Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 860: Parti 10'da Başlıyor

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 138 74.2%
  • Orta

Kullanılan: 43 23.1%
  • Kötü

Kullanılan: 5 2.7%

• Kullanılan toplam oy
    186
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yazan var mı bakmadım ama katakuri'nin jelibon fırlatması rayleigh'in ox bell olayında güllelere kurşun fırlatmasını anımsattı bana. en az rayleigh kadar güçlü demek istiyor herhalde oda. gerçi ödülü de 1 milyar olsun o kadar.

yazan var mı bakmadım ama katakuri'nin jelibon fırlatması rayleigh'in ox bell olayında güllelere kurşun fırlatmasını anımsattı bana. en az rayleigh kadar güçlü demek istiyor herhalde oda. gerçi ödülü de 1 milyar olsun o kadar.
bu bi mermiyle bi adamı vurdu.. ray 3 mermiyle 3 topu vurdu.. Adama boşuna Dark King dememişler..

Next filmindeki Nikılıs Keyç gibi geleceği görüyor demek. Nasıl yenilecek acaba. Belki de Bege bizimkiler hiç bu elemanın gücünden bahsetmemiştir ki geleceği tahmin etmesi biraz zorlaşsın diye. :/

Bi de aklıma takıldı, acaba kapışsalar geleceği gören mi geçmişe dönebilen mi kazanırdı :|

Üye silindi 2781

Harika bir bölümdü,Katakuri'nin bu denli ödüle sahip olması ve devamındaki misafirler.Bege'nin planının yattığını düşünüyoruz fakat bu misafirlerin Bege'nin tarafında olma durumu gibi bir şey söz konusu bakışlarında bile şeytanlık var.Kapak resminde Crocodile görmemiz ve bu misafirleri onunla ilgili olması Bege'nin planladığı başka şeyler olmalı bu kadar salak biri olacağını hiç sanmıyorum.Gözlem hakisi yüksek olan Katakuri varken 5-6 saniyeyi kovalayan Bege nasıl başarılı olsun.Belkide Katakuriyi tutucak birileri bile vardır Bege'nin kafasında.Gerçekten tartışılıcak bir bölüm Cenazeci'nin numarasından tut üstündeki kıyafette isimlerine kadar önemli!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık