Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 818 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Odin Kouzuki=Scopper Gaban diyebilir miyiz ? Herkesin düşündüğü Wanoda bekleyen Roger korsanı varsayımı da tutmuş oluyor. Kaidonunda oldurememe sebebi Gaban gücünde biri olması diyebiliriz.

Gelgelelim Oda'nın sıvadıgı kısma yada Rayleigh nin yalan söylediği yere diyelim. Sayı 507 de ne demisti bize Rayleigh-san. "Bizim o kitabeleri okutabildigimizi falan düşünme Roger herşeyin sesini duyabilen biriydi hepsi bu". Burdan hareketle ya yalan söyledi ya da Oda sıvadı. Zaten benim aklıma takılan şey şuydu her zaman. Herseyin sesini duyan bi adamı anlarim taşın sesini duyabilir ama nasıl o yazıyı yazdığı takılıyordu. Demekki Odin yazmış. Bakalım yalan mı sıvama mı belli olacak felecek bölümlerde.
Gökyüzü adasındaki penyglpne nasıl yazdılar diyoduk .Oliviaya kesin gözüyle bakıyordum. Değilmiş .

karolla

Kitabenin olduğu yer, Balıkadam Adası'na yakın. Büyük savaşın Red Line üzerinde gerçekleşeceğini düşünürsek, son Raftel yolculuğunda o kasabaya uğrayıp son bilgiyi de alırlar ve yola devam ederler.
Jinbei kitabeleri biliyor muydu? Ne olduğu hakkında fikri var mıydı? Hatırlayamadım ben. Önemini falan sanırım bilmiyor ki yanına almadı. Yok biliyorsa bigmomun eline geçmesin diye o şehre bıraktı. Ek olarak red line'da savaş olacağını düşünmenin sebebi all bluenun tam manasıyla gerçekleşmesi mi ki?

edit: yanında götürmüş

Kitabenin olduğu yer, Balıkadam Adası'na yakın. Büyük savaşın Red Line üzerinde gerçekleşeceğini düşünürsek, son Raftel yolculuğunda o kasabaya uğrayıp son bilgiyi de alırlar ve yola devam ederler.
şimdi baktımda acaba dedim yanlısmı hatırlıyorum, benim dedigim gibi kitabe götürülmüş smoker, yani linline gitme ihtimali var ?

telin internetini bagladım laptopa cok yavas,hemen yazamıyorum o yüzden :D

şimdi baktımda acaba dedim yanlısmı hatırlıyorum, benim dedigim gibi kitabe götürülmüş smoker, yani linline gitme ihtimali var ?

telin internetini bagladım laptopa cok yavas,hemen yazamıyorum o yüzden :D
Doğru, doğru. Ben bir sonraki sayıya dikkat etmedim. O yüzden bıraktığını sandım.

Robin bir dil bilimci farklı antik dilleri okuyabilir benim takıldığım nokta ise bu kitabeler karanlık çağda yazılmış ise o zaman Raftel Roger gitti diye önemli değil zaten önemli bir yermiş. Özellikle orası için 4 kitabe hazırlanıp yazılmış olmuyor mu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık