Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 833: Vinsmoke Judge

Bölümü nasıl buldunuz?

• Kullanılan toplam oy
    144
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ittifakla indirmez demedim luffy ile kaidou vs sine kimse karışmaz dedim. Ayrıca sen olsan senin ittifak yaptığın kişiyi öldürüp sana bomba yüklü bir sandık veren kişi ile ittifak yapar mısın? O mantıkla Ace ve 4. Bölük komutanını öldürdüğü için beyazsakal karasakal ile ittifak yapmalıydı. Yada kaidou Dof'u indirdiği için luffy ile ittifak yapmalıydı.
+1
Yorumların çok anlamlı hocam sayende benim yazmama gerek kalmıyor.

Mingo'lar inerken de Sanji'ler yoktu. Bir de şöyle düşün. Sanji'nin yılında Sanji ön planda olmalı. Böyle bir yılda Zoro, Law gibi isimler Sanji'yle aynı yerde olsalar o zaman Sanji'nin parıltısına gölge düşer. Nasıl ki Wano'da Zoro ön planda olacak aynı hesap. Öte yandan şu an Sanji'nin ödülü de çok düşük. Burda alacağı +200 gayet iyi olur.

Ek olarak... Daha geçenlerde Oda demedi mi Luffy Kaido'yu yenecek kadar güçlü değil henüz diye. Adam rakipsiz olarak tanıtıldı. Tutup da Luffy Kaido'yu indirirse gülerler. Her şeyin yeri ve zamanı var. Luffy önce bir amiral gücü etsin ondan sonra Kaido.

Linlin'in tee dibine gelmişken, yok gizemli ormanıydı cartı curtu gösterilmişken, tayfasının bir kısmı gösterilmişken, çay partisi ve evlilik olayı varken hadi sıkıldım Kaido'nun yanına gidelim demek de ayrı bir mantıksız.

Uzun uzun yazmıyorum ama bana kalırsa Mom'un inmesi için şu anki ortamdan daha fazla bir altyapı olamaz :)
Dof yonko provası oldu. Yani Dof family bile bu kadar adamla anca inerken bir yonko öyle gittim dövdüm ile inmez denilmeye getirildi. Linlin ile gördük ki yonko bir devlet edasında bir oluşum. Pasaport tarzı bir kontrole bile girmiş adamlar:p Adalar, yöneticiler, ordular, anlaşmalar bin türlü durum var. Dof bunun yanında minyatür yonko bile olamıyor.

Kaido'yu ben Luffy yenecek diye bakmadığım için sorun yok. Bence 50 kişi Kaido'ya dalacak, Luffy gelip son vuruşu yapacak. Sonra Luffy yendi olacak. Sonra da şarkılar şarkılar....:D

Hatta Luffy bu haliyle değil de Moria'dan gölge takviyesi bile alacak diyorum. Ohoo neler olacak neler de Luffy yendi olacak. Öteki türlü tabiki Luffy bu haliyle Kaido'yu bırak amirali yenemez:D

Linlin'in bu kadar işlenmesi de ittifak meselesi. Linlin bence Luffy ile iş birliği yapacak. Kitabeler için anlaşacaklar. Biri Luffy'de, diğeri olan Kaido'daki kitabe'yi alırlar. Linlin'de de bir tane var. Geriye bir tane kalıyor o da başka bir arc olur:D

Dof yonko provası oldu. Yani Dof family bile bu kadar adamla anca inerken bir yonko öyle gittim dövdüm ile inmez denilmeye getirildi. Linlin ile gördük ki yonko bir devlet edasında bir oluşum. Pasaport tarzı bir kontrole bile girmiş adamlar:p Adalar, yöneticiler, ordular, anlaşmalar bin türlü durum var. Dof bunun yanında minyatür yonko bile olamıyor.

Kaido'yu ben Luffy yenecek diye bakmadığım için sorun yok. Bence 50 kişi Kaido'ya dalacak, Luffy gelip son vuruşu yapacak. Sonra Luffy yendi olacak. Sonra da şarkılar şarkılar....:D

Hatta Luffy bu haliyle değil de Moria'dan gölge takviyesi bile alacak diyorum. Ohoo neler olacak neler de Luffy yendi olacak. Öteki türlü tabiki Luffy bu haliyle Kaido'yu bırak amirali yenemez:D

Linlin'in bu kadar işlenmesi de ittifak meselesi. Linlin bence Luffy ile iş birliği yapacak. Kitabeler için anlaşacaklar. Biri Luffy'de, diğeri olan Kaido'daki kitabe'yi alırlar. Linlin'de de bir tane var. Geriye bir tane kalıyor o da başka bir arc olur:D
Mangaka dediğin gibi olsa Luffy'i kıyaslamaz Kaido'nun gücü ile. Diyor ki şu an nasıl yenecek bilmiyorum ama Luffy ile yolunu bulacağım. Ve adam ekliyor öyle Luffy'nin yumruğu güçlüymüş imajı yaratarak değil bildiğin adam bunun için bir şeyler düşünmüş gibi. Luffy ile yolunu bulacağız diyor. Yoksa bir anlamı kalmıyor. Eğer dediğin gibi olsa bir kıyas yapması mantıksız oluyor.

Mangaka dediğin gibi olsa Luffy'i kıyaslamaz Kaido'nun gücü ile. Diyor ki şu an nasıl yenecek bilmiyorum ama Luffy ile yolunu bulacağım. Ve adam ekliyor öyle Luffy'nin yumruğu güçlüymüş imajı yaratarak değil bildiğin adam bunun için bir şeyler düşünmüş gibi. Luffy ile yolunu bulacağız diyor. Yoksa bir anlamı kalmıyor. Eğer dediğin gibi olsa bir kıyas yapması mantıksız oluyor.
Mangaka bile Kaido'yu Luffy'e vurdum öldü diyerek aldırtamam ayıp olur demişken Luffy'nin gidip bir diğer yonko olan Linlin'i birebirde yenmesi imkansız:flaugh: Dedim ya Luffy şu an bırak yonkoyu kesinlikle bir amirali yenemez bence. Kesin dedim çünkü net henüz o seviyede değil.

Benim dediğim, oda'nın bir yol buluruz dediği, aynı hesap işte:D Bence minkler, marcolar, tümenler, wanolular, tayfa, diğer itttifaklar ile bir dünya adam Kaido'nun yonko oluşumuna saldıracak. Bütün bunlar Kaido'ya dezavantaj getirecek. Kaido epey bir diretecek ama en sonunda Luffy gelip son vuruşu yapacak ve mutlu son. Sonrada kahramanımız luffy şarkıları:D

Oda başka türlü yazar ama yine de gidip Luffy'e ne şimdi ne de bir arc sonra yonko aldırmaz teke tek adil bir dövüşte.

+1:)
@Riful o dediğin bence Big Mom için olacak bence.
Yapma etme Linlin harcanacak gibi değil:D Kadın birleşik devletler kurmuş. Düşmesi gereksiz olur. O kadar dirlik düzen var. Bozulmasın halka yazık:p Bir kitabe için yonko'ya dalınmaz. O kadar basit değil. Sanji olayı ise tatlıya bağlanır ya da Luffy dedi zaten alıp kaçarım diye. Bence anlaşırlar ve olaysız dağılırlar.

Luffy ilk defa dövüşme niyetinde değil, dikkatini çekerim. Alıp kaçma peşinde, çünkü aklında Kaido ve Wano var:D

Linlin'in Luffy ile ittifak yapması mümkün mü yapma Allasen :) Kadın saf kötü. Yaptıklarını bir bilse Luffy... Bir de Sanji'nin anahtır da Bigmom'da artık.. Mümkünatı yok mümkünatı :D

Germa yardım ederse iner Mom. Yoksa mümkün değil zaten. Mom'a da 2-3 kişi dalarlar tamam işte :)

Mangaka bile Kaido'yu Luffy'e vurdum öldü diyerek aldırtamam ayıp olur demişken Luffy'nin gidip bir diğer yonko olan Linlin'i birebirde yenmesi imkansız:flaugh: Dedim ya Luffy şu an bırak yonkoyu kesinlikle bir amirali yenemez bence. Kesin dedim çünkü net henüz o seviyede değil.

Benim dediğim, oda'nın bir yol buluruz dediği, aynı hesap işte:D Bence minkler, marcolar, tümenler, wanolular, tayfa, diğer itttifaklar ile bir dünya adam Kaido'nun yonko oluşumuna saldıracak. Bütün bunlar Kaido'ya dezavantaj getirecek. Kaido epey bir diretecek ama en sonunda Luffy gelip son vuruşu yapacak ve mutlu son. Sonrada kahramanımız luffy şarkıları:D

Oda başka türlü yazar ama yine de gidip Luffy'e ne şimdi ne de bir arc sonra yonko aldırmaz teke tek adil bir dövüşte.

Yapma etme Linlin harcanacak gibi değil:D Kadın birleşik devletler kurmuş. Düşmesi gereksiz olur. O kadar dirlik düzen var. Bozulmasın halka yazık:p Bir kitabe için yonko'ya dalınmaz. O kadar basit değil. Sanji olayı ise tatlıya bağlanır ya da Luffy dedi zaten alıp kaçarım diye. Bence anlaşırlar ve olaysız dağılırlar.

Luffy ilk defa dövüşme niyetinde değil, dikkatini çekerim. Alıp kaçma peşinde, çünkü aklında Kaido ve Wano var:D
Bir diğer Yonkou oluşumunun oluşum sürecini biliyor musun? Sonuçta gördüğümüz Yonkou'lar hep bir tümen olayı var. Diğer bir tanesi de tümen ya da ittifak oluşması garipsenecek bir durum değil. Çünkü Kaido bir yandan yaparken diğer yandan yıkıyor. Yıktığı kişiler aynı irade etrafında amaçta toplanıyor. Çok normal bir durum. İttifak ile ittifak kapışır. Herkesi dengine karşı çiziyor Mangaka.

Senin yaptığın hesap hesap değil. Kaido yalnız değil. Onunda adamları var. Herkes nasıl Kaido'ya saldırsın? Diğer herkes indiği sırada Kaido bekleyecek mi? Hangi seriyi okuyorsun kardeş? :D

Ayrıca çok basit bir mantık. Oda eğer Luffy ile teke tek bir vs düşünmüyorsa neden Luffy için öyle bir yorumda bulunsun? Kıyaslamasına gerek kalmaz. Ama adam diyor ki şu an ona gücü yetmez. Ama bir yolunu bulacağız Luffy ile. Şurdan yol dediğini nasıl başka şeylere yorabiliyorsun anlamadım.:D Neyse istediğin gibi düşün.:D

Linlin'in Luffy ile ittifak yapması mümkün mü yapma Allasen :) Kadın saf kötü. Yaptıklarını bir bilse Luffy... Bir de Sanji'nin anahtır da Bigmom'da artık.. Mümkünatı yok mümkünatı :D

Germa yardım ederse iner Mom. Yoksa mümkün değil zaten. Mom'a da 2-3 kişi dalarlar tamam işte :)
Linlin ile ittifak olmaz da Germa ile olur mu allesen:) Baba'da Luffy'e ters bir adam. Yaptıklarını Luffy bilse..... Mümkünatı yok mümkünatı :D

Luffy Law ile ittfak olduğu an kişiliğinden ödün verdi. İttifak kurmak bana göre KK'nın yapacağı bir şey değil. Artık sözde Luffy saf farkında değil goygoy'u ile bütün OP dünyası hep birlikte Luffy'i KK yaptıracaklar!!! Yoksa tek başına olamazdı:fool:

KK dediğin Jack reyiz gibi olmalıydı: "Bu işi huzur içinde mi çözmek istiyorsunuz? Hayır" :a:

@Alpamis Abi sen oradan Luffy Kaido ile birebir dövüşecek anlamı nasıl çıkardın:flaugh: Ben oradan Kaido düşmez o yüzden Luffy'e adam toplatıyorum anlamı çıkardım. Orasını zamanı gelince görürüz ama şuna sende katılırsın şu an Kaido'yu alamayan, Linlin'i de alamaz. Bunların ikisi de yonko:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık