Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 865 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
-Tabii ki sonunda Oda beklenmeyen bir kurguya bağlayacaktır fakat Bege'nin planı sanırım one piece içerisinde şimdiye kadar yapılan en başarılı plan oldu. Big Mom'ı bu noktaya kadar getirmeleri bile benim için gayet değerliydi.

-Sanırım bu bölümde "Ooo Big News" Diyen bir tavuk olmayacak. Ben 10-15 bölüm boyunca her sayıda bir kare ayrılır diye düşünmüştüm.

-Smoothie harakete geçmedi denmiş ama daha aslında çok az zaman geçti 10 saniye ya oldu ya olmadı yani. Zaten partide gördüğümüzden çok daha fazla karakter var. Bunların hepsinin hareketlerin göstermek istemiyor Oda, sonraya saklamak zaten en sevdiği şeylerden biri. Compote gibi kodomanlar da daha hamle yapmadılar aslına bakarsanız. Ayrıca ben Henüz Big Mom korsanlarının asıl kısmını görmediğimizi düşünüyorum. Aile dışından gelen güçlü karakterler henüz gözükmediler. Şimdiye kadar combatant rütbesinde bir pekoms gördük ki bu rütbesine rağmen 300.000.000 Ödülü vardı. Knight rütbesinde bir Tamago gördük, ki ben Jimbei'ninde bu rütbede olduğunu düşünüyorum. Bunun dışında Rook rütbesinde Bege ve Bishop Rütbesinde Bobbin vardı. Fakat henüz Bu rütbelerdeki diğer korsanlar ve daha üst rütbedeki karakterler gözükmediler. 3 tatlı komutanın dışında satrançtaki vezire denk gelecek bir karakterin olması gerektiğini düşünüyorum. Bu kadar karakter eklendiğinde hem Charlotte Aile'sinin Hem de Big Mom Korsanlarının gücünü daha iyi anlamış olacağız.

-Son olarak arada Sanji Katakuriyi alır diyenler görüyorum. Kırıcı olmak istemem ama "Söylese neden Şanji ?"

Sanji'nin Katakuri'yi alması hayalden başka bir şey değil. Önce bir cini geçsin de gerisini sonra düşünürüz.

Kuzuri

Sanji fani olama ragmen sanji bu haliyle kimseyi alamaz. Ama onemle tekrarliyorum ŞU HALIYLE alamaz yani bu ark da oda sanjiye ney yapar bilmiyorum ama katakuriyle vs atacaklarina eminim bunu sadece
ben demiyorum yabanci teori youtuberlari da oyle dusuniyor.

Kuzuri

Simdi diceksiniz ki luffy bile katakuriden dayak yedi diceksiniz. Luffy kimden dayak yemediki.

Sanji üst üste 2 power up ya da iki power up'lık bir güç artışı yaşandığı sürece Katakuri'yi rüyasında bile dövemez. O kadar net bu iş. Su an Katakuri Sanji'yi 4'e 5'e katlar.

Doflamingo'dan tek yiyen Sanji'nin şimdi çıkıp Katakuri ile kapışabileceğine cidden inanan var mı? Merak ettim.

Sanji üst üste 2 power up ya da iki power up'lık bir güç artışı yaşandığı sürece Katakuri'yi rüyasında bile dövemez. O kadar net bu iş. Su an Katakuri Sanji'yi 4'e 5'e katlar.
Doflamingo'dan tek yiyen Sanji'nin şimdi çıkıp Katakuri ile kapışabileceğine cidden inanan var mı? Merak ettim.
Ben sahsen Kata'nin karsisina Sanji+Jimbe gecer diye dusunuyorum fakat siz de biraz abartiyorsunuz. Sanji suana kadar senaryo geregi ve Oda'nin Sanji'yi ezme aski yuzunden oldukca ezik gorundu dogru ama Sanji bu tayfanin Monster Trio'sunun bir parcasi. Ciddi bir dovuste degil Kata amiralden bile tek veya iki yemez.

Ben sahsen Kata'nin karsisina Sanji+Jimbe gecer diye dusunuyorum fakat siz de biraz abartiyorsunuz. Sanji suana kadar senaryo geregi ve Oda'nin Sanji'yi ezme aski yuzunden oldukca ezik gorundu dogru ama Sanji bu tayfanin Monster Trio'sunun bir parcasi. Ciddi bir dovuste degil Kata amiralden bile tek veya iki yemez.
Amiralden tek veya iki yemez demen doğru olsa da katayı gömmüş oldun be kardeş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık