Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 865 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dressrosa'ya Luffy Ve Ussop'un heykeli dikildi, tayfanın geri kalanının da heykeli olsun derken, Vinsmoke Ailesinin ilerde yemek masasında yer alacak Heykel'i görmüş olduk :)

Offfff reyise bak resmen yakmış yakmış. Abi ne masa sahnesiymiş öyle. Vay arkadaş ya karizma po-up geldi güç gelcek mi acaba :)

Ben sahsen Kata'nin karsisina Sanji+Jimbe gecer diye dusunuyorum fakat siz de biraz abartiyorsunuz. Sanji suana kadar senaryo geregi ve Oda'nin Sanji'yi ezme aski yuzunden oldukca ezik gorundu dogru ama Sanji bu tayfanin Monster Trio'sunun bir parcasi. Ciddi bir dovuste degil Kata amiralden bile tek veya iki yemez.
Jinbe şu anki Sanji'den güçlü zaten. Bu yüzden Jinbe-Sanji vs. Katakuri dediğim gibi Sanji'nin iki power up almış şekilde dönüşmesi gibi olur. Ki ben de böyle düşünüyorum.

Ama amiral konusunda katılamıcam. Bir amiralle Sanji arasında gömlek değil gardırop dolusu kadar gömlek farkı var şu an :(

Bu iş Vergo'dan başlar (Sanji handikaplıydı evet ama çok hoş bir izlenim vermedi yine de. En iyi olduğun kısma çizik attırıyorsun yahu) Cinci hocaya kadar gider. Yani;

Vergo«Pica«Kraker«Smoothie«Katakuri=«Amiral

Sanji ve Amiral arasındaki gömlek farkı içler acısı şu an. Sanji'nin alacağı p-up ile geleceği en iyi seviye Kraker'dir. O da en iyi seviye.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık