Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 833: Vinsmoke Judge

Bölümü nasıl buldunuz?

• Kullanılan toplam oy
    144
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Reiju çocukken de tatlıymış, kardeşine düşkün gibi duruyor. Hepsi Sanji'ye karşıysa suçu birazda kendinde arasın reis. Bunlara bu teknolojiyi kim sağlıyor, bilim adamları var mı? Maliyeti nedir? Wg bu teknolajiyi neden ele geçirmemiş? Kafada deli sorular. Vega kim bilir neler yapıyordur diye düşünmeden edemiyorum.
Evet çok düşkünmüş gerçekten. Gülüyor arkasından...

Hepsi Sanji'ye karşı çünkü reyiz halkı düşünüyor. Belli ki yemek yapmaktan antrenman falan da yapmıyor diğerleri gibi. Bu asil pislikler Doflamingo ile yarışır kişilikte.

Adamlar eski zamanlardan beri WG'ın Denizcileriyle savaşıyormuş ya okumadın mı o bölümleri :/ Bilim adamını da gördün. Yonji'nin kafayı düzeltmek için pres kullanan manyak :D Belki de Denizcilerden ele geçirilmiş bir teknolojidir diyeceğim de bilemedim.

Dördüzlere doğum sırasına göre isim koymak da güzelmiş. Genel kanı 1 numaranın yaşça en büyük ve en güçlü olduğuydu sanırım. 4 numarayı döven biri de döver herhalde. Sanji muhtemelen masum (?) insanlar ölmesin diye bıraktı dövüşü. Babası malum kendi askerlerini kalkan olarak kullanınca durdu.

Dördüzmüş la bunlar. Ben Dalton sanıyordum. :/

Sanji'nin gücü saklandıkça saklanıyor. Bakalım ne zaman patlayacak.
Babası hakkında yoruma gerek yok, katksız pisluğun teki işte.

Enies Lobby'de Sanji'nin o uzun bıçakları nasıl öyle ustaca kullandıığı ortaya çıktı. Tayfadaki kılıç ustası kadrosunu da işgal edebilir Sanji. Zoro hissetmiş ve bu yüzden ona kıl kapmış galiba. Kıskanç pisluk. :artiz:
Ayrıca tam bir estetik uzmanı. :a:

Ablası yardım edecek Sanji'ye.

Sanji çocukken 1 numaraya yumruk attığında 1 numara zarar görmüyor ve Sanji'nin eli acıyor. Çocuk o yaşta tekkaiyi kapmış anlaşılan. Sanji'ye zamanında çok eziyet etmişler. Gönül ister ki Judge dahil hepsini Sanji alsın. Zaten elleri kelepçeliyken de sapsağlamdı.

Edit: O değilde dövüş biraz daha sürse Dressrosa'daki dövüşlerin toplamından daha fazla zevk alacaktım. :ehe:

Yalnız Sanji harbi dayanikli lan. O yere cakmalar, tekmeler falan çok etkilemedi adamı. Sanırım üstteki arkadasin dediği gibi insanlar kalkan olarak kullaninilinca reis masumlar ölmesin diye pes etti.

Evet çok düşkünmüş gerçekten. Gülüyor arkasından...

Hepsi Sanji'ye karşı çünkü reyiz halkı düşünüyor. Belli ki yemek yapmaktan antrenman falan da yapmıyor diğerleri gibi. Bu asil pislikler Doflamingo ile yarışır kişilikte.

Adamlar eski zamanlardan beri WG'ın Denizcileriyle savaşıyormuş ya okumadın mı o bölümleri :/ Bilim adamını da gördün. Yonji'nin kafayı düzeltmek için pres kullanan manyak :D Belki de Denizcilerden ele geçirilmiş bir teknolojidir diyeceğim de bilemedim.
Adamlar tekrar hakim olmak istiyor belli ki güçten biraz da olsa düşmüşler, bu teknolojide ağız sulandırır cinsten hani Wg'de demek ki daha acayip şeyler var. Ama bir yandan da teknoloji teknolojidir, değişik.

Kardeşi değil mi, kendi güler ama başkasına ezdirmez işte. Sanji'ye yanlış fikirleri kim aşılamış onu daha çok merak ettim şimdi. Kendi başına iyi kalamaz bir çocuk, Fb yarım anası piyasada yok.

Dördüzmüş la bunlar. Ben Dalton sanıyordum. :/

Sanji'nin gücü saklandıkça saklanıyor. Bakalım ne zaman patlayacak.
Babası hakkında yoruma gerek yok, katksız pisluğun teki işte.

Enies Lobby'de Sanji'nin o uzun bıçakları nasıl öyle ustaca kullandıığı ortaya çıktı. Tayfadaki kılıç ustası kadrosunu da işgal edebilir Sanji. Zoro hissetmiş ve bu yüzden ona kıl kapmış galiba. Kıskanç pisluk. :artiz:
Ayrıca tam bir estetik uzmanı. :a:

Ablası yardım edecek Sanji'ye.
Kılıç ustası yerini doldurabilirdi boş zamanlarında cidden. Sonuçta Zoro Buggy'nin tayfadaymış ilk başlarda :oleyo:
Sanji çocukken 1 numaraya yumruk attığında 1 numara zarar görmüyor ve Sanji'nin eli acıyor. Çocuk o yaşta tekkaiyi kapmış anlaşılan. Sanji'ye zamanında çok eziyet etmişler. Gönül ister ki Judge dahil hepsini Sanji alsın. Zaten elleri kelepçeliyken de sapsağlamdı.
Belki de hakidir. O kelepçeleri Luffy çıkarır :D

Edit: O değilde dövüş biraz daha sürse Dressrosa'daki dövüşlerin toplamından daha fazla zevk alacaktım. :ehe:
Şu olay bende de oldu.G4'ün ilk kapışması hariç dressrosadaki çoğu kapışmadan daha kaliteliydi.:D

''Sonunda arkamdaki bu dağınıklıktan kurtulabilirim.'' diyor Sanji. Beklediğim cümle bu idi. Reyizin hep bunlar yüzünden, bizimkilerin ve kendisinin başına bela olmaması için kendini gizlemeye çalıştığını düşünüyordum ki öyle galiba.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık