Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 864 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nerde Sanjiye Katayı aldıranlar ? Sıradan biriyle eşleşmiş. Sürekli dedik bu çapsızların younko neyine. Kalbur üstü birtek Luffy ile olacak iş değil bu. Bak germa ağlamaya başlamış bile. BM Kaido için basamak değildir. Bu iki younko savaşa girişse, bir birlerinin oluşmu yok olur. Bm diğer younkolardan zayıf olsa kızıl poneglifhi elinde nasıl tutuyor ? Kaido başganınız gidip alsaymış yerse.

Nerde Sanjiye Katayı aldıranlar ? Sıradan biriyle eşleşmiş. Sürekli dedik bu çapsızların younko neyine. Kalbur üstü birtek Luffy ile olacak iş değil bu. Bak germa ağlamaya başlamış bile. BM Kaido için basamak değildir. Bu iki younko savaşa girişse, bir birlerinin oluşmu yok olur. Bm diğer younkolardan zayıf olsa kızıl poneglifhi elinde nasıl tutuyor ? Kaido başganınız gidip alsaymış yerse.
Sıradan biri değil sizde basite indirgemeyin arkadaş.

Bobbin de Sanji'nin arkasından gidiyordu? Sözde pisliği temizleyecekti :D Sonra baktık aynı Bobbin'i Bege'nin ezik gördüğümüz adamları harcadılar. Harcamasalar Sanji harcardı. Özgüven=güç değil. Yani o cinci hocanın Sanji'nin karşısına çıkması dengi olduğu anlamına gelmiyor. Bana kalırsa kısa zamanda aradan çıkar.

Yalnız hala bir ciddiyetsizlik var gibi duruyor. Sanji Pudding ile konuşuyormuş. Oğlum yonko lan bu, yalnız da değil yanında bir sürü adamı da var. Neyin kafası yaşanıyor burada?

Ben hep diyorum bu Oda eskisi kadar hikayesine hakim değil,önceden ne çizdiğini unutuyor.Bu mal Vinsmokeler ( reiju hariç) güç aşığı,şeytan diye anılan insanlar nasıl olurda ilk pürüzde herşeyi kabul edip,ağlamaya başlarlar.Güçsüz diye ezdiğiniz g.tünüzü kurtarıyor klişenin dibi.Şu seriye gereğinden fazla anlam,mana ve değer yükleyin gençler.Ben böyle klişe bi şey görmedim yav :D Tek memnun olduğum nokta katakuri vs Sanji'nin olmayışı.
Ya öyle zaten ortada olaylar dönüyor herkes çekirdek çıtlayarak izliyor. Binlerce insan var orada. :D Oda kafasına göre çiziyor işte.

Evlatlar atarlıydı onlar da ölümü kabul etmiş. :D

Bu arada Katakuri delirmiş. Luffy'nin BM'a sağlam hasar verdiğini falan gördü sanırım.

Ya öyle zaten ortada olaylar dönüyor herkes çekirdek çıtlayarak izliyor. Binlerce insan var orada. :D Oda kafasına göre çiziyor işte.

Evlatlar atarlıydı onlar da ölümü kabul etmiş. :D

Bu arada Katakuri delirmiş. Luffy'nin BM'a sağlam hasar verdiğini falan gördü sanırım.
Yav yok ben bu böyle bir şey görmedim.Tamam bende Vinsmokelardan bir bok beklemiyordum ama bu derece herşeyi kabullenmeleri saçmalığın daniskası.Sen bunu Dof family'de yaptın ama bari şu arc'ı ne güzel işliyosun böyle bir klişiye kaçma yav :D Saygım azaldı yeminle seriye.

Yav yok ben bu böyle bir şey görmedim.Tamam bende Vinsmokelardan bir bok beklemiyordum ama bu derece herşeyi kabullenmeleri saçmalığın daniskası.Sen bunu Dof family'de yaptın ama bari şu arc'ı ne güzel işliyosun böyle bir klişiye kaçma yav :D Saygım azaldı yeminle seriye.
Luffy kahraman olacak diye sanırım bunlar hep. Bunlar hani denizcilerle hep kapışıyordu? Şeytani orduydu? Suikastçıydı? :D

Seriyi bir de biraz hızlandırdı diye de oluyor sanırım bu biraz. 5 bölümde çizeceği şeyi 1 bölüme sığdırmaya başladı

Kral

Daifuku?Alaadinin sihirli lambası ile ilgili teori çıkabilirmi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık