Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 770: Elbaf'ın Mızrağı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Smoker işi biliyor :artiz:

1. maddede haklısın.
2. ye gelirsek, sen de diyorsun adam kaçıyor diye Zoro ne yapsın bu durumda onu söyle. adam kaçtığı için Zoro'yu ezikliyorsun resmen.
3. olarak da sırf kaptanına sadık biri diye Bellamy ezik değil gerçek korsan diyorsan asıl bence sen seriyi baştan oku. dediğim gibi Bellamy'nin yanında Usopp güçlü kalır. eksik tarafı var: karakter. Dof zaten atmış onu ihanet etmiş. tamam yine de sadık kalabilir ama Dof mu diyor ona sen saldır buna diye? emir alsa saldırsa neyse. ama onu sahiplenmiş birine gidip saldırıyorsun bu karaktersizlik işte. git kenarda otur ağla zırla ne diye seni sahiplenmiş birine saldırıyorsun?

o koyu yerlere gelirsek de daha geçen sayı ve onunla beraber birkaç sayıdır ağlayıp zırlamıyor mu Bellamy? bu nasıl çelişki? Bellamy ağlarken zırlarken iyi, adami gerçek korsan; ama bizimkiler ağlayınca ezik. tabi ya ne güzel iş.
O zaman başta büyük konuşmayacak. Karakter derken peki? Bütün savaşlarda ezik gibi kaçıp saklanmaya çalışan usopp ile senin okuduğun usopp arasında baya bir fark var. Adam korsan kendi isteğiyle katılıyor dofy'nin tayfasına ağlasa da zırlasa da güçlü olduğunu bilse de saldırıyor. Kaptanı ne yaparsa yapsın vazgeçmiyor. Korsanlığın hakkını veren adam. Peki luffy bunlardan birini yapsa tayfadaki kaç kişi ona sadık kalır?

@Çerlo inanıyorum gelecek tayfaya Bellamy ve bok atan adamları görecem sonra :D

O zaman başta büyük konuşmayacak. Karakter derken peki? Bütün savaşlarda ezik gibi kaçıp saklanmaya çalışan usopp ile senin okuduğun usopp arasında baya bir fark var. Adam korsan kendi isteğiyle katılıyor dofy'nin tayfasına ağlasa da zırlasa da güçlü olduğunu bilse de saldırıyor. Kaptanı ne yaparsa yapsın vazgeçmiyor. Korsanlığın hakkını veren adam. Peki luffy bunlardan birini yapsa tayfadaki kaç kişi ona sadık kalır?
Büyük konuştu da adam yeteneğini bilmiyordu ki. şimdi de kaçıp duruyor adam ne yapsın. Usopp korkak onun karakteri bu. ama Bellamy karaktersiz. Luffy böyle bir şey yapsa ben bile sadık kalmam ona tayfadakileri mi umursarım o an :D

Yazık. Tek kelimeyle. Bunu yazmaya girdim. Koka savunması yapıyor çöp Bellamy o savunmayı aşıyor. Ulan sen 2 sene haki eğitimi almışsın hemide Ray gibi adamdan. Ve hakin Bellamy'den bile korunmaya yetmiyor. Tü sıfatına. Bakın haki 0 hasar almak demek değil, alsan bile hasar azalıyor ama Dof'tan hasar almak var Bellamy'den almak var. Bellamy'nin darbesini bile hasar almadan atlatamıyorsan sen pabucumun kksi olursun anca. Ama bu bile savunuluyor...

Aynısı Sanji'nin başına gelse Sanji Helmeppo'dan güçsüz muhabbetleri dönüyordu şimdiye...

Gelmesin be :/

Dün hararete kapılıp bugün kapak yorumlayan kaç kişi var hacı, tabi üstüme alınacağım. :/
ben de vardım dün orada :D ama kapaktaki kim acaba en merak ettiren yer orası tabi :D

allah korusun gelmesin. gelirse kesin kararım bırakıyorum seriyi. öperler öyle işi :artiz:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık