Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 826: 0 ve 4

Bölümü Nasıl Buldunuz?

• Kullanılan toplam oy
    167
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Daha eldivenlerin gücünü görmedik ama kesin bi 20 bölüme görürüz. Çizmeler de süzülmeye yarıyor dediler. Özellikle iniş kalkışlar da gösterildi. Hatta denize düşen meyve kullanıcıları için de kolaylık sağlıyor olabilir. Sürekli okyanus yüzeyinde duruyorsa vs. Hem we times sa bahsedilen Sora da deniz üstünde duruyordu. Sanji zaten uçabiliyor :S Neyse öğreniriz elbet bi gün :D

lufynin iyileşme sahnesindeki esin kaynağı :D
+1 Benim de aklıma gelmişti :D

Aslında Luffye bir buff daha geldi. Adamı bir kez daha ölümüne zehirleyip kurtardılar. Direnci gene artmıştır eminim. Çakal Oda çaktırmadan nasıl veriyor buffları :D
Seri sonu hükümet istihbarat ağıyla bütün korsanların yediğine içtiğine zehir katar.Luffy ve teach tayfası hariç herkes ölür.Luffy hepsini tek başına yener ve tescilli kk olur. :D

Şimdi Perona oranın kraliçesi mi olmuş ?
Mihawk'a bak sen hızlı çıktı çakal ondan hiç beklemezdim. :D
Ama bence Zoro yüz vermeyince böyle oldu.Mihawk'ta maymundan başka kimseyi görmediği için havada kaptı haliyle. :D
Kuma'ya vakti zamanında bana hatun ayarla demiş Kuma'da en güzelini gönderiyorum demiş :oleyo2:
Zoro Tashigi olacak adamın gönlü başkasında :rolleyes:
Bence bu bölümle hem Mihawk x Perona ile hem Luffy'nin fantaziyle Oda bize ilerde az bucuk bişeylerin olacağını gösterdi.

Kuma'ya vakti zamanında bana hatun ayarla demiş Kuma'da en güzelini gönderiyorum demiş :oleyo2:
Zoro Tashigi olacak adamın gönlü başkasında :rolleyes:
Bence bu bölümle hem Mihawk x Perona ile hem Luffy'nin fantaziyle Oda bize ilerde az bucuk bişeylerin olacağını gösterdi.
Demek forumda sayfalarca boşuna Mihawk'ın gücünü tartışmışlar.Asıl tartışmaları gerekeni tartışmamışlar.Bence bunca zaman boyunca asıl tartışılması gereken Mihawk'ın cinsel gücü olmalıydı.:ehe:

Aynı dereden mi su içiyorlarmış? :(

Orasını karıştırma.Hükümet komplosu işte. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık