Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 765: Kader Adası: Minion

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Unknown

Yok yani logia meyveler o elementin kendisi oluyor. Suny ateşin ta kendisi olacağı için yanmayacak. Kılıç fil meyvesi yiyor yani geminin ateş olması saçma olmaz bence. Batıp batmaması tartışılır ona bir şey diyemem.
Abi gemi ateş meyvesi yerse ateş olur.Ee o ateşin içinde kim ne yapabilecek? Kendisi yanmıyor diyelim içindekinler yanıcak. Geminin iradesi yok kimi yakayım ne zaman yakayım kontrol edemez...

Aslında Merry gibi iradesi olan gemiler olduktan sonra neden olmasın diyebiliyoruz di mi ?
Şuanlık görünen gemi iradesi aşırı zorlama duruyor..Geminin kendi iradesi olması birşey değiştirmiyor.Ateş canlı değil gemi de öyle o zaman gemiden birşey beklemek mantıklı değil. Zoan yedirilebilir ki Big Mom ın gemisi Zoan bir meyve yemiş olma ihtimali var ama direk olarak elemente dönüşmesi kullanan kişi açısından saçma olur..

Not:Eğer geminin gerçek ismi Thousand D. Sunny ise sizin teori tutar. :good:

Alpamis

Visums

Teori olduğunu nerde söyledik.Bu sözde bir iddaa arayıp çürütmeye çalışma bence.Biz olabilirliğini tartışmıyoruz aslında olsa nasıl olurdu dedim güzel havalı gözükürdü gibi.Sen de diyebilirdin bence güzel olmaz yakışmaz gibilerinden :D Hemen olayı mantığa bir tartışmaya görütüyon yapma :)

Unknown

Visums

Teori olduğunu nerde söyledik.Bu sözde bir iddaa arayıp çürütmeye çalışma bence.Biz olabilirliğini tartışmıyoruz aslında olsa nasıl olurdu dedim güzel havalı gözükürdü gibi.Sen de diyebilirdin bence güzel olmaz yakışmaz gibilerinden :D Hemen olayı mantığa bir tartışmaya görütüyon yapma :)
Teori lafın gelişi.. Ama yinede iddaa etmeye çalıştığınız şey cansız bir nesneye Zoan dışı bir meyve yedirme mantığı..

Zaten bende öyle dedim öyle birşey olmaz saçma olur yedirildiği taktirde gemi batar/yanar kulanılmaz dedim. .. Ondan sonra Franky adlı üyede gelip niye öyle birşey olsun diye uzattı :/ Özür dilerim bir daha yapmam.

Alpamis

Teori lafın gelişi.. Ama yinede iddaa etmeye çalıştığınız şey cansız bir nesneye Zoan dışı bir meyve yedirme mantığı..

Zaten bende öyle dedim öyle birşey olmaz saçma olur.. Ondan sonra Franky adlı üyede gelip niye öyle birşey olsun diye uzattı :/ Özür dilerim bir daha yapmam.
Est.Yanlış anlama.Dediğin mantıklı öyle bir şey olamazdı gibi gibi şuan için.Sadece ismi ile uyumlu olurdu.Düşündüğüm şekilde kullanılabilseydi yakışırdı gibisinden yazmıştım.

Unknown

Est.Yanlış anlama.Dediğin mantıklı öyle bir şey olamazdı gibi gibi şuan için.Sadece ismi ile uyumlu olurdu.Düşündüğüm şekilde kullanılabilseydi yakışırdı gibisinden yazmıştım.
Benim tercihim geminin batması meyve yedirilmekten ziyade. :/ Merry den 100 kat fazla kullanışlı ama aşırı derece çirkin bir görüntüsü var..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık