Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 858: Toplantı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    162
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@yyolcu @amaneden @Reiper @Monkey D. Luffy
Kaido ornegi tam duzgun ornek olmayabilir ama soyle bi durum var. Cok iyi demek 858 bolum icinde en iyi bolumlerden biri demek yani bu bolum en iyi bolumlerden birimiydi serinin zirve yaptigi bolumlerden birimiydi hayir. Tamam begenirsin iyi verirsin ama cok iyi vermezsin. Anlatmak istedigim bu. Ayni durum cok kotu icinde gecerli zaten bakildiginda bu iki durum icin verilen oylarin belli bir kesmi var oylari degismiyor surekli cok iyi veya cok kotu seklinde. Yinede bu COK IYI diyen arkadaslarvarsa bunu orlarin tercihine birakiyorum sonucta ozgur irade. Ben dusunce mi ifade ettim.

Serinin zirve bölümleri çok iyi'den daha da iyiyse demek ki, bazıları için bu bölüm çok iyi sıfatını hak ediyor.

@yyolcu @amaneden @Reiper @Monkey D. Luffy
Kaido ornegi tam duzgun ornek olmayabilir ama soyle bi durum var. Cok iyi demek 858 bolum icinde en iyi bolumlerden biri demek yani bu bolum en iyi bolumlerden birimiydi serinin zirve yaptigi bolumlerden birimiydi hayir. Tamam begenirsin iyi verirsin ama cok iyi vermezsin. Anlatmak istedigim bu. Ayni durum cok kotu icinde gecerli zaten bakildiginda bu iki durum icin verilen oylarin belli bir kesmi var oylari degismiyor surekli cok iyi veya cok kotu seklinde. Yinede bu COK IYI diyen arkadaslarvarsa bunu orlarin tercihine birakiyorum sonucta ozgur irade. Ben dusunce mi ifade ettim.
Kriterlerimiz farklı demek ki..

Hep Ceaser'in tayfaya gelisini dusunuyoruz.
Acaba Oda bi farklilik yapip,tayfanin kölesi yapar mi?Sonucta Ceaser'in artik bizimkiler olmadan yeni dunyada hayatta kalma sansi yok.Cok fazla dusmani var.

Tayfanin elinde kalp varken,Ceaseri yanlarinda surukleyebilirler.Herkes tayfaya aşkla katilacak diye bisey yok.
Oda böyle bir şey yapsa süper olur düşünsenize Nami sürekli Ceasera emir veriyor güneşlenirken kendine içecek getirtiyor felan :D Ceaser da sürekli söylenen bir karakter güzel olur bence :D

Adam isterse çok iyi isterse çok kötü der. Size ne la. Belki süt içmeleri çok hoşuna gitmiş o yüzden çok iyiye vermiştir kimi bağlıyor bu:confused::confused:

Ben de seviniyordum Luffy'nin dişi geri gelmeyecek diye. Güzel bir "süt içiniz çocuklar" kamu spotu olmuş. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık