Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 864 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çeviri yanlışlığı vardır orada. Reiju dışındakiler değilde sadece reiju soğukkanlılıkla kabul etmiştir. Reijunun kaç bölümdür ölümü kabullendiğini biliyoruz mantık hatası var anlamanız gerek.

Birde spoiler pek gerçekçi gelmedi bana BM'nin resme dokunulduğu an saykoya bağladığı söylenmişti.Katakuri niye o kadar sakin ? Luffy'e kaşla göz arası sorgusuz sualsiz giren adam tutup begeyle fikir alışverişi yapacak ? Geçen bölüm jinbei'ye saldıran BM ile son bulmuştu ,bu bölüm Jinbei'nin ismi geçmemesi de soru işareti. Pudinge yazılan konuşmalar da nitekim öyle geçen bölüm tüm hislerini gösterdi Sanji.

Troll'dür bence bu spoiler gününe de bakacak olursak.

Eğer spoiler doğruysa Daifuki yeterlidir Sanji için.Vito yanlış hatırlamıyorsam.1. Oğul,1. Kız,Katakuri,Smoti,Daifuki ve Oven'ı saymıştı.Bobbin'i falan değil yani ;)

Muhtemelen Katakuri füzeleri önceden görecek ve anaya gelmesin diye füzelere kafa atacak.Böylelikle iptal olacak Katakuri tehlikesi kalmayacak.Ölmez ama saf dışı kalır herhalde.

Sonra da Mom'u indiremeyeceklerini anlayınca bir şekilde kandırıp kaçacaklar diye düşünüyorum.Vinsmoke teknolojik aletleriyle yardım edebilir.Anayı da oyuna getirirlerse kaçabilirler.Bu tarz birşeyler bekliyorum.

Judge'un beş para etmez eziğin teki olduğu Sanji'yle olan dövüşünden beri belliydi ama çocuklarının (Özellikle Ichiji) bu kadar aciz çıkacağını düşünmemiştim. Biraz dirensenize la :(

Çeviri yanlışlığı vardır orada. Reiju dışındakiler değilde sadece reiju soğukkanlılıkla kabul etmiştir. Reijunun kaç bölümdür ölümü kabullendiğini biliyoruz mantık hatası var anlamanız gerek.

Birde spoiler pek gerçekçi gelmedi bana BM'nin resme dokunulduğu an saykoya bağladığı söylenmişti.Katakuri niye o kadar sakin ? Luffy'e kaşla göz arası sorgusuz sualsiz giren adam tutup begeyle fikir alışverişi yapacak ? Geçen bölüm jinbei'ye saldıran BM ile son bulmuştu ,bu bölüm Jinbei'nin ismi geçmemesi de soru işareti. Pudinge yazılan konuşmalar da nitekim öyle geçen bölüm tüm hislerini gösterdi Sanji.

Troll'dür bence bu spoiler gününe de bakacak olursak.
Erken çıkmasının sebebi var. Unuttum ama mantıklı bir açıklaması vardı. Yazmışlar zaten yabancı sitelerde.

Çeviri yanlışlığı olabilir evet. Yoksa saçma oluyor. Spoiler tüm sitelerde paylaşılmış. Doğru yani.

Arkadaşlar Bege, sağ kol Bobbin'i alarak misyonunu tamamladı zaten rahat 1 Milyar beli olur bunun kafa ödülü.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık