Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 761: Ope Ope Meyvesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaş tek bölüm kafasıyla yorum yazmayın ya..Bekle bir Arc bitsin o zaman lanet et kime ediyorsan..Ölümsüzlük diyorda onunda öldürmenin yolları vardır.

Kanıyorsa ölebilir.Hücresine kadar parçalarsın ölür.Hiç bir zaman ölümsüzlük diye birşey yoktur.Meyveyle etkisiz hal getirirsin sonsuz döngünün içinde çıldırır gider..

Benim korktuğum ölümden geri döndürme olmasın.. :(
Olmaz ölümden geri döndürme.Öyle bi durumda serinin içine etmiş olur.

Müthiş.
Olay Luffy vs Dof olup kendini geliştirmesi veya basamak atlaması filan olmadı artık çok net. Seri resmen başka bi yere seviyeye taşınmak isteniyor ama başarılı olunursa.
Tüm beklentim bu arc adam gibi sırıtmadan bitirmesi.
Ne diyim nazar deymesin:) Bide Law ahahaha Allah seni nasıl biliyorsa öyle yapsın. Corazonda çok hoş olmuş ve değişik
Senin gibi Op hayranı olmadı ve olmıycak bu forumda inanıyorum.

Unknown

Olmaz ölümden geri döndürme.Öyle bi durumda serinin içine etmiş olur.
Aynen Spoiler ı gördüğümde Ölüm konusuna bulaşırsa kötü demiştim ki Feda ederek ölümsüz hale getirme olabilir ki onunda sınırları vardır elbet..Jojo yu izlediysen Karsı uzaya yolladı adam sonsuz döngünün içine girerek takıldı.Adam resmen tanro olduğu halde yenilmişti ki bana sıvama gelmişti o kısım seride..Burada Uzay boşluğuna yollarsa nasıl oldu demem çünkü yapılabilir :D Seri farklı bir boyuta geçebilir KK nin dediği gibi eğer başarırsa ama daha detayı bilmeden birşey diyemeyiz.

Zaten bence olumsuzlukten kastı yaslanarak olmeyecegin yani bi nevi yüzüklerin efendisindeki elfler gibi düşünebiliriz, işler daha da karmaşık bi hal alıyor, bu arada doflamingo ip ip meyvesi ile şeytan meyvesini kullandirtamiyor o zihinle alakalı :D

Unknown

F klavyedeyim ilkokul bebesi gibi yazıyorum şu an. O yüzden uzun uzun cevap yazamıcam ama inş hep bereber eleştireceğimiz bir durum olmaz. Hele ki yazdığın son cümlenin gerçekleşmesini düşünemiyorum bile! :( İyi forumlar.
O zaman bende eleştiririm söz ama daha türkçesi bile çıkmadan seriyi ve Oda yı gömmeye başlamak ayrı seviye birşey..Bir bölümde yüceltip bir bölümde gömüyor aynı kişiler deli oluyorum böyle olunca..Olucaksanız ya Reiper gibi olun yada KK gibi :(

Zaten bence olumsuzlukten kastı yaslanarak olmeyecegin yani bi nevi yüzüklerin efendisindeki elfler gibi düşünebiliriz, işler daha da karmaşık bi hal alıyor, bu arada doflamingo ip ip meyvesi ile şeytan meyvesini kullandirtamiyor o zihinle alakalı :D
Aynen sonsuz gençlik diye geçiyor orada..Sonsuz yaşam diye değil :/ Yaşamda aynı anlama çıkabiliyor ama benim bahsettiğim kafan kopsa hamamböceği gibi yine yaşarsın mantığı gibi..

Benim anlamadığım bi şey var.Şimdi bu bölümde gördüğümüz Trebol,Diamante,Baby 5,Buffalo gayet farklı çizilmişler.Dof"un Corazon"u öldürmesi halinde,Dof"un yanında olacak tipler değiller.Normalde öfke beslemeleri lazım.Bi şey varda çözemedim.

Doflamingo, corazon ve law üçgeninde çok fazla soru işareti var ve bunları gidermek için baya bi flashback vermesi gerekecek Oda'nın. Arc'ın sonunu ne zaman göreceğiz çok merak ediyorum.

Lawın sorduğu soruyu Smokere sormuştum bende geçen hafta :D.Yakın bir cevap vermişti.Adam hikayede açık bırakmıyor abi.

Law Luffyi kurtarmaç için canını feda edebilir gibi.
Yada Luffynin g2 dezavantajını kapatacak meyveyle.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık