Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 833: Vinsmoke Judge

Bölümü nasıl buldunuz?

• Kullanılan toplam oy
    144
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dof yonko provası oldu. Yani Dof family bile bu kadar adamla anca inerken bir yonko öyle gittim dövdüm ile inmez denilmeye getirildi. Linlin ile gördük ki yonko bir devlet edasında bir oluşum. Pasaport tarzı bir kontrole bile girmiş adamlar:p Adalar, yöneticiler, ordular, anlaşmalar bin türlü durum var. Dof bunun yanında minyatür yonko bile olamıyor.

Kaido'yu ben Luffy yenecek diye bakmadığım için sorun yok. Bence 50 kişi Kaido'ya dalacak, Luffy gelip son vuruşu yapacak. Sonra Luffy yendi olacak. Sonra da şarkılar şarkılar....:D

Hatta Luffy bu haliyle değil de Moria'dan gölge takviyesi bile alacak diyorum. Ohoo neler olacak neler de Luffy yendi olacak. Öteki türlü tabiki Luffy bu haliyle Kaido'yu bırak amirali yenemez:D

Linlin'in bu kadar işlenmesi de ittifak meselesi. Linlin bence Luffy ile iş birliği yapacak. Kitabeler için anlaşacaklar. Biri Luffy'de, diğeri olan Kaido'daki kitabe'yi alırlar. Linlin'de de bir tane var. Geriye bir tane kalıyor o da başka bir arc olur:D
100 kişi dalsınlar dqha epic olur. :/

Ya yapma etme şimdi toz kondurmuyorsun adama. Belki bilirsin ben şu forumda senin dışında birine ne fan ne de hater diyen biriyim. Bu tip fan hater muhabbetine karşıyım ama sen bu olayların ötesindesin:D

Oda demiş ki Kaido'yu Luffy alamaz ayıp olur.
Bu durumda diğer yonko Linlin içinde aynısı söylenebilir.

Sürekli ittifak toplanıyor.
Bu durumda Oda'nın kastettiği yol ittifaklar ile yonko'yu indirmek olabilir.

Roger tek başına dünyayı değiştiremedi.
Luffy dünyayı dünyayı arkasına alarak değiştirecek.

Vs...... daha diğer dediklerim.

Bu dediklerimin haterlık ile ne alakası var cidden:bilmem: Gayet olur şeyler söylemişim.

Luffy'i övsem ne güzel dedin kanka derdin dimi:flaugh: Herkes Luffy'i överse forumun ne anlamı kalır:good: Dediklerim desteksiz olsa bu tepkini anlarım ama dediklerimin arkasını doldurdum da dedim:flaugh:
Ben de bu forumda öyle fazla kişiye boş konuşursun demedim. Belki de hiç demedim.

Ben sana açıklıyorum sen yine aynı şeyleri söylemeye devam ediyorsun. Daha az önce kendin Lin Lin'i bir devlet oluşumuna benzettin. Big Mom, Kaido, WB bunların alayının ittifaklı yapıları var. Diğer Yonkou'da öyle büyük ihtimal. Hepsi güçlenmek için ittifaklar kuruyor gibi duruyor. Hatta daha beteri Kaido ordu topluyor hepsine smile yediriyor.:S

Roger'ın bile bir sürü tanıdığı çıktı ortaya. Doflamingo'ya bile Doflamingo Ailesi deniliyor. Ve 2000 küsürlerde bir topluluğu vardı.

Luffy'e teklif yapıldı adam elinni tersiyle itti resmen. Adamlar emir erin olalım dediler. Ama bunların içinde bir çoğu Luffy'i öldürmek isteyenlerdi.

Son düzenleme:
Ben de bu forumda öyle fazla kişiye boş konuşursun demedim. Belki de hiç demedim.
Arkadaş Luffy'nin aleyhine olan her söylem boş mu:artiz: Neyse sana Luffy ile ilgili ne desem boş. Sana başarılar bu yolda ama gerçekler ortada:a: Arkasında yonkolardan denizcilere bir dünya adam olan, babası paşa dedesi paşa olan altın çocuk ben değilim:sapkali:

Arkadaş Luffy'nin aleyhine olan her söylem boş mu:artiz: Neyse sana Luffy ile ilgili ne desem boş. Sana başarılar bu yolda ama gerçekler ortada:a: Arkasında yonkolardan denizcilere bir dünya adam olan, babası paşa dedesi paşa olan altın çocuk ben değilim:sapkali:
Bana bir tane dövüşünde bunların herhangi bir etkisini göster. Dedesi Denizci ama bu adam Denizcilerle savaştı. Shanks güya arkasında. Ama bir sürü Korsan ile savaşırken ölüm ile burun buruna geldi. Senin dediğin şekilde hiç kimsenin Luffy'nin birisiyle tanışıklığına bakmazlar. Luffy bu isimleri kullanmış biri değil. Sen Sahte Luffy ile karıştırıyorsun herhalde.:S Babasının Dragon olması Denizcilerden Akainu'nun hedefi yaptı onu. Hatta 3 Amiral'in birlikte çalışmasına bile sebep oldu. Dedesinin Garp olması yüzünden tanımadığı Chinjao gibi biri başına musallat oldu. MF'de kimse Garp'ın torunu olmasına bakmadı bile.

Bana bir tane dövüşünde bunların herhangi bir etkisini göster. Dedesi Denizci ama bu adam Denizcilerle savaştı. Shanks güya arkasında. Ama bir sürü Korsan ile savaşırken ölüm ile burun buruna geldi. Senin dediğin şekilde hiç kimsenin Luffy'nin birisiyle tanışıklığına bakmazlar. Luffy bu isimleri kullanmış biri değil. Sen Sahte Luffy ile karıştırıyorsun herhalde.:S Babasının Dragon olması Denizcilerden Akainu'nun hedefi yaptı onu. Hatta 3 Amiral'in birlikte çalışmasına bile sebep oldu. Dedesinin Garp olması yüzünden tanımadığı Chinjao gibi biri başına musallat oldu. MF'de kimse Garp'ın torunu olmasına bakmadı bile.
Ya abi İvankov niye yardım etti, Ray niye yardım etti, Kuzan niye öldürmedi(croco deme), Adama WB bile Shanks'ın bahsettiği çocuk diyerek yanaştı:oops: Roger'ın şapkası, beklediği adam falan bağlantılar bağlantılar.... Uğraşsam 50 türlü bağlantı bulurum ama değmez. Sen iradesinden etkilendiler dersin. Manavın oğlununda iradesi var ama bir destek çıkanı yok:p

Seri zaten seçilmiş, özel çocuk muhabbeti üzerinden ilerliyor. Ne diyeyim başka. Boşver haklısın deyip çekiliyorum:good:

Ya abi İvankov niye yardım etti, Ray niye yardım etti, Kuzan niye öldürmedi(croco deme), Adama WB bile Shanks'ın bahsettiği çocuk diyerek yanaştı:oops: Roger'ın şapkası, beklediği adam falan bağlantılar bağlantılar.... Uğraşsam 50 türlü bağlantı bulurum ama değmez. Sen iradesinden etkilendiler dersin. Manavın oğlununda iradesi var ama bir destek çıkanı yok:p

Seri zaten seçilmiş, özel çocuk muhabbeti üzerinden ilerliyor. Ne diyeyim başka. Boşver haklısın deyip çekiliyorum:good:
Shounen okuyoruz ne bekliyorsun ki kanı asil olan dünyayı kurtarır. Pehhhhhh şu japonlar ne kadar kana düşkün.

Kuzan Smoker yüzünden öldürmedi. Smoker'ın hayatını kurtarmıştı. İvankov nasıl savaştığını felan gördü. O yüzden iyileştirdi. Zaten sonrasında Babasının kim olduğunu öğrendi. ID'te yardım etti. Ama yarattığı karışıklık sayesinde ordan İvankov'un kurtulmasını da sağladı. Zaten İvankov bundan sonrasında bahsediyor Hancock'a. WB Shanks'in bahsettiği çocuk diyerek yanaştı mı? Adam arkasında Crocodile Jinbei İvankov gibi güç getirmiş. Zaten desteğe ihtiyacı olan biri. Ayrıca Luffy'nin iradesini görene kadar da ona desteğini vermedi. WB'nin beklediği biri yok. Sadece iradesinin gördükten sonra Luffy için Roger'ı beklediği D. iradesinin aktarılabileceği kanısına vardı. Ace'i kurtarması ve h.haki salması ise WB'nin onu kabul etmesi ile alakalı. Bulduğun bağlantıların hiçbiri Luffy'nin yaptıklarıyla alakası yok.

Ray niye yardım etmiş? Ray bile o Şapkayı hakedecek birisin diyor. Siz sanıyorsunuz ki Rayleigh karşısında Krieg gibi biri olsa ona yardım ederdi. Rayleigh bile görür görmez bahsettiği şey iradesi oluyor. He diğer taraftan Ray'in hayatını kurtarmış olan o balık adam için Luffy'nin yaptıklarına da tanık oluyor. Müzayede evinde nasıl biri olduklarını görüyor. Kizaru'nun saldırma sebebi ne ile alakalı Kutsal Ejder'in yumruklanması ile alakalı.

Bulduğun bağlantıların dövüşleri ile bir alakasını da göremedim. Dragon'un oğlu olması sayesinde mi yendi Crocodile'ı? Ya da herhangi bir dövüşünü? Bu gibi bağlantıların ona yararından çok zararı oldu. Öyle ki Garp Dragon'un oğlu olduğunu saklıyordu.

Smoker bile peşine onda bir şeyler gördüğü için takılıyor. Smoker kaç kişinin böyle peşine takıldı.:S

Acei o kardeşim Jinbei ona yardım edersin diyor. Jinbei beni yanlış anlama ama saygı duymadığım birisine hatrın için yardım etmem diyor. Bu Korsanlar bu kişilikte adamlar.:S

Ayrıca anlamadığın nokta şu. Kimse İvankov bile sırf Dragon'un oğlu diye ya da birilerinin kardeşi diye birisine yardım edecek birileri değil. Bunu İvankov'un konuşmalarından da çıkarabilirsin. Bu adam karşısında Luffy'nin dediklerini görünce bu bakışı bu duruşu hatırlıyorum Dragon'ı anımsatıyor diyor. Bu adamlar Morgan'ın Subayları değiller de saygı duymadıkları Helmeppo vari birine yardım etsinler. Ki bir bakıma kendileri de kurtuluyor ordan o karşıklık yüzünden.

Son düzenleme:
+1
Yorumların çok anlamlı hocam sayende benim yazmama gerek kalmıyor.
Sayesinde ikinize laf yetiştirmek zorunda kalmıyorum. Benim de işime geliyor.

Ittifakla indirmez demedim luffy ile kaidou vs sine kimse karışmaz dedim. Ayrıca sen olsan senin ittifak yaptığın kişiyi öldürüp sana bomba yüklü bir sandık veren kişi ile ittifak yapar mısın? O mantıkla Ace ve 4. Bölük komutanını öldürdüğü için beyazsakal karasakal ile ittifak yapmalıydı. Yada kaidou Dof'u indirdiği için luffy ile ittifak yapmalıydı.
Doffy, Kaido'nun hali hazırdaki yardakçısıydı. Alternatifi olmayan smiley üretimini durdurup Kaido'nun ordusunun güçlenmesini engelledi Luffyler. Ayrıca shogun ile kıyasla müttefikten çok müşteri-satıcı ilişkisi vardı. Karasakal da beyazsakalın oğlunu öldürdü. BM, Jajji'yi oğlu mu görüyor? Kaldı ki Jajji'nin müttefikliği kesinleşmedi. Ben de sana sorayım şimdi. BM'nin düğününe gelecek misafirler gelmişken yonkou mu indirelim diyecekler yoksa düğün sahibini mi desteklerler?

Oda kendisi BM için öyle bir şey söylemediğine göre öyle bir şey söylenemez. Doğrudan isim vermiş. BM'i indiremez dememiş. Kendi kafanıza göre yorumluyorsunuz, belki kurduğunuz mantık doğrudur. İkisi de yonkou netice de. Fakat her konuda fanatikleşip birbirinizi kırmaya kadar götürmeyin şu meseleleri. Ne tartışma meraklısısınız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık