Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 842: Şişmanlığın Gücü

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    167
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nami'nin sağ kol demesi Urouge'in Zoro'ya sağ kol demesinden bir farkı yok, Nami nereden biliyor Big Mom tayfasını ?

Cinsiyetçi gördüm seni :(
Serideki kadın karakterler bunu belirtiyor yoksa benlik bir şey değil. Zaten forumda da çoğunluk tarafından kendisi en güçsüz Yonkou olarak görülüyor.
Bknz. tek atmak nedir? Rakibinle karşı karşıya gelirsin. Henüz başlangıçta o sana dokunmadan tek hamlede onu saf dışı bırakırsın. Bilmeyenler varsa öğrensin.
Tek saldırı ile işini bitirdi diyelim o zaman? Tabi gözüken bu ayağa kalkarsa da Luffy gene oturtur yerine. :)

Mangaka kadın karakterlere bunu söyletiyor ya. Kadın olduğum için çok güçlü olamam diye. :/

@Nami ve @Monkey D. Luffy

Carrot kaçıyor ama neden kaçıyor? O zincirler ve topları kim ne ara bağladı. İleri ki bölümlere bakmak lazım. Hepsinin bir sebebi vardır. Choppi'nin aklına uymuştur, yoksa Jack'e karşı ön saflarda savaşan biri böyle çöpleri alamayacak değil ya.

Bölüme gelirsek, hiç hoşuma gitmedi. Trollemek güzel ve eğlenceli ama artık yonkounun en has adamlarına karşı olmamalı. Ceaser veya Hordy neyse, bunlar zaten rakip değildi güldük eğlendik ama artık az ciddiyet olmalı.

Op'de güç vs konuları benim için artık bitmiştir. Konuşmanın mantığı kalmadı. :(
Carrot'u bir kenara bırakırsak, Oda güç dengelerini ayırt edici bir şekilde açıklamazsa herhangi bir şekilde; bizim için yorumlamak da imkansız gibi olacak. Cidden ilginçleşmeye ve anlamsızlaşmaya başladı güç konusu.

Serideki kadın karakterler bunu belirtiyor yoksa benlik bir şey değil. Zaten forumda da çoğunluk tarafından kendisi en güçsüz Yonkou olarak görülüyor.

Tek saldırı ile işini bitirdi diyelim o zaman? Tabi gözüken bu ayağa kalkarsa da Luffy gene oturtur yerine. :)

Mangaka kadın karakterlere bunu söyletiyor ya. Kadın olduğum için çok güçlü olamam diye. :/
BMyi savunmak istemediğim için tartişmicim :D

Luffy, Big Mom'ı da alır bu gidişle. Eeee Yonkou sağ koluna tek atan adam Yonkou'yu da alır bir şekilde. :D

Sadece Sanji'yi vermemek için inatlaşsın. G5 açar, hakisini zorlar. 1 düşer 2.'de kalkar yamultur. :D Zaten BM diğer yonkoulara göre daha güçsüzdür kadın olmasından ötürü.

Yok ya zirve de Kaido ile Big Mom var. Şu tablo'yu önem sırasına göre çizdigini düşünüyorum. Yonkoular üstte, Shichibukailer, en altta Süpernovlar. İki büyükbaşı da en tepe'ye koymuş. Mom'ı biraz zor yener gibi.

Ahahahahaha krakerin uçuşunu görünce aklıma Roket Takımı geldi, kopyala yapıştır. :oleyo2:
+1
Nami'nin sağ kol demesi Urouge'in Zoro'ya sağ kol demesinden bir farkı yok, Nami nereden biliyor Big Mom tayfasını ?
Bunu boşa söyletmez ya, oradaki diğer yaratıklar söylemiş olabilir.

Bu Craker neden yardım istemez bende bunu anlamıyorum. Tamam iş inada falan biner ama çağır biraz destek kuvvet işi bitir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık