Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 826: 0 ve 4

Bölümü Nasıl Buldunuz?

• Kullanılan toplam oy
    167
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölüm 10/10
Sanji'nin ailesini görmek, çok güzeldi
Opta ilk defa sağlam fantazi gördüm, çok güzeldi

Ve Perona :utan:

Şimdi Perona oranın kraliçesi mi olmuş ?
Mihawk'a bak sen hızlı çıktı çakal ondan hiç beklemezdim. :D
Ama bence Zoro yüz vermeyince böyle oldu.Mihawk'ta maymundan başka kimseyi görmediği için havada kaptı haliyle. :D

Hancock bu kadını net öldürür :D Duysa çıkar gelirdi hani ahahaha :D
Sapık aile ya :( Abisi tam bir noob :( Hareketlere bak. Kızda gene bir coolluk var.
Carrotun Luffye sarılışı çok tatlı laaan :D Minkler noob abisi ''gelin zorla alın'' diyince hemen hazırlandılar savaşa bee.
Jinbeiyi özlemiştim gelsin tosunum. Tayfaya katılcak daha. Kendi tayfasıda filoya katılır artık.
Abisi değil la güççük kardeşi. İsminden de belli zaten 4.kardeş.

Sanji'nin ablası da efsane.

Germa 66&Hasır şapka vs Big Mom. Hayırlı, uğurlu olsun hepimize.

Big Mom ın toksikliğini kim coumterlıcak anlamış olduk böylece :D Aladdin'i gördüğüme sevindim çok iyi adamdı. Balık adamlar + Minkler. Ne güzel ekip lan o öyle :D
Aynen babası kesin bunu da düşünmüştür. Belki meyve yeteneğiyse veya teknolojik aletse bunu önceden planlamış olabilir.

Yalnız Big Mom düşmeyebilir diyordum da Yonkou'lar patır patır gidecek gibi. Big Mom'ın düşüşü biraz sıkıntılı sanki. Luffy Vinsmoke'ların aletlerini mi kullanacak acaba?

Yoksa biraz daha destek lazım Luffy tarafına. Vinsmoke'lar ve şimdiki ekip yetersiz gibi.

Aynen babası kesin bunu da düşünmüştür. Belki meyve yeteneğiyse veya teknolojik aletse bunu önceden planlamış olabilir.

Yalnız Big Mom düşmeyebilir diyordum da Yonkou'lar patır patır gidecek gibi. Big Mom'ın düşüşü biraz sıkıntılı sanki. Luffy Vinsmoke'ların aletlerini mi kullanacak acaba?

Yoksa biraz daha destek lazım Luffy tarafına. Vinsmoke'lar ve şimdiki ekip yetersiz gibi.
Aslında Luffye bir buff daha geldi. Adamı bir kez daha ölümüne zehirleyip kurtardılar. Direnci gene artmıştır eminim. Çakal Oda çaktırmadan nasıl veriyor buffları :D

Güzel bölümdü, Jinbei reyis de geliyor. Haftaya da Wano'yu görürüz umarım. Sanjinin kardeşleri de baya coolmuş abilerini de merak ediyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık