Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 809: Usta Nekomamushi

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    170
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yahu düşündükçe gülüyorum. :D Balıkadamlar o kadar artizlik yapıyordu yok biz üstün ırkız, yok gökyüzü bizleri siz insanlardan üstün yarattı falan fişman diye. Lan siz üstün ırksanız bu minkler ne peki? Kami mi? Ahhaha. :D

Ciddi ciddi fanı oldum ben bunların. :/ Helal sana Oda reyiz, müthiş bir topluluk çizmişsin.
Balık adamlar birde biz insanlardan 10 kat güçlüyüz diye övünüyorlardı değil mi.:D Lufy'nin hakisine yarısı bayılmıştı. Minkler çok sağlamlar ama haki biliyorlar mı acaba?

Hepsi manyak lan. Böyle posta koyulur mu ayıp ulan :D Ben Jackim diye Amirale saldırmalar, 1 milyar ödül Kaidonun 1. adamı ünvanlar ünvanlar falan. Herifleri parçaladılar :D Bide biri gidiyor biri geliyor ahahahaha :D
Dönüşümü tam anlamadım ama. Köpek gitti anında Kedi mi damladı anlık mı oldu bu olay?
Köpek uykuya geçtiği an Kedi uyandı ve hızıyla olaya yetişip dahil oldu.
Inurashi'nin kılıcı yere atıp eliyle Jack'i durdurması efsaneydi ya.

Genç girişimcilere önerim var bu arada.
Mink kabilesi vs Doflamingo Tayfası. :/

Yalnız herkes bayağı gaza gelmiş durumda ama yavaştan alın derim :) Tamam minkler gerçekten güçlü bu açık zaten de diğer bölüm Jack ciddiye almaya başlayıp tokatlayacak kediyi biraz. Yani yine Jack bi gömlek üstündür kedi-köpekten.

Köpek uykuya geçtiği an Kedi uyandı ve hızıyla olaya yetişip dahil oldu.
Inurashi'nin kılıcı yere atıp eliyle Jack'i durdurması efsaneydi ya.

Genç girişimcilere önerim var bu arada.
Mink kabilesi vs Doflamingo Tayfası. :/
Köpek 2 adım geride uyuyor yani. Değişik. 3 silahşörlerde tarzdı. Seviye bir anda fırladı Gear 5 gelir. Luffy ezik kalcak yoksa :D
:( Minkler vs Wb tümenleri.

Yalnız herkes bayağı gaza gelmiş durumda ama yavaştan alın derim :) Tamam minkler gerçekten güçlü bu açık zaten de diğer bölüm Jack ciddiye almaya başlayıp tokatlayacak kediyi biraz. Yani yine Jack bi gömlek üstündür kedi-köpekten.
Yani gidişat öyle görünüyor, Jack'in yüzünde tepki bile yoktu ama bu durum yine de minklerin kral olduğu gerçeğini değiştirmiyor. :/

@gyjbsch
Biliyorlardır galiba. Diğer türlü bu kadar güçlü bir ırkın basit bir logia karşısında çaresiz kalmalarını düşünmek bile istemiyorum.

Luffy Fuji'yi övdü amiral çıktı. Köpeği de övdü ve bu köpek 1 milyarlık adama karşı şov yaptı. Acele etmeyeyim Oda'nın gazına gelmeyeyim diyorum ama böyle güçlü adamlara karşı genellikle ezilirdi diğer karakterler. Sanırım ilk defa yaşıyoruz böyle bir durumu.
Bunların kumaşı sağlam cidden. Umarım mangaka bunu dediğime pişman ettirmez 2-3 bölüm sonra. :/
Yok dediğin gibi sağlam bunlar.
Hem rahat ol bu krallara oda filan bir şey yapaMaz zaten savaşın nasıl bittiğini biliyok.
Jack bir yerden sonra tamam bu böyle olmayacak deyip b planını devreye sokmuş. Ama jack te haklı iki tane enfes karekterlerle dövüşüyorsun ve onlar sürekli dinleniyor sen aralıksız ter at olmaz bu zaten olmamışta.
Ha biri birebirde Jack bunlara üstünlük kurar ama sürekli değişmleri inanılmaz bi avantaj.
Neyse mükemmel üç karekter var ortada Oda da bi kaç hafta daha kullansın bunları işte.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık