Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 809: Usta Nekomamushi

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    170
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mükemmeldi.
Inu hoş karekter diyordum ama Neko daha hoş bi karektermiş.
Bunları müttefik yaptık mı varya amanın alır başımızı gideriz biz :D
Luffy ne edip yapmalı bunları cazibesi ile etkilemeli :S

Vay be diyesim geliyorum sadece gerçekten aşırı renk kattı bu arc daha doğrusu böyle bi krallığın varlığı seriye.

Artık samuraylarlarda uçacağız heralde

Bölüm gerçekten hoşuma gitti. Bu inuarashi bomba ya "moron of the night"a çok güldüm :hhh: Ayrıca Jack'e de iyi posta koydu ve ona gömerken yine o fazla gelişmiş kediye de gömdü :D
Kedi de hoşuma gitti tam çılgın ve de aslana benzettim.

Jack ile ilgili öncelikle sırtında boynuz mu var tam anlayamıyorum?? Ve de ödülünün açıklandığı sayfada üstte yer alan surat harbi buna aitse pek yakıştıramadım o_O

Ve bölümle ilgili en önemli bulduğum konu da: O siyah boynuzlular sanki ellerine meyve -muhtemelen smile- yedirmişler gibi. Eğer gerçekten öyleyse bomba bir gelişme olur herhangi bir uzva meyve yedirileceğini sanmazdım.

Bu aralarla ilgili de gerçekten anlamıyorum böyle giderse anca 20 yılda biter seri napıyor Oda hayatı boyunca bu seriyi sürdürmeyi mi planlıyor?!

Edit: Jack'i o çenesinde demirle gördüğümüz büyük ihtimal hibrit formuydu ve bölüm sonunda o forma geçti gibi bakalım nasıl bir şeymiş. Oda Morgan'a benzetileceğini bildiği için bilerek öyle sızdırıyordu adamın suratının bir kısmını ki millet teorilere başlasın :D troll herif..

Bilememde karizmaısnı fena çizdiler. Bir insan 1 milyarın ağırlını bu kadar hızlı harcayamazdı :D Al o kedi köpeği git Kaidoya yürü direk :D Hiç 300 bölüme falan gerek yok.
Luffy Fuji'yi övdü amiral çıktı. Köpeği de övdü ve bu köpek 1 milyarlık adama karşı şov yaptı. Acele etmeyeyim Oda'nın gazına gelmeyeyim diyorum ama böyle güçlü adamlara karşı genellikle ezilirdi diğer karakterler. Sanırım ilk defa yaşıyoruz böyle bir durumu.
Bunların kumaşı sağlam cidden. Umarım mangaka bunu dediğime pişman ettirmez 2-3 bölüm sonra. :/

Yalnız ben bu minkleri çok sevdim.

-Çok karizma çok kral adamlar.
-Silahşörler acayip cool duruyorlar.
-Köpeğimiz kendinden çok emin duruyor. Zaten tek eliyle Jack'i durdurması olsun, duruşu ağırlığı olsun her şeyiyle adam ben ağayım diyor.
-Kedimiz ise tam manyak. Soru yok sual yok direkt geldiği gibi yere çarptı 1 milyarı. :artiz: Tipi de ürkütücü duruyordu ayrıca. :/

Irk dediğin böyle olur işte. Cüceler, balıkadamlar falan hikaye bu adamların yanında. :a:
Aynen adamların zaten iyi bir elektriği var. Ben de sevdim. :)
Brook sahnelerinin hepsinde kopuyorum. Sağlam komedisi olacak bu işin.

Halkin bu karar guclu olmasi hosuma gitti.Zaten Yeni Dunya'da artik adalarin belli bir karsi koyma gucu olmasi lazim.

Yahu düşündükçe gülüyorum. :D Balıkadamlar o kadar artizlik yapıyordu yok biz üstün ırkız, yok gökyüzü bizleri siz insanlardan üstün yarattı falan fişman diye. Lan siz üstün ırksanız bu minkler ne peki? Kami mi? Ahhaha. :D

Ciddi ciddi fanı oldum ben bunların. :/ Helal sana Oda reyiz, müthiş bir topluluk çizmişsin.

Yahu düşündükçe gülüyorum. :D Balıkadamlar o kadar artizlik yapıyordu yok biz üstün ırkız, yok gökyüzü bizleri siz insanlardan üstün yarattı falan fişman diye. Lan siz üstün ırksanız bu minkler ne peki? Kami mi? Ahhaha. :D

Ciddi ciddi fanı oldum ben bunların. :/ Helal sana Oda reyiz, müthiş bir topluluk çizmişsin.
Hepsi manyak lan. Böyle posta koyulur mu ayıp ulan :D Ben Jackim diye Amirale saldırmalar, 1 milyar ödül Kaidonun 1. adamı ünvanlar ünvanlar falan. Herifleri parçaladılar :D Bide biri gidiyor biri geliyor ahahahaha :D
Dönüşümü tam anlamadım ama. Köpek gitti anında Kedi mi damladı anlık mı oldu bu olay?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık