Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 818 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Belki Roger Wb'ye kitabeleri bulman lazım diyecekti. Doğrudan yerini söylemesi macera anlayışına ters gibi :S
olabilir. ama sonucta kolayca işleri halledebilme sansı vardı. karsısında sadece garp, shiki ve belki sengoku durabilirdi. elinin tersiylen itti. görünen o ki 2 yıl önce istesede artık kk olamazmıs :D
Hükümet'te de olabilir.
hükümeti istemiyorum.çünkü geriye dönüs gerekir. ben raftel bulunduktan sonra hükümete girmenin daha güzel olacagını düşünüyorum. tabi sahsi istegim bu.

shankse gelince. birinin linlin, digerini kaidou buldu. öbürünüde wbnin veliahtı luffy buldu diyelim. o zaman haklı olarak shanks birini koruma altına almıs olabilir. hatta teorimiz olan olaıs shanks vs teachde daha makul hale gelir. teach shanksı yer son kitabeyi alır. luffyede onu indirmekten baska sans bırakmaz ;)

karolla

Çeviride hata yoksa, Oden diye biri artık yok yalnız. Kaido tarafından öldürüldüğü yazılmış.

Bunu genele soruyorum. Roger Korsanları'nın kitabeyi yanlarında götürdükleri bilgisi nerede geçiyor?
Yanında götürdükleri bilgisi geçmiyordu diye biliyorum ben.

@Dragon bir selam yok mu :p Yonkoular kk olmak için değil de belki de tarihi öğrenmek için topluyorlardır taşları.

Kitabeler raftelin yolunu gösteriyorsa muhtemelen yüzeyde bir yerde değildir. Yani düşününce denizin üzerinde sıradan bir ada olsa elbet bulunmuş olurdu. Ya bir şekilde farklı bir boyut açılacak ya da denizin altındadır diye düşünüyorum.

Bölüm efsane gibi duruyor.
Galiba momo nun geçen mangada raizoya giderken neden rahatsızlandığı anlaşıldı. O da bu kitabeleri hissediyor. O yüzden rahatsızlandı burada. Babası da aynı ama o alıştı artık. Belkide momo nun gezisinin amacı buydu. Burada kitabede onun öğrenmesi ve kitabenin sıradaki koruyucusu olması galiba. Babadan oğula geçiyor.
Raftel yolu gözüktü anlaşılan 2 yonkou banko inecek linlin ve kaido. Tahminen raftel de karasakalla kapışacak luffy.
Sanji yılı olacak dedi oda. O zaman tayfa yine ayrılacak gibi duruyor. Luffy linlin Oray'a gidecek sanjiyi bir şekilde kurtarmak için belki yanında robin de gelir. Orada hitabeti bulup okur. Tayfanın diğer kalanı ise wano ya gidecek galiba orada luffy bekleyecekler ve kaido ile büyük savaş olacak. Ya da sırayla önce linlin sonra kaido olabilir.
Robinin önemi kat ve kat arttı. Artık peşinde yonkoularda olabilir.
Galiba herkesin tahmin ettiği wano da bir eğitim gerçekleşebilir. Orada özellikle zoro iyi bir eğitim alabilir. Ayrıca luffy de uyanışı öğrenebilir. momonun babası eğitecek. Açıkcası ben öyle 2 yıl beklemiyorum bu timeskipi en fazla 1-2 ay uyanışın Temellerini öğrenmesi için. Manganın çıkmasıyla daha geniş bilgiler edineceğiz.

Yanında götürdükleri bilgisi geçmiyordu diye biliyorum ben.

@Dragon bir selam yok mu :p Yonkoular kk olmak için değil de belki de tarihi öğrenmek için topluyorlardır taşları.
evet savas delisi bir manyakla, aklı fikri seker olan bir cadoloz tarih ögrenmek istiyor :D yarın 3 kitabeyi ver hemen raftele yola cıksınlar. selama gelince işler asırı yogun bu ara, o yüzden pek giremedim foruma kusura bakma ;) ve selam :)

karolla

evet savas delisi bir manyakla, aklı fikri seker olan bir cadoloz tarih ögrenmek istiyor :D yarın 3 kitabeyi ver hemen raftele yola cıksınlar. selama gelince işler asırı yogun bu ara, o yüzden pek giremedim foruma kusura bakma ;) ve selam :)
Kaidou ölmek istiyor. Bildiği dünyada ölemiyor. Sırf ölmek için raftele gitmek isteyebilir. Belki orada onu öldürecek birisi vardır. Ayrıca ölmek istediği için güçlü birinin onu öldürme ihtimali var. Doğal olarak beni öldürmeden kitabeyi alamazsınız durumu ortaya çıkartacaktır. Yani kk olmak istemiyor. Zira intihar ediyor. KK olmak isteyen adam intihar etmez. Kaidounun durumu tamamen özel. Fakat BB ve BM kk olmak isteyebilir.

Luffy'nin bir tane Kitabeye sahip olması bile Yonkoular ile savaşması için başlı başına bir sebep. Ki Yonkou'ların ben tarihi öğrenmek için bunlara sahip olmak istediklerini düşünmüyorum. Bildiğin arıyorlar işte adamlar One Piece'i. Tabi yanlış anlamadıysam.

Yukarılarda biri yanında götürdüğünü söylemiş de, ondan sordum. Yoksa ben de götürmedi diye biliyorum.
smoker gercekten jinbeinin buldugu kitabe kırmızıysa işler cok karısır. cünkü jinbei linline baglı. o zaman kitabe nereye gidecek ? eger bu dogruysa her türlü ilk linlin inecek. çünkü 2 kitabenin linlinde oldugunu duyan kaidou eldeki verilere göre gözünü kırpmadan dalar linline ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık