Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 833: Vinsmoke Judge

Bölümü nasıl buldunuz?

• Kullanılan toplam oy
    144
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Judge bildiğin çöp, oğluyla dövüşürken bile kendi adamlarını duvar olarak kullanıyor.
G4'e gerek yok.

Sanji madem evlenmeyecekti neden adaya gitmeyi seçti anlayamadım. Yani adaya gitmeden reddetmekle adaya gidip reddetmek arasında bir fark yok ki iki durumda da Bm kızacaktır. Sanji'nin alacağı power uplar belli oldu gibi her ne kadar teknolojik donanımları sevmesem de işe yarar şeyler olduğu kesin.

@Phoenix Spoiler yorumlarında yazmışsın,
Yalnız o kıyafetler harbi ise yariyor. Reiju o cizme sayesinde Yonji'yi ucurmuştu bayağı, şimdi de Jaiji, Sanji'yi uçurdu. Yonji'ye pek etki etmemişti çünkü Reiju yeterince güçlü değildi. Ama Sanji'de etti çünkü Jaiji harbi çok guclu. Aninda yer degisimi saglamasi da cabasi.
Bu çizmeler bi değişik. Çıkarılan, takılan ek parçaları var gibi. Reiju ve Yonji'de sanırım süzülmeyi ve sıçramayı sağlayan toplar babasında yoktu mesela. Herkesin kullanımı farklı herhalde ve daha eldivenlerin özelli var mı nedir bilmiyoruz...

Kılıç ustası yerini doldurabilirdi boş zamanlarında cidden. Sonuçta Zoro Buggy'nin tayfadaymış ilk başlarda :oleyo:
Tayfadakiler duruma uyanıp Sanji'yi onun yerine almasın diye bu kadar sıkı çalışıp kasıyor kendini demek. :artiz:

Sanji madem evlenmeyecekti neden adaya gitmeyi seçti anlayamadım. Yani adaya gitmeden reddetmekle adaya gidip reddetmek arasında bir fark yok ki iki durumda da Bm kızacaktır. Sanji'nin alacağı power uplar belli oldu gibi her ne kadar teknolojik donanımları sevmesem de işe yarar şeyler olduğu kesin.
Gitmese tayfasına ve Baratie'ye zarar verilecekti. Gidip içeriden tek başına çözmek istedi.

Tayfadakiler duruma uyanıp Sanji'yi onun yerine almasın diye bu kadar sıkı çalışıp kasıyor kendini demek. :artiz:

Gitmese tayfasına ve Baratie'ye zarar verilecekti. Gidip içeriden tek başına çözmek istedi.
Evet biliyorum ancak ailesiyle ilişkileri ortada, BM zaten bir yonko açık açık isteğini geri çeviremezsin bana göre bu çabası biraz anlamsız oldu.

Evet biliyorum ancak ailesiyle ilişkileri ortada, BM zaten bir yonko açık açık isteğini geri çeviremezsin bana göre bu çabası biraz anlamsız oldu.
Her durumda gitmesi kalmasından daha iyiydi. Şimdi zor olsa da şansını deniyor ve en azından niyetini belli ediyor.

Her durumda gitmesi kalmasından daha iyiydi. Şimdi zor olsa da şansını deniyor ve en azından niyetini belli ediyor.
Luffy'nin durmayıp peşinden geleceğini bilmesi lazımdı. Kalması daha mantıklıydı. Ayrıca durum giderek Enies Lobby gibi olmaya başladı, anahtarları da BM'nin as adamları taşıyordur kesin.

Luffy'nin durmayıp peşinden geleceğini bilmesi lazımdı. Kalması daha mantıklıydı. Ayrıca durum giderek Enies Lobby gibi olmaya başladı, anahtarları da BM'nin as adamları taşıyordur kesin.
Biliyor olmasına rağmen gitti. Tek mesele tayfası olsa kalır savaşırdı arkadaşlarıyla beraber, ama Baratie'deki savunmasız arkadaşları söz konusuyken başka şansı kalmıyordu. Zaten Bege de direkt Baratie gider dedi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık