Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 766: Gülümse!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kutsal Ejder olmanın derken ne demek istediğimi anlıyorsun. Bak baba olan adam Kutsal Ejder olduğuna rağmen öyle bir hayat yaşamak istemiyor. İnsanlara köle gibi davranan bir sistemin başı olmak istemiyorlar. Kutsal Ejder olarak doğmak tabiki de insanın elinde değil fakat Kutsal Ejder olarak yaşamak insanın elindedir.

Dof ki bu hayatı istiyor ve benimsiyor. Kendisini diğer insanlar gibi görmüyor. Bildiğin diğer Kutsal Ejderler gibi kötü biri. Roci aynı ortamda yaşamasına rağmen o da Kutsal Ejder olmasına rağmen onda böyle şeyler görmüyoruz.

Ayrıca bir insan sırf kötü şeyler yaşadı diye kötü şeyler yapmak hakkıdır bu onu kötü yapmaz demek bana göre saçmalamaktır. Hadi tamam intikam istersin ama masum insanları birbirine kırdırmak , Saf cüceleri kandırıp zorla kölesi yapmak , Savaşa yol açacak olan silah ticareti yapmak hakkıdır diyebilir misin ?

Dediğim gibi Dof=Goril'dir.
Daha önceki mesajımda da söyledim.Sadece dofun kutsal ejderliği benisememesinin sebebi daha büyük olmasından kaynaklanıyor olabilir.Ortama daha fazla maruziyet sonucu.Aynı yaşta olsa belki roci de öyle olacaktı.Babası erken ayrılsa belki dofta roci gibi olacaktı.

Alpamis

Daha önceki mesajımda da söyledim.Sadece dofun kutsal ejderliği benisememesinin sebebi daha büyük olmasından kaynaklanıyor olabilir.Ortama daha fazla maruziyet sonucu.Aynı yaşta olsa belki roci de öyle olacaktı.Babası erken ayrılsa belki dofta roci gibi olacaktı.
Sanmıyorum zaten babası örnek buna Kutsal Ejder olup da iyi olunabileceğinin örneği ADAMIN DİREK ANA BABA dediği kişilermiş. Yani REİPER arkadaşın dediği gibi Kutsal Ejder olmanın böyle bir kötü hayat sürmek olduğu ve bu yüzden Dof gibilerin sahip oldukları ünvan yüzünden böyle davranmalarının normal olduğunu söylemesi çürüyor.

Alpamis

Son olarak en iyi cevap şöyledir.

Dof Gorillerin içinde büyüyen Goril iken Roci ve Ailesi Gorillerin içinde büyüyüp TARZAN olarak çıkmış kişiliklerdir. :D

Emre

Ben Rosinante'nin neden kotulenmeye calisildigini anlamiyorum. Tamam Doflamingo karizmatik karakter. İyi kurgulanmis cizilmis bir piskopat. Evet deger yargilari tayfa uyeleri arasinda sevgi odakli ama diger insanlara gore degerlendirince 'kotu' bir karakter. Rosinante, kactiklari icin Law'i iyilestirmek istemiyor. İyilestirmek ve Doflamingo'dan uzak tutmak icin yardim ediyor. Ben bu karakteri kotuleyebilecek tek kisasin, ailesine ihanet etmesi olabilecegini dusunuyorum. Ama Dof zaten kotu bir karakter oldugundan, bu da diger insanlara gore iyi bir hareket.
Ayrica nasil olacak bilmiyorum ama Law yeni yoldas bence. Bunca flashbackten sonra Luffy'nin rakibi degil yoldasi olabilir.

Doflamingo net kötü adam! Belkide serideki en korsan adamdır! Seri korsan serisi ve gerçek korsanlar kötüdür arkadaş.
Küçükken kutsal ejderliği görüp gücünü tatmış ve babasına laf edip duruyordu. Bunda garipsenecek birşey yok gayet normal o yaşlarda Roci'den büyüktü durumdan daha çok etkilenir. Kutsal ejderlere karşı da nefret besliyor. Bunlar geçmişinden gelen karakterini etkileyecek durumlar.
Fakat sen onlarca yıl denizlerde dolaşır ve dünyanın durumunu farkına vardıktan sonra hala aynı astığım astık kestiğim kestik diye gidip bir ülkeyi rezillik derecesinde çökertip el koyuyorsan. Silah ticareti yapıyorsan. Çıkarların için adam harcamaktan çekinmiyorsan bunun açıklaması kötülüktür.
Doflamingoya kötülüklerinin cezasını da Luffy kafasına vura vura çektirecek.

Doflamingo net kötü adam! Belkide serideki en korsan adamdır! Seri korsan serisi ve gerçek korsanlar kötüdür arkadaş.
Küçükken kutsal ejderliği görüp gücünü tatmış ve babasına laf edip duruyordu. Bunda garipsenecek birşey yok gayet normal o yaşlarda Roci'den büyüktü durumdan daha çok etkilenir. Kutsal ejderlere karşı da nefret besliyor. Bunlar geçmişinden gelen karakterini etkileyecek durumlar.
Fakat sen onlarca yıl denizlerde dolaşır ve dünyanın durumunu farkına vardıktan sonra hala aynı astığım astık kestiğim kestik diye gidip bir ülkeyi rezillik derecesinde çökertip el koyuyorsan. Silah ticareti yapıyorsan. Çıkarların için adam harcamaktan çekinmiyorsan bunun açıklaması kötülüktür.
Doflamingoya bunun böyle olduğunuda Luffy kafasına vura vura gösterecek.
Beklenti çelişkisi yok mu ? :W

Graykhan

Luffy nin dofun kafasına kafasına vurma durumu şuan için çok zor görünüyor ama hadi bakalım

Law ve Luffy; kapışmanın başında yaptıkları benzer saldırıyla yani çok daha etkili bir comboyla yenilmesi daha mantıklı teke tek durumları çok zorlayıcı olur gibi . Tabi eğer dof mutlak bir yenilgi alıcaksa

Luffy nin dofun kafasına kafasına vurma durumu şuan için çok zor görünüyor ama hadi bakalım

Law ve Luffy; kapışmanın başında yaptıkları benzer saldırıyla yani çok daha etkili bir comboyla yenilmesi daha mantıklı teke tek durumları çok zorlayıcı olur gibi . Tabi eğer dof mutlak bir yenilgi alıcaksa
Bu halde Croco'u yendiyse bunda şaşırmamak lazım:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık