Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 842: Şişmanlığın Gücü

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    167
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yok ya zirve de Kaido ile Big Mom var. Şu tablo'yu önem sırasına göre çizdigini düşünüyorum. Yonkoular üstte, Shichibukailer, en altta Süpernovlar. İki büyükbaşı da en tepe'ye koymuş. Mom'ı biraz zor yener gibi.
E Luffyi alta çizmiş Buggy de kumanın üstünde :/

Sanjiye gitmelerini gerektiğini söyleyen köleyi görünce aklıma nedense Shabondyde kurtardıkları geldi. Onlar fırlar belki bu bölümde. Ordaki dev unutmıcam falan demişti.

Sanjiye o siyah pelerinimsi şey yakışmış lan :D

O sıfat ne lan bu çocuk her geçen bölüm daha çirkin oluyor :artiz::artiz::artiz::artiz::artiz::artiz::artiz:

Karadelik Luffy hareketlere bak :( Süpernova olmayı bir ileriki aşamaya taşımış noob :(

Nami her sahnede biraz daha mal oldu lan şoklara bak :D İlk sayfada en alttaki tipine güldüm lan :D

Ayrıca 2 dir yonkou komutanlara ''Right Hand'' diyorlar. Belki bütün komutanlarda böyle deniyordur. Yada çeviri kaynaklıdır. Ben bir şüpheye düştüm açıkçası.

Ayrıca Cracker çok dandik yenildi la ben hiç tatmin olmadım :/

Kapaktaki balıklar çok tatlı lan :D

Cp0Lucci

Luffy'nin her yendiği adamı güçsüz ilan ediyorsunuz sizde, biraz da Luffy aslında güçlüymüş diyin... Adam böyle gide gide Korsanlar Kralı olacak işte, daha ne istiyorsunuz.
Valla en son böyle uçan Wapoldu ondan öncede Buggy , yeni dünyanın bir güçlendirilmiş versiyonu o kadar ezik eziktir tartışmanın manası yok. Meyveden ibaret bir karaktermiş ppüsküğüt

Bölümle ilgili en çok sevdiğim hatta Op'de en sevdiğim kadın olma yolunda açık ara ilerleyen REİJU var. Gerçek bir prenses böyle olur dedirtiyor adeta. Hem o asaleti, içtenliği ve Sanji'yi olaylara hazırlayışı olsun mükemmeldi. Prenses işte budur dedirtti bana. Filmlerde başrol oynayacak seviyede prenses olmuş.

REİJU>>> Şimdiye kadar gördüğümüz ağlak prenseslerin tamamı.

Yok ya zirve de Kaido ile Big Mom var. Şu tablo'yu önem sırasına göre çizdigini düşünüyorum. Yonkoular üstte, Shichibukailer, en altta Süpernovlar. İki büyükbaşı da en tepe'ye koymuş. Mom'ı biraz zor yener gibi.
Hancock ve X-Drake o zaman Mihawk'tan güçlü oluyor.
Big mom'u ne zamandır kadından sayıyoruz
Anne ya kadın ayıpsın.
Kaido en güçlü Yonkou değil mi? :D Big Mom da en güçsüz. İlk işlenmesi bile bariz gösteriyor. :/

Hancock ve X-Drake o zaman Mihawk'tan güçlü oluyor.

Anne ya kadın ayıpsın.

Kaido en güçlü Yonkou değil mi? :D Big Mom da en güçsüz. İlk işlenmesi bile bariz gösteriyor. :/
Benim için öyle değil. Big Mom ve Kaido'yu diğer ikiliden daha üstlerde görüyorum. Her şekilde Luffy'nin Mom'u tek başına alacağını düşünmüyorum o yüzden.

Luffy'nin gücü bir kez daha gözler önüne serildi. Halen yok Zoro ona denk, yok Luffy kaçıyor felan diye konuşan çıkmasın artık.

Cracker vs. Doflamingo konusunda Dof fanlarına ekmek çıktı, iyi ki zamanında berabere demişim, Cracker'in her ne kadar yağan yağmur sebebi ile de olsa Luffy'yi aşırı zorlamadan yenilmesi herşeyi gözler önüne serdi. Luffy 11 saat boyunca uğraştı ama ağır yaralanmadı. Tamam Nami yardım etmişte, sadece yağmur yağdırdı sonuçta, yağmur bu her an yağabilir, doğal olarak yağmurlu bir ortamda da dövüşebilirlerdi.

Demek oluyor Doffy bir çok Yonko komutanından üstün durumda, zaten savaşta Atmos'u oynatması, Jozu'yu durdurması ile bunun sinyallerini E.Oda vermişti.
Biz bunları derken seni de tam olarak yanımızda görmek isterdik. Mf'de açık ara en üstün lord kendisiydi.

Doflamingo'yu Vista seviyesinin de altına düşürmeye çalışıldı, objektif olan fanlara trol hater denildi. Zor günler geçirdik.

@Millennium Wizard Bu gün Op'de yeni bir dönem başlıyor. :D

Şu Crackere de bir daha kılıç ustası falan demeyin.
Kılıcı ile ziplamaktan başka bir şey yaptığı yok.
Mihawk a ayıp, Zoroya ayıp icabında tashigiye bile ayıp.

Sinestram

Önem sırasına göre çizilmiş olsa Hawkins'in, Kidd'in, çakma mafyanın Luffy'nin üstünde işi ne?

Biz bunları derken seni de tam olarak yanımızda görmek isterdik. Mf'de açık ara en üstün lord kendisiydi.

Doflamingo'yu Vista seviyesinin de altına düşürmeye çalışıldı, objektif olan fanlara trol hater denildi. Zor günler geçirdik.

@Millennium Wizard Bu gün Op'de yeni bir dönem başlıyor. :D
Aynen kara günler geride kaldı yeni one piece dönemi başlıyor.Bu yepyeni çağda haklı olmanın dayanılmaz hafifliğini yaşıyoruz. :D Bundan sonra sadece amirallerin değil yonko harici korsanların da dikkate alınmasını ümit ediyoruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık