Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 860: Parti 10'da Başlıyor

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 138 74.2%
  • Orta

Kullanılan: 43 23.1%
  • Kötü

Kullanılan: 5 2.7%

• Kullanılan toplam oy
    186
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
seride bu iki efsaneyi işleyince büyük ihtimal onların reisliklerini de görecez..
biri en iyilerin savaşını birkaç cümleyle kimse gıkını çıkarmadan durdurmuş ve hakide ayrı bi yerde olan bi yonkou.. diğeriyse tüm dünyada en çok aranan şöhretini bilmeyen kalmamış dünya hükümetine meydan okuyan bi isyancı.. tipleri bunlarla birleşince serideki en karizma iki adam gözüyle bakıyorum..

Karizma adam sevgileri geçicidir basittir herkes sever. Ama reislerin sevgisi kalıcıdır derindir. Corasan reistir minkler reistir. Mr2 reistir. Gerçi shanksta reis sayılabilir gibi
Ben sahne bazında bakıyorum olaya. Seride şimdiye kadar en karizmatik bulduğum sahne, Sakazuki'nin tek başına Beyazsakal Korsanları'nın karşısında durduğu sahnedir.

Zamanla ilgili ilginç yetenekler ve teoriler yürümeye başladı. Katakuri'nin yeteneğini görünce Shanks'ın Mf'ye kimse fark etmeden nasıl geldiği gibi konular hakinin zamana olan etkisi üzerinden açıklanacak gibime geliyor. Özellikle de Shanks'ın ultra süper manyak seviyedeki haki kullanımı söz konusu olduğunda bunun zamana olan etkisi şaşırtıcı sonuçlar doğurabilir.

Bölümü daha bugün okuyabildim. Normalde Jinbe'nin ölmeyeceğini düşünenlerdenim. Ama Alaaddin'le aralarında geçen muhabbet ve "yine görüşeceğiz değil mi" sahnesi acaba mı ki dedirti.

Alaaddin tayfası geri gelecek bence.

Katakuri için birşey daha söyliyim. Bu adam kenb. haki konusunda olay yeri inceleme ekibi gibi olmuştur artık. Bu haki türünü bu kadar ileri düzeyde kullanması aynı zamanda zekasını da acayip geliştirmiştir. Çünkü olayları önceden görüyor, özümseyip çözümlüyor ve buna göre hareket ediyor. Ve bunları çok kısa bir zamanda gerçekleştiriyor. Bu adam uzun yıllar kullandığı kenb. haki sonucunda haki kullanmasa bile kimin nasıl davranacağına dair bir önsezi geliştirmiş bile olabilir. Bunu örneklemek gerekirse Rıdvan Dilmen'in "gol olur" repliği diyebilirim :) Herif yıllardır futbolla yatıp futbolla kalkıyor. Bunun sonucunda olayın gelişiminden bile sonuç çıkarabiliyor. Aynı hesap Katakuri de böyle işte.

Katakuri'nin diğer bir yönü. Jelibon'la adam öldürdü. B. haki kullandı mı yoksa hayvanat gibi fiziksel gücü jelibon gibi yumuşak bir şeyi bile ölümcül bir silah haline mi getiriyor ? Eğer ilki ise kenb. hakinin yanında azman gibi bir b. hakiye de sahip ikincisi ise yine azman gibi fiziksel güce sahip.

Üst düzey kenb. haki+fiziksel güç+meyve
Üst düzey kenb. haki+üst düzey b. haki+meyve

Işin hoş tarafı her iki ihtimalde de adam bir ölüm makinesi :)

Zamanla ilgili ilginç yetenekler ve teoriler yürümeye başladı. Katakuri'nin yeteneğini görünce Shanks'ın Mf'ye kimse fark etmeden nasıl geldiği gibi konular hakinin zamana olan etkisi üzerinden açıklanacak gibime geliyor. Özellikle de Shanks'ın ultra süper manyak seviyedeki haki kullanımı söz konusu olduğunda bunun zamana olan etkisi şaşırtıcı sonuçlar doğurabilir.

bknz:quantum physics technics at one piece scenes :hhh:

Bölümü daha bugün okuyabildim. Normalde Jinbe'nin ölmeyeceğini düşünenlerdenim. Ama Alaaddin'le aralarında geçen muhabbet ve "yine görüşeceğiz değil mi" sahnesi acaba mı ki dedirti.

Alaaddin tayfası geri gelecek bence.

Katakuri için birşey daha söyliyim. Bu adam kenb. haki konusunda olay yeri inceleme ekibi gibi olmuştur artık. Bu haki türünü bu kadar ileri düzeyde kullanması aynı zamanda zekasını da acayip geliştirmiştir. Çünkü olayları önceden görüyor, özümseyip çözümlüyor ve buna göre hareket ediyor. Ve bunları çok kısa bir zamanda gerçekleştiriyor. Bu adam uzun yıllar kullandığı kenb. haki sonucunda haki kullanmasa bile kimin nasıl davranacağına dair bir önsezi geliştirmiş bile olabilir. Bunu örneklemek gerekirse Rıdvan Dilmen'in "gol olur" repliği diyebilirim :) Herif yıllardır futbolla yatıp futbolla kalkıyor. Bunun sonucunda olayın gelişiminden bile sonuç çıkarabiliyor. Aynı hesap Katakuri de böyle işte.

Katakuri'nin diğer bir yönü. Jelibon'la adam öldürdü. B. haki kullandı mı yoksa hayvanat gibi fiziksel gücü jelibon gibi yumuşak bir şeyi bile ölümcül bir silah haline mi getiriyor ? Eğer ilki ise kenb. hakinin yanında azman gibi bir b. hakiye de sahip ikincisi ise yine azman gibi fiziksel güce sahip.

Üst düzey kenb. haki+fiziksel güç+meyve
Üst düzey kenb. haki+üst düzey b. haki+meyve

Işin hoş tarafı her iki ihtimalde de adam bir ölüm makinesi :)
Bu ultra süper manyak hakili adam koramirallerin tek attığı deniz kralına kolunu kaptırıyor,al bir de burdan yak.
Ben Aladininin öleceğini düşünüyorum, mangaka bu kadar göstere göstere Jinbeii öldürmez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık