Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 770: Elbaf'ın Mızrağı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
1- Vise'ın meyvesinden başka BW'un elemanlarının meyvesine benzeyen meyve var mı?
2- Adam kaçıyor Zoro ne yapsın? öyle bir diyorsun ki sanki Zoro pert olmuş gibi.
3- Bellamy ezik değilse Usopp'tan KK olur.
Bomu Bomu no Mi - Pamu Pamu no Mi
Doru Doru no Mi - Ato Ato no Mi
Supa Supa no Mi + Toge Toge no Mi - Buki Buki no Mi
Ishı Ishı no Mi - Hana Hana no Mi

Lufyy fakir babası garıban dostu cocuk esirgeme kurumu oldu. Basına bise gelen mugiwara diyor iyice buku cikti sen koskoca korsanlar kralı oynayan ilk beş korsandan birini alicam diyon ama çakma gomudan kokalı yumruk yiyon sacma eger zarar vermek istemiyorsan patlat Haoushoku hakini bayılt cöpü dof icinde gözdagı ver adamada bizde inanalım lufyy nin dofu alacagına...
Bellamy de dünkü bebeydi tabi, tek hakiye bayılacak.

Bomu Bomu no Mi - Pamu Pamu no Mi
Doru Doru no Mi - Ato Ato no Mi
Supa Supa no Mi + Toge Toge no Mi - Buki Buki no Mi
Ishı Ishı no Mi - Hana Hana no Mi
Bir de şunların Türkçelerini yazsan. :/

Bölüm şahane la hohaha :D dün hararete kapılanlar,bugün kapağı açıklar olmuş.E o kadar dedik..neyse.Animede güzel olacak bir bölüm sadece.Tabi çizimleri düzeltirlerse.Tek anlamadığım,ton-ton tellerden dışarı çıktı mı ? Bir gölgelik var orada.Eğer çıktıysa kıyma olmuştur.Gerçi çıkmasa bile hem yumruk etkisi,hem tellerin çizmesi ile mefta oldu.Sanırım zoro telleri ya kesecek,ya da luffy nin dayak yediğinden haberi yok.Güveniyor boşuna.Güvendiği dağlara kar yağdı garibanın haberi yok :D

Benim anladığım Vise dokunduğu şeyi ağırlaştırıyor. Karnında taşıdığı disk gibi bir şey var onu ağırlaştırıyor miss Valentine'dan farklı olarak.

Keyifli bir bölümdü. Bir solukta okumalık bir sayı olmuş. Luffy vs Doflamingo başlamadan önce diğer dövüşleri bağlar. 800'e kadar uzayacağını sanmıyorum ama belli olmaz.

Bir de şunların Türkçelerini yazsan. :/
Mr. 5'ın meyvesi Bomu Bomu no Mi, bomba adam olmuş. Nefesi bile patlıyor.
Gladius ise Pamu Pamu no Mi ile tüm objeleri şişirip, patlatabiliyor.

Galdino Doru Doru no Mi ile sanat eserleri yapıyor.
Jora düşünce bulutunun dokunduğu her şeyi sanateserine dönüştürüyor.

Daz Bones Supa Supa no Mi ile çelik adam olmuş, kolunu bacağını kılıç yapıyor. Paula ise Toge Toge no Mi ile her yerini diken yapıyor.
Baby 5 Buki Buki no Mi ile istediği yerini, istediği silaha dönüştürebiliyor.

Pica Ishi Ishi no Mi ile taşlardan kendi kopyalarını yapıyor.
Robin Hana Hana no Mi ile uzuvlarını kopyalıyor.

Bölüm şahane la hohaha :D dün hararete kapılanlar,bugün kapağı açıklar olmuş.E o kadar dedik..neyse.Animede güzel olacak bir bölüm sadece.Tabi çizimleri düzeltirlerse.Tek anlamadığım,ton-ton tellerden dışarı çıktı mı ? Bir gölgelik var orada.Eğer çıktıysa kıyma olmuştur.Gerçi çıkmasa bile hem yumruk etkisi,hem tellerin çizmesi ile mefta oldu.Sanırım zoro telleri ya kesecek,ya da luffy nin dayak yediğinden haberi yok.Güveniyor boşuna.Güvendiği dağlara kar yağdı garibanın haberi yok :D
Bu laf bana mı?

Dünden farklı ne var ki bölümde şimdi tartışalım? Ya da sen farklı olarak ne gördün de o kadar dedik diyorsun?

Şimdi Luffy yerinden kıpırdamamış, saldırıyı karşılamaya çalışmamış bile desem "omo yorondon bölö kopordomomoso lozomdo" diyeceksiniz. Bu yüzden hiç girmeyelim. Dün o kadar uğraştık tek kelime anlatamadık, şimdi mi anlatabileceğiz.

Mr. 5'ın meyvesi Bomu Bomu no Mi, bomba adam olmuş. Nefesi bile patlıyor.
Gladius ise Pamu Pamu no Mi ile tüm objeleri şişirip, patlatabiliyor.

Galdino Doru Doru no Mi ile sanat eserleri yapıyor.
Jora düşünce bulutunun dokunduğu her şeyi sanateserine dönüştürüyor.

Daz Bones Supa Supa no Mi ile çelik adam olmuş, kolunu bacağını kılıç yapıyor. Paula ise Toge Toge no Mi ile her yerini diken yapıyor.
Baby 5 Buki Buki no Mi ile istediği yerini, istediği silaha dönüştürebiliyor.

Pica Ishi Ishi no Mi ile taşlardan kendi kopyalarını yapıyor.
Robin Hana Hana no Mi ile uzuvlarını kopyalıyor.
Bunlar da senin teoriyi destekliyor bak. Adamlar zamanında Bomu bomu s3 yapmış, çok tutunca da s4'ünü yapmış gibi. :D

Shiryuu of the Rain de söyleyince hatırladım o sahneyi haklısınız Wadatsumi o kadar küçük olamaz.

ben de ararken buldum bu sayfada açıklamış bazılarını Smoker:

http://www.korsanfan.com/forum/konu/12719-meyvelerin-dogusu/page7

@Smoker

Hiç dikkatimi çekmemişti bunlar
Smoker'ın o teori tutmaya başlıyor ufak ufak. Vegapunk çıkınca tam kesinlik kazanacak artık.

Roronoa Zoro

Pika Pika diye pikaçuya gönderme mi var yoksa bana mı öyle geldi? Eğer öyleyse sesi kafamda canlanabiliyor :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık