

Crocoyu filan 5 yaşındaki hali ile filan nereye alıyor.
Abi tamam Ananın baya hakkı yeniliyordu ama şimdi de abartmaya gerek yok.
Croco bu serinin kült karakterlerinden hele 2 yıl sonraki halini çocukla filan kıyaslamak hiç olmuyor.

Koca ana Krallık yok etmedi köy yok etti yahu.
Uçmayalım bence onu gereksiz yere gömenlere güzel bölümler oldu sadece.

Luffy çıkarsa karşısına patates eder. ikinci bir Kid vakası ile karşı karşıya kalırız onu anladık :D

Bu sayıda oda direk söylememiş ama aşırı ima etmiş Koca Ana'nın herkesi yediğini.

-Herkesin oturduğu sandalyeler'in çoğu yenmişti.
-Koca ana göz yaşları yüzünden göremiyordu.
-Yemeğe çok odaklandığı için masayı bile yedim dedi.
-Caramel'in kıyafetleri paramparçaydı.

Ve bence en önemli ipucu direk Oda'nın herkesin birden bire yok olduğunu söylemesiydi. Adam en mutlu günü en mutlu günü diye diye milleti yedirdi. Biraz karanlık sanki. Neyse diyebilecek tek şey var. Afiyet olsun Koca Ana.

Hikaye güzel hatta çok iyiye bastım oyu ama bu dengesizlikle yonkou değilde Shicbukai olarak karşımıza çıksa daha mı iyi olurdu :bilmem:

Cp0Lucci

Crocoyu filan 5 yaşındaki hali ile filan nereye alıyor.
Abi tamam Ananın baya hakkı yeniliyordu ama şimdi de abartmaya gerek yok.
Croco bu serinin kült karakterlerinden hele 2 yıl sonraki halini çocukla filan kıyaslamak hiç olmuyor.

Koca ana Krallık yok etmedi köy yok etti yahu.
Uçmayalım bence onu gereksiz yere gömenlere güzel bölümler oldu sadece.

Luffy çıkarsa karşısına patates eder. ikinci bir Kid vakası ile karşı karşıya kalırız onu anladık :D
2 yıl önceki halinden bahsediyorum Croco moria ve buggy nin, 2 yıl sonraki halinden değil ki orada bile en fazla 5 yaşındaki BM yi geçerler. Croco alabastayı ele geçirememiş bir adam, Luffy nin 500 dourikilik haline yenilmiş birisi aşağı yukarı 2 yıl önce. Elbaf ın bir köyü >>>>> Alabasta Krallığı arada çok fark var.

Moria ise normal haliyle onunda hiç şansı yok o kıza karşı, ama 1000 gölge Moria belki tartışılır, çünkü Oz dan bile güçlü oluyor o haliyle, adayı falan yarıyordu vs işte. Genel olarak BM 5 yaşında bile daha felaket bunların 2 yıl önceki halinden.

O değil de BMnin karakter gelişimi 0 ın altında resmen. 5 inde neyse 65 inde o. Carmel Ananın bir haltlar karıştırdıği geçen bölümden barizdi. BMnin yaşlı devi indireceği de barizdi. Geri kalanı işin hikaye kısmı zaten. Vasata bastım gitti. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık